نوه زیبای محمود پاک نیست + عروس و پسرش

08:09 - 1399/09/27
در این تصویر محمود پاک نیت با نوه اش هانا را در کنار پسر و عروسش می بینید
نوه-زیبای-محمود-پاک-نیست--عروس-پسرش-

محمود پاک نیت بازیگر پیشکسوت و دوست داشتنی سینمای ایران است که از سال ۶۷ وارد این عرصه شد و در فیلم و سریال های بسیاری ایفای نقش کرد. این بازیگر قدیمی همسر مهوش صبرکن بازیگر است که طی این سالها با یکدیگر فعالیت های مشترکی داشتند. آنها یک نوه بامزه دارند که تصاویریش در فضای مجازی زیاد است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکس محمود پاک نیت با نوه اش هانا را برای شما قرار دهیم

عکس محمود پاک نیت با نوه اش هانا

خانواده محمود پاک نیت همسر و پسر و عروس و نوه اش

نوه زیبای محمود پاک نیست + عروس و پسرش19

عکس محمود پاک نیت با نوه اش

نوه زیبای محمود پاک نیست + عروس و پسرش16

عروس و نوه مهوش صبرکن

نوه زیبای محمود پاک نیست + عروس و پسرش16

محمود پاک نیت و پسرش

جزئیات بیشتر درباره زندگی حرفه ای محمود پاک نیت

محمود پاک نیت زادهٔ ۱۰ دی ۱۳۳۱ در کازرون بازیگر ایرانی است. او از سال ۱۳۶۷ به فعالیت در عرصه سینما و تلویزیون ایران پرداخت. او مدرک درجهٔ یک هنری را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرده‌است. از معروف‌ترین نقش‌های او بازی در سریال پس از باران و نقش ارباب عزت سالاری ست که یکی از به یادماندنی‌ترین نقش‌های وی محسوب می‌شود.

نوه زیبای محمود پاک نیست + عروس و پسرش1

مهوش صبرکن و همسرش

باگذشت سال‌ها هنوز هم نقش حسام‌بیک، خان بزرگ سریال «روزی روزگاری» با تکیه‌کلام‌های زیبا و به‌یادماندنی در خاطره همه ایرانی‌ها باقی‌مانده است؛ حسام‌بیکی که «محمود پاک‌نیت» آن را بازی کرد.

۳ سال بعد در سریال پرمخاطب «پدرسالار» بازی متفاوت او را دیدیم و تحسین‌اش کردیم؛ اما بازی او در نقش ارباب‌سالاری سریال «پس از باران» او را به اوج محبوبیتش رساند. البته این‌ها شروع تازه‌ای برای او رقم زد و با هنرنمایی منحصربه‌فردش در نقش حضرت‌یعقوب (ع) در سریال یوسف‌پیامبر (ع) توانمندی‌های خود را بار دیگر به رخ کشید.

نوه زیبای محمود پاک نیست + عروس و پسرش11

محمود پاک نیت با نوه اش

در این میان از نقش کلیدی و مهم او در سریال «شهرزاد» هم نمی‌توان ساده گذشت، اما موفقیت‌های هنری پاک‌نیت را که کنار بگذاریم به بیش از ۴۰ سال زندگی مشترک بی‌حاشیه او با بازیگری از جنس خودش خواهیم رسید.

محمود پاک‌نیت و «مهوش صبر کن» زوجی موفق هستند که سال‌ها در کنار یکدیگر با آرامش و بدون جنجال‌های بازیگران امروزی به زندگی خود وفادار مانده‌اند.

گاهی در کنار هم بازی‌های به‌یادماندنی‌ای از خود به یادگار گذاشته‌اند و گاهی هم به تنهایی هنرنمایی کرده‌اند.

اینستاگرام و ویکی پدیا و باشگاه خبرنگاران

این خبر از سایت پرشین وی برداشته شده است.