آشپزی مازیار فلاحی و دخترش در آشپزخانه شیک و لاکچری

15:18 - 1399/09/26
در این تصویر مازیار فلاحی و دخترش را مشغول آشپزی می بینید
آشپزی-مازیار-فلاحی-دخترش-آشپزخانه-شیک-

مازیار فلاحی خواننده معروف ایرانی است که رشته دانشگاهی اش مهندسی صنایع است و در کنارش کارگردانی نیز می کند. او ازدواج کرده و یک دختر زیبا دارد. او در صفحه اینستاگرامش عکسی منتشر کرد که در آن نشان می داد با دخترش مشغول آشپزی است. در ادامه در پرشین وی آشپزی مازیار فلاحی و دخترش را می بینید

آشپزی مازیار فلاحی و دخترش

مازیار فلاحی با انتشار عکسی نوشت:

مثبت که نگاه کنیم …حتی ساعتی که از کار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد …

آشپزی مازیار فلاحی و دخترش در آشپزخانه شیک و لاکچری16

آشپزی مازیار فلاحی و دخترش

بد نیست درباره مازیار فلاحی بیشتر بدانید

مازیار فلاحی متولد ۲۶ مهر ۱۳۵۳ در تهران است. وی به‌طور حرفه‌ای نوازندگی گیتار را از سال ۱۳۶۸ آغاز کرد. در سال ۱۳۷۱ در رشتهٔ مهندسی صنایع وارد دانشگاه شد و هم‌زمان در مرکز آموزش‌های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دورهٔ کارگردانی سینما را در سال ۱۳۷۴ به پایان رساند. فیلم کوتاه «مطرود» اولین تجربهٔ کارگردانی او است. پس از آن در سال ۱۳۷۶ مجموعهٔ داستان‌های کوتاهش را با نام «کلاغ – پاییزکودکی منتشر کرد. مازیار فلاحی در ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ و در نخستین روز نمایشگاه بین‌المللی کتاب، از کتاب ترانه‌های خود تحت عنوان «مجنون لیلی» رونمایی کرد.

آشپزی مازیار فلاحی و دخترش در آشپزخانه شیک و لاکچری1

خواننده جوان

در سال ۱۳۸۰ به عضویت گروه کر دانشگاه تربیت مدرس به رهبری الیپس مسیحی درآمد. تئوری موسیقی، سلفژ، ارکستراسیون و موسیقی مکتوب را نزد استاد حمیدرضا دیبازر به مدت ۶ سال فراگرفت. در همین حال به عضویت گروه کر بهمن به رهبری مهدی قاسمی درآمد. دروس آواز جمعی و تکنیک‌های آواز را نزد اساتید ناربه چولاکیان و شقایق الهیاری گذراند و گیتار کلاسیک را نزد فرزانه رجایی و آیلین ارجمند و نوازندگی پیانو را نزد علیرضا حشمتی افشار ادامه داد. در اسفند ۱۳۸۶ به دعوت قاسم جعفری آهنگ‌ها و ترانه‌های فیلم مجنون لیلی را نوشت که آغاز رسمی فعالیت خوانندگی وی در عرصهٔ سینما و موسیقی می‌باشد.

آشپزی مازیار فلاحی و دخترش در آشپزخانه شیک و لاکچری17

تصویر مازیار فلاحی و دخترش

فعالیت‌های هنری مازیار فلاحی

از جمله کارهای وی می‌توان به ساخت موسیقی متن، ترانه‌ها وخوانندگی فیلم‌های دو راه حل برای یک مسئله (به سفارش یونیسف)، مدرسه‌ای برای دیگران، نبش قلب، ققنوس (تلویزیون)، تیتراژ سریال لحظهٔ دیدار (شبکه جام جم)، فیلم‌های به‌دنبال خوشبختی، دلواپسی، بی‌ستاره، سرسپرده، تیتراژ فیلم سینمایی دختران، سریال قلب یخی، فیلم سینمایی پروانگی اشاره کرد. آلبوم «قلب یخی» اولین آلبوم رسمی موسیقی او است.

آشپزی مازیار فلاحی و دخترش در آشپزخانه شیک و لاکچری7

خواننده معروف و دخترش

در آلبوم خاص که در سال ۱۳۹۰ منتشر شد مازیار فلاحی یک قطعه با نام لحظه‌ها دارد. مازیار در ۴ شهریور ۱۳۹۲ دومین آلبوم رسمی خودش با نام لعنت به من را روانه بازار کرد.

اینستاگرام و ویکی پدیا

این خبر از سایت پرشین وی برداشته شده است.