چهره جدید بهنوش طباطبایی در اینستاگرام خانم بازیگر

15:18 - 1399/09/26
در این تصویر چهره جدید بهنوش طباطبایی را در اینستاگرامش مشاهده می کنید
چهره-جدید-بهنوش-طباطبایی-

بهنوش طباطبایی بازیگر خوش قیافه و دوست داشتنی سینمای ایران است. این بازیگر معروف همسر سابق مهدی پاکدل است که به تازگی با رعنا آزادی ور ازدواج کرده است. بهنوش طباطبایی عکس جدیدی از خودش در اینستاگرام منتشر کرد. در پرشین وی چهره جدید بهنوش طباطبایی را در این عکس ببینید

چهره جدید بهنوش طباطبایی بازیگر

بهنوش طباطبایی با انتشار این عکس در اینتساگرام رسمی خود از ظاهر جدید چهره اش رونمایی کرد.

چهره جدید بهنوش طباطبایی در اینستاگرام خانم بازیگر6

چهره جدید بهنوش طباطبایی بازیگر

بد نیست درباره بهنوش طباطبایی بیشتر بدانید

بهنوش طباطبایی متولد ۱۳۶۰ در شهر تهران است. او که رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد خوانده به دلیل علاقه به بازیگری وارد این حرفه شد. اولین نقش آفرینی خانم طباطبایی در سریال کوی دامون در دهه هشتاد بود. البته بیشتر مخاطبان او را با بازی اش در سریال مسافری از هند (در نقش کتی) به یاد دارند که با فرزاد حسنی همبازی بود.

چهره جدید بهنوش طباطبایی در اینستاگرام خانم بازیگر19

بازیگر زن

طباطبایی بازیگری را با نقش‌های مکمل در سینما و سریال‌های تلویزیون به دور از حاشیه ادامه داد. اما حضور در مصائب دوشیزه و همبازی شدن با مهدی پاکدل باعث شد وارد مرحله جدیدی از حرفه هنری اش شود.

بهنوش طباطبایی اسفند ۱۳۸۹ با مهدی پاکدل ازدواج کرد و پس از آن هر دو هنرمند در مرکز توجه دوربین‌های عکاسان و بسیاری از رسانه‌ها بودند. پاکدل در آن دوره با حضور در سریال اولین شب آرامش طرفداران زیادی پیدا کرده بود.

چهره جدید بهنوش طباطبایی در اینستاگرام خانم بازیگر1

چهره جدید بهنوش طباطبایی با لباس خال خالی

جدایی پرحاشیه بهنوش طباطبایی از مهدی پاکدل

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل در ۱۳۸۹ پس از ۵ سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند. خبر جدا شدن این زوج در آن دوره ابتدا از صفحات شان در شبکه‌های اجتماعی شروع شد.

ماجرا از این قرار بود که صفحه شخصی آقای پاکدل در اینستاگرام هک شده و همه عکس‌های دونفره اش پاک شده بود البته ایشان بعد از مدتی مالکیت صفحه اش را پس گرفته بود، ولی همچنان خبری از عکس‌های خانوادگی‌اش نبود.

چهره جدید بهنوش طباطبایی در اینستاگرام خانم بازیگر12

همسر سابق مهدی پاکدل

از طرفی خانم طباطبایی هم در اقدامی ضربتی، خودش همه عکس‌های دو نفره اش با همسرش را از صفحه‌اش پاک کرد. مدتی هم بعد خانم بازیگر که در افتتاحیه فیلم سیانور شرکت کرده بود بدون حلقه ازدواج رویت شد.

اینستاگرام و مستقل آنلاین

این خبر از سایت پرشین وی برداشته شده است.