دعای باطل سحر و جادو/ دعای رفع زلزله/دعای رفع دعوا و جر و بحث در خانه

این دعا را حتما بخوانید چون 10 مورد از حاجات مهم شما را برآورده میکند /دعای معجزه گر فوق العاده قوی برای حاجات خاص شما

00:38 - 1402/03/23
دعایی است که دارای هزاران خواص و فواید بسیار موثری است، از خواص بی نظیر این دعای چهل کلید می توان به دفع جادو و سحر و گشایش کار اشاره نمود.

متن و خواص دعای چهل کلید

دعای چهل کلید با تمام خواص و فضایلی که برای آن ذکر شده است متاسفانه هیچ سندیتی ندارد و در منابع روایی معتبر چنین دعایی وجود ندارد اما خواندن هر دعایی که مضمون صحیح داشته باشد و توسل به آیات قرآن و خواندن و تکرار آن ها در دریافت حاجت و رفع نیاز بی تاثیر نیست. دعای چهل کلید به عنوان یک دعای معین که خواص معینی داشته باشد، جزء دعاهای وارده از معصومان نمی باشد. در بسیاری از منابع اینترنتی خواص بسیاری برای این دعا ذکر شده است که در این بخش از دین و مذهب به آنها اشاره می کنیم.

این دعا را حتما بخوانید چون 10 مورد از حاجات مهم شما را برآورده میکند /دعای معجزه گر فوق العاده قوی برای حاجات خاص شما 8

دعای چهل کلید هزاران خواص دارد از قبیل:

  • گشایش بخت
  • ایجاد الفت بین زن و شوهر
  • گشایش کار
  • اصلاح زن و شوهر
  • باز شدن بخت 50 ساله
  • محبت و جلب معشوقه
  • دفع مشکلات
  • دفع جادو و سحر
  • حفاظت از بلایا، مکر مکاران و سحر ساحران و در امان ماندن از شر
  • داشتن حرمت نزد نزد سلاطین

این دعا را حتما بخوانید چون 10 مورد از حاجات مهم شما را برآورده میکند /دعای معجزه گر فوق العاده قوی برای حاجات خاص شما 18

شرح برخی از فوائد و خواص مهم دعای چهل کلید حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها

بانو فضه خاتون در روایتی نقل کرده است که روز جمعه بر خانه ام ابیها حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها وارد شدم، متوجه گردیدم آن بزرگوار ظرف آبی به دست مبارک گرفته و دعائی می خواند و به آن ظرف می دمد.

عرض کردم:فدایت گردم! سبب خواندن و دمیدن دعا چیست؟

حضرت بعد از فراغت یافتن از دعا پاسخ دادند:فضه این دعای چهل کلید است. هر که این دعا را در روز جمعه بخواند و غسل کند و آب پاکی آورد و این دعا را بخواند و بر آن بدمد و بخورد، بخت 50 ساله اش باز می شود. اگر در بین زن و شوهر الفتی نباشد و این دعا را بر آب بخواند و آن را در طعام ریزد و آن را بخوراند، به قدرت حق تعالی به محبت یوسف و زلیخا رسد. جهت جادو آن را به گلاب و زعفران و نبات بخواند و بخورد. با آبی که این دعا را خوانده غسل کند. به فرمان حق تعالی بازگردد. اگر کسی نزد سلاطین رود و این دعا را بر گلاب بخواند و بر روی خود بمالد، با حرمت گردد. اگر در آبش غسل کند، حق تعالی او را از جمیع بلیات حفظ کند.

این دعا را حتما بخوانید چون 10 مورد از حاجات مهم شما را برآورده میکند /دعای معجزه گر فوق العاده قوی برای حاجات خاص شما 19

از مکر مکاران و سحر ساحران و شر جمیع خلقلان در امان باشد. دعا این است :

دعای مخصوص بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها به نیت مشکل بر گلاب خوانده شود اگر مریض است بخورد و اگر به نیت حاجت است گلاب را به صورت خود بمالد و اگر به نیت مهر و محبت بین زن و شوهر خواهد به نبات و گلاب خوانده و هر دو بخورند انشاءالله محب هم شوند. خواص این چهل کلید زیاد است و در این اندک نمی گنجد هر کسی به نیت مهم خود بخواند انشاءالله به اجابت نزدیک است.

این دعا را حتما بخوانید چون 10 مورد از حاجات مهم شما را برآورده میکند /دعای معجزه گر فوق العاده قوی برای حاجات خاص شما 4

شرایط خواندن دعای چهل کلید

در پاسخ به سوال برخی از شما کاربران عزیز در این رابطه باید بگوییم که قبل از قرائت دعا، نیت قلبی نماید و سپس هفت بار صلوات بفرستد.

این دعا بهتر است روز جمعه انجام شود.

جهت بخت گشایی و گشایش کارها و رفع بستگی و دفع سحر و طلسم بهتر است که در روز جمعه بر طشتی از آب پاک بخواند و به آب بدمد و با آن غسل کند.

در هنگام عمل طهارت ظاهری و باطنی رعایت شود.

برای آشتی میان زن و شوهر و مهرو محبت میان آنها بهتر است بر آب پاک یا شربت خوانده شود و بنوشند.

برای شفای بیماری بر آب پاک خوانده شود و بیمار بنوشد. به اذن خداوند تبارک و تعالی شفا می یابد.

آبی که پس از غسل به طشت برمیگردد را پس از اتمام غسل پای درختی بریزد.

این دعا را حتما بخوانید چون 10 مورد از حاجات مهم شما را برآورده میکند /دعای معجزه گر فوق العاده قوی برای حاجات خاص شما 1

متن دعای چهل کلید

بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

إِنَّا فَتَحْنَا لَکَ فَتْحًا مُّبِینًا (2بار) سَلَامٌ عَلَیْکُمْ طِبْتُمْ فَادْخُلُوهَا خَالِدِینَ (3 بار) لَقَدْ جَاءکُمْ رَسُولٌ مِّنْ أَنفُسِکُمْ عَزِیزٌ عَلَیْهِ مَا عَنِتُّمْ حَرِیصٌ عَلَیْکُم بِالْمُؤْمِنِینَ رَؤُوفٌ رَّحِیمٌ (4بار)

رَبَّنَا مَا خَلَقْتَ هَذا بَاطِلاً سُبْحَانَکَ (5بار) وَتِلْکَ حُجَّتُنَا آتَیْنَاهَا إِبْرَاهِیمَ عَلَی قَوْمِهِ نَرْفَعُ دَرَجَاتٍ مَّن نَّشَاء (6بار) إِنَّ رَبَّکَ حَکِیمٌ عَلِیمٌ (7بار)

وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا (8بار) وَنُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ مَا هُوَ شِفَاءٌ وَرَحْمَةٌ لِّلْمُؤْمِنِینَ وَلاَ یَزِیدُ الظَّالِمِینَ إَلاَّ خَسَارًا (9بار) یَا نَارُ کُونِی بَرْدًا وَسَلَامًا عَلَی إِبْرَاهِیمَ (10 بار)

وَأَرَادُوا بِهِ کَیْدًا فَجَعَلْنَاهُمُ الْأَخْسَرِینَ (11 بار) فَنَادَی فِی الظُّلُمَاتِ أَن لَّا إِلَهَ إِلَّا أَنتَ سُبْحَانَکَ (12 بار) وَلَا تُمْسِکُوا بِعِصَمِ الْکَوَافِرِ (13بار) وَأُلْقِیَ السَّحَرَةُ سَاجِدِینَ (14بار)

وَمِنَ النَّاسِ مَن یَتَّخِذُ مِن دُونِ اللّهِ أَندَاداً یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ وَالَّذِینَ آمَنُواْ أَشَدُّ حُبًّا لِّلّهِ وَلَوْ یَرَی الَّذِینَ ظَلَمُواْ إِذْ یَرَوْنَ الْعَذَابَ أَنَّ الْقُوَّةَ لِلّهِ جَمِیعاً وَأَنَّ اللّهَ شَدِیدُ الْعَذَابِ (15 بار)

وَأُفَوِّضُ أَمْرِی إِلَی اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِیرٌ بِالْعِبَادِ (16بار) إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعونَ (17بار) بحق محمد مصطفی صلی الله علیه وسلم (18 بار)

و بحق جبرائیل و میکائیل و اسرافیل و عزرائیل (19 بار) یا حنان یا منان یا دیان یا برهان (20بار) بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ (21 بار)

نَصْرٌ مِّنَ اللَّهِ وَفَتْحٌ قَرِیبٌ (22بار) وَبَشِّرِ الْمُؤْمِنِینَ (23بار) یس وَالْقُرْآنِ الْحَکِیمِ (24 بار) قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ اللَّهُ الصَّمَدُ (25بار)

لَمْ یَلِدْ وَلَمْ یُولَدْ وَلَمْ یَکُن لَّهُ کُفُوًا أَحَدٌ (26بار) لَیْسَ کَمِثْلِهِ شَیْءٌ وَهُوَ السَّمِیعُ العلیم (27بار) قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ مِن شَرِّ مَا خَلَقَ (28بار)

قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ النَّاسِ مَلِکِ النَّاسِ (29بار) قُلْ کَفَی بِاللّهِ شَهِیدًا بَیْنِی وَبَیْنَکُمْ (30بار) قُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا (31 بار)

قُلْ یَجْمَعُ بَیْنَنَا رَبُّنَا ثُمَّ یَفْتَحُ بَیْنَنَا بِالْحَقِّ وَهُوَ الْفَتَّاحُ الْعَلِیمُ (32بار) قُلْ أَرَأَیْتُمْ إِنْ أَهْلَکَنِیَ اللَّهُ وَمَن مَّعِیَ أَوْ رَحِمَنَا فَمَن یُجِیرُ الْکَافِرِینَ (33 بار)

قُلْ أَرَأَیْتُمْ إِنْ أَصْبَحَ مَاؤُکُمْ غَوْرًا (34بار) قُلْ یَا أَیُّهَا الْکَافِرُونَ لَا أَعْبُدُ مَا تَعْبُدُونَ (35بار) قُل کُونُواْ فردة خاشعین (36 بار)

قُلْ سِیرُواْ فِی الأَرْضِ ثُمَّ انظُرُواْ کَیْفَ کَانَ عَاقِبَةُ الْمُکَذِّبِینَ (37بار) قُلْ مَن یَکْلَؤُکُم بِاللَّیْلِ وَالنَّهَارِ (38بار) قُلْ هَلْ نُنَبِّئُکُمْ بِالْأَخْسَرِینَ أَعْمَالًا

الَّذِینَ ضَلَّ سَعْیُهُمْ(39 بار) قُلْ إِنَّمَا أَنَا بَشَرٌ مِّثْلُکُمْ یُوحَی إِلَیَّ أَنَّمَا إِلَهُکُمْ إِلَهٌ وَاحِدٌ (40 بار) سُبْحَانَ رَبِّکَ رَبِّ الْعِزَّةِ عَمَّا یَصِفُونَ وَسَلَامٌ عَلَی الْمُرْسَلِینَ وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ و به نستعین و صلوات و السلام علی سیدنا نبینا ابوالقاسم المحمد اللهم صل علی محمد و اله محمد و الطاهرین ،یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله، یا شکیکفی یا قاهرو

این دعا را حتما بخوانید چون 10 مورد از حاجات مهم شما را برآورده میکند /دعای معجزه گر فوق العاده قوی برای حاجات خاص شما 4

هر کدام از جملات این دعا از سوره های قرآنی گرفته شده است که به شرح زیر می باشند:

بسم الله الرحمن الرحیم

سوره فتح آیه اول ( انا فتحنا لک فتحا مبینا )

سوره زمر آیه 73 ( سلام علیکم طبتم …. خالدین)

سوره توبه آیه 128 ( لقد جاءکم رسول … رؤف رحیم )

سوره آل عمران 191 ( رَبَّنَا مَا خَلَقْتَ هَذا بَاطِلاً سُبْحَانَکَ )

سوره انعام 83 ( وَتِلْکَ حُجَّتُنَا آتَیْنَاهَا إِبْرَاهِیمَ عَلَی قَوْمِهِ نَرْفَعُ دَرَجَاتٍ مَّن نَّشَاء )

سوره انعام 83 ( إِنَّ رَبَّکَ حَکِیمٌ عَلِیم )

سوره اسراء 81 ( َقُلْ جَاء الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا )

سوره اسراء 82 ( وَنُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ مَا هُوَ شِفَاء وَرَحْمَةٌ لِّلْمُؤْمِنِینَ وَلاَ یَزِیدُ الظَّالِمِینَ إَلاَّ خَسَار )

سوره انبیاء 69 ( یَا نَارُ کُونِی بَرْدًا وَسَلَامًا عَلَی إِبْرَاهِیم )

سوره انبیاء 70 ( وَأَرَادُوا بِهِ کَیْدًا فَجَعَلْنَاهُمُ الْأَخْسَرِین )

سوره انبیاء 87 ( فَنَادَی فِی الظُّلُمَاتِ أَن لَّا إِلَهَ إِلَّا أَنتَ سُبْحَانَک )

سوره الممتحنة آیه 10 ( وَلَا تُمْسِکُوا بِعِصَمِ الْکَوَافِرِ )

سوره الاعراف آیه 120 ( وَأُلْقِیَ السَّحَرَةُ سَاجِدِین )

سوره البقرة آیه 165( وَمِنَ النَّاسِ مَن یَتَّخِذُ مِن دُونِ اللّهِ أَندَاداً یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ وَالَّذِینَ آمَنُواْ أَشَدُّ حُبًّا لِّلّهِ وَلَوْ یَرَی الَّذِینَ ظَلَمُواْ إِذْ یَرَوْنَ الْعَذَابَ أَنَّ الْقُوَّةَ لِلّهِ جَمِیعاً وَأَنَّ اللّهَ شَدِیدُ الْعَذَاب )

سوره غافر آیه 44 ( أُفَوِّضُ أَمْرِی إِلَی اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِیرٌ بِالْعِبَاد )

سوره البقرة آیه 156 ( إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیْهِ رَاجِعون )

بحق محمد المصطفی صلی الله علیه وسلم

و بحق جبرائیل و میکائیل واسرافیل و عزرائیل

یا حنان یا منان یا دیان یا برهان

بسم الله الرحمن الرحیم

سوره الصف آیه 13 ((نَصْرٌ مِّنَ اللَّهِ وَفَتْحٌ قَرِیبٌ وَبَشِّرِ الْمُؤْمِنِین ))

سوره البقرة آیه 223 ((وَبَشِّرِ الْمُؤْمِنِین ))

سوره یس آیه 1و2 (( یس والقران الحکیم ))

دو آیه اول سوره اخلاص

سوره اخلاص آیه 3و4

لیس کمثله شیء و هو السمیع البصیر

سوره ناس دو آیه اول

سوره فلق دو آیه اول

سوره الرعد آیه 43 ( قُلْ کَفَی بِاللّهِ شَهِیدًا بَیْنِی وَبَیْنَکُمْ )

سوره الاسراء آیه 81 ( قُلْ جَاء الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا )

سوره سبا آیه 26 ( قُلْ یَجْمَعُ بَیْنَنَا رَبُّنَا ثُمَّ یَفْتَحُ بَیْنَنَا بِالْحَقِّ وَهُوَ الْفَتَّاحُ الْعَلِیم )

سوره الملک آیه 28 ( قُلْ أَرَأَیْتُمْ إِنْ أَهْلَکَنِیَ اللَّهُ وَمَن مَّعِیَ أَوْ رَحِمَنَا فَمَن یُجِیرُ الْکَافِرِینَ )

سوره الملک آیه 30 ( قُلْ أَرَأَیْتُمْ إِنْ أَصْبَحَ مَاؤُکُمْ غَوْرًا )

سوره کافرون دو آیه اول

سوره البقرة آیه 65 ( فَقُلْنَا لَهُمْ کُونُواْ قِرَدَةً خَاسِئِین )

سوره الانعام آیه 11 ( قُلْ سِیرُواْ فِی الأَرْضِ ثُمَّ انظُرُواْ کَیْفَ کَانَ عَاقِبَةُ الْمُکَذِّبِین )

سوره الانبیاء آیه 42 (( قُلْ مَن یَکْلَؤُکُم بِاللَّیْلِ وَالنَّهَارِ)

سوره الکهف آیه 103 و 104 سعیهم

سوره الصافات آیه 180 و 182 وبه نستعین

بهتر است به جای دعای چهل کلید از دعاهای معتبر و دعاهای مفاتیح الجنان و صحیفه سجادیه و دعاهایی که سند معتبر دارند و به تایید عالمان حدیث شناس رسیده اند، استفاده شود.