ابولفضل پور /ابولفضل پور عرب بازیگر سنیما و تلویزیون

لو رفتن عکس زیبای و تا حالا دیده نشد از دختر بزرگ و منحصر به فرد ابوالفضل پورعرب | ابوالفضل پورعرب هیچ وقت از وجود این دختر به کسی چیزی نگفته بود+ عکس

21:55 - 1402/03/18
عکس آنا نعمتی و دختر همسر سابقش ابولفضل پور عرب را در ادامه مشاهده می‌کنید.
ابولفضل پور

عکسی از دختر ابوالفضل پورعرب در فضای مجازی منتشر شد. ابوالفضل پورعرب فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگر و کارگردانی از دانشگاه هنر است، ابوالفضل پورعرب در محله‌ شاه‌ عبدالعظیم تهران متولد شد. ابوالفضل پورعرب فرزند سوم یک خانواده‌ی فرهنگی می باشد، ابوالفضل پورعرب تاکنون سه بار ازدواج کرده که همگی به طلاق منجر شده است.

آنا نعمتی، بازیگر سینمای ایران با انتشار عکسی از دختری با نام «رعنا» هوادارانش در اینستاگرام رو سورپرایز کرده است:آنا نعمتی همسر سابق ابوالفضل پورعرب، در پست این عکس نوشته که یک دختر دیگر هم دارد و درواقع دختر واقعیش «رائیکا» یک خواهر نانتی دارد!خواهر دوست داشتنی رائیکا, دختر هنرمند ، مهربان و دوست داشتنی منی ای کاش که اینجا بودی، مطمئن هستم که کلی از شیرینی و کیک ها و،،،، اینجا طرفدار میداشت.

با آرزوی موفقیت های بیشتر برای تو دختر عزیزم رعنا جان…بله دوستان عزیزم، برای بعضی از شما دوستان سوء تفاهم شده، رعنای عزیزم دختر بزرگ آقای پورعرب هستند و خواهر ناتنی رائیکا , ولی عزیز و عشق من و رائیکا عزیز، ما از یک خانواده‌ایم.

لو رفتن عکس زیبای و تا حالا دیده نشد از دختر بزرگ و منحصر به فرد ابوالفضل پورعرب | ابوالفضل پورعرب هیچ وقت از وجود این دختر به کسی چیزی نگفته بود+ عکس20