شاهرخ خان | همسر شاهرخ خان | پسر شاهرخ خان | دختر شاهرخ خان

شاهرخ خان از چشم مردم هند افتاد | مردم: "شاهرخ خان بزرگترین بازنده ای است که هند تا به حال دیده"

14:30 - 1402/03/18
شاهرخ خان در چندماه گذشته با ایفای نقشی در فیلم سینمایی پاتان به همراه دیپیکا پادوکن بسیار مورد انتقاد قرار گرفته و اخیرا با انتشار مطالب عجیب در توئیتر مورد تنفر برخی از قشر جامعه قرار گرفته است....
شاهرخ خان

شاهرخ خان از طرفداران زیادی در سراسر جهان برخوردار است و شکی در این نیست. هر بار که او ویدیویی را پست می‌کند یا تصویری را به اشتراک می‌گذارد، در فضای مجازی وایرال می‌شود. اخیراً، شاهرخ خان در توییتر ویدیویی از پارلمان جدید هند به اشتراک گذاشت. در حالی که بسیاری او را به خاطر این کار تحسین کردند، برخی دیگر این بازیگر را به دلیل حمایت از نخست وزیر هند جدید، نارندرا مودی به شدت مورد انتقاد قرار دادند.

شاهرخ خان از چشم مردم هند افتاد | مردم:

به نقل از بالی سیتی، هنگام جستجو در توییتر، با ادعای یک کاربر اینترنتی مواجه شدیم که نشان می‌دهد مردم اعتراف می‌کنند که از پاتان متنفر بوده‌اند. خب، ظاهراً این اعتراف پس از به اشتراک گذاشتن ویدیوی پارلمان جدید توسط شاهرخ خان صورت گرفت. در توییت آمده است: «بعد از اینکه شاهرخ درباره پارلمان جدید توییت کرد، اکنون مردم اعتراف می‌کنند که واقعاً از پاتان بیزارند.»

حالا در واکنش به همین موضوع، کاربر دیگری نوشت: «در نهایت ممکن است حتی ارقام واقعی باکس آفیس را بشنویم.

پیش از این، شاهرخ خان با اشتراک‌گذاری ویدیوی پارلمان جدید، در توضیحی نوشت: «چه خانه جدید باشکوهی برای مردمی که از قانون اساسی ما حمایت می‌کنند، نماینده هر شهروند این ملت بزرگ هستند ساختمان جدید پارلمان برای هند جدید اما با رویای قدیمی افتخار برای هند. جی هند!

یکی از کاربران در واکنش به پست نوشت: «بازیگر مورد علاقه من اما یک بازیگر بی ستون(بی اراده و ضعیف). چقدر غم انگیز!» در حالی که دیگری گفت: «در زمان مشکل آریان، مودی جی(modi ji) به کمک شاهرخ نیامد. محدودیت هایی وجود دارد.» سومی گفت: «مردم نگران پسرش هستند که انگار مثل خانواده است. متاسفم که می گویم. شاهرخ بزرگترین بازنده ای است که هند دیده است.