مو / زیبایی / مدل مو/ آرایشی

جدید ترین مدل مو مجلسی باز و بسته خوشگل برای دختران و خانم های باکلاس و خاص پسند

08:26 - 1402/03/12
مدل مو مجلسی باز و نیمه باز و بسته ساده و شیک برای خانم های خوشگل پسند
مدل مو

مدل مو مجلسی باز و نیمه باز و بسته ساده و شیک همگی درامیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

جدید ترین مدل مو مجلسی باز و بسته خوشگل برای دختران و خانم های باکلاس و خاص پسند5

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که مدل مو چقدر می­تواند بر روی استایل شما تاثیر بگذارد؟ آیا تا به حال از خودتون پرسیدید که با لباس مجلسی بلند و یا کوتاه چه مدل مویی میاد؟ مدل مو یکی از آیتم­های مهم برای داشتن استایل زیبا و جذاب است که معمولاً خانم­ها توجه چندانی به آن ندارند. اگر شما تمام آیتم­های استایل خود را به دقت و با سلیقه انتخاب کرده باشید اما توجه لازم را در انتخاب مدل موی خود نداشته باشید، هیچ کدام از تلاش­ها شما به چشم نخواهد آمد

جدید ترین مدل مو مجلسی باز و بسته خوشگل برای دختران و خانم های باکلاس و خاص پسند18

اکثر خانم­ها مخصوصاً خانم­های مسن از مدل لباس مجلسی بلند استفاده می­کنند که اگر مراسم­ مهم و رسمی باشد از مدل­های کار شده و اگر مهمانی و دورهمی باشد از مدل­های سادۀ آن استفاده می­کنند. بنابراین برای آنکه شکوه و وقار استایل خود را حفظ کنند باید از مدل موی مناسب استفاده کنند. همراه ما باشید تا مدل­های مناسب مو را برای لباس­های بلند به شما پیشنهاد دهیم.

جدید ترین مدل مو مجلسی باز و بسته خوشگل برای دختران و خانم های باکلاس و خاص پسند17

امروزه اکثر خانم­ها، موی باز را برای هر مدل لباس مجلسی جدید می­پسندند چون به باور آنها موی باز ظاهر و استایل ساده، شیک و مدرنی به بانوان می­دهد. اگر لباس شما بلند و یقۀ آن قایقیست حتماً و حتماً از موهای باز استفاده کنید. چون موهای باز و کرلی شده و یا موج دار به این مدل لباس خیلی میاد و استایل بی نظیری به شما می­دهد. موهای باز می­توانند در پشت سر یا بر روی یک یا هر دو شانه قرار بگیرد و استایل شما را جذاب و فریبنده نشان دهد. البته در کل مدل موی بلند و باز را زمانی استفاده کنید که از خنک بودن مکان مراسم مطمئن باشید. چون با موی بلند و باز دمای بدن بالاتر رفته و اگر مکان گرم باشد احساس ناخوشایندی به شما القا می­کند.

جدید ترین مدل مو مجلسی باز و بسته خوشگل برای دختران و خانم های باکلاس و خاص پسند0

مدل موی نیمه باز مخصوص بانوانی ست که از یک طرف از یکنواختی مدل­ موی باز خسته شده­اند و از طرف دیگر مدل­های کاملاً بسته را دوست ندارند. در این مدل باید موهایی که به سمت صورت شماست را به پشت سر خود ببرید. این مدل مو به پیراهن­های بلند با یقۀ هفت بسیار شیک و زیبا می شود.

جدید ترین مدل مو مجلسی باز و بسته خوشگل برای دختران و خانم های باکلاس و خاص پسند3

در کل می­توانید مدل­های لباس مجلسی شیک و بلند خود را با موهای نیمه باز و پیچ و تاب خورده ست کنید و از استایلی که برای خود فراهم می کنید لذت ببرید. استفاده از انواع بافت در این مدل مو بسیار متداول و رایج است و زیبایی منحصر به فردی به مدل لباس مجلسی دخترانه بلند می­دهد.

جدید ترین مدل مو مجلسی باز و بسته خوشگل برای دختران و خانم های باکلاس و خاص پسند6

جدید ترین مدل مو مجلسی باز و بسته خوشگل برای دختران و خانم های باکلاس و خاص پسند5

انتخاب مدل مو نه تنها به سلیقه، مدل لباس و فرم صورت بستگی دارد بلکه به مکان برگزاری مراسم (فضای باز یا سالن)، آب و هوا (مثل دما، وزش باد و یا رطوبت)، میزان رسمی بودن مراسم نیز تا حد زیادی بستگی دارد. به همین دلیل به شما توصیه می­کنیم در مراسم هایی که مهم و رسمی هستند و از شرایط آب و هوایی آنها اطمینان ندارید از مدل موی بسته برا لباس مجلسی زنانه خود استفاده کنید. معمولاً بانوانی که شانه­ و گردن زیبا و خوش فرمی دارند دوست دارند که موهای خود را در لباس­هایی که یقۀ باز و دکلته دارند شینیون کنند. مخصوصاً زمانی که لباس آنها بلند است دوست دارند که چون پایین تنۀ پوشیده دارند بالاتنۀ آنها نیز با مو پوشیده نشود.

جدید ترین مدل مو مجلسی باز و بسته خوشگل برای دختران و خانم های باکلاس و خاص پسند13

اگر می­خواهید که از مدل­های یقه هالتر لباس مجلسی ۲۰۲۳ استفاده کنید به شما پیشنهاد می دهیم که ظرافت زنانگی خود را با این لباس بلند و زیبا به واسطۀ موهای بسته و جمع به رخ بکشید و نظر همگان را به خود جلب کنید. لازم نیست که از مدل موهای خیلی سخت و پیچیده استفاده کنید می توانید از مدل گوجه ای ساده و یا حتی دم اسبی نیز برای این مدل لباس استفاده کنید.

جدید ترین مدل مو مجلسی باز و بسته خوشگل برای دختران و خانم های باکلاس و خاص پسند4

لباس­های کوتاه به اندازۀ کافی جذاب هستند و لازم نیست که از مدل موهای خیلی خاص استفاده کنید و تنها کافیست که بدانید موهای باز و بسته و نیمه باز را برای چه مدل از آن استفاده کنید تا ظاهری زیباتر داشته باشید.

جدید ترین مدل مو مجلسی باز و بسته خوشگل برای دختران و خانم های باکلاس و خاص پسند20

برای آنکه کم سن و سال تر به نظر برسید بهتر است که از لباس مجلسی کوتاه و دخترانه استفاده کنید و موهای خود را باز بگذارید. موهای فر، لخت و یا موج دار را به دختران قد بلندی که از پیراهن­های دکلته و کوتاه استفاده می­کنند، پیشنهاد می دهیم. چون این مدل مو آنها را کشیده تر و بلندتر نشان نمی دهد. ناگفته نماند که موهای بلند و لخت را زمانی پیشنهاد می دهیم که مراسم در مکانی برگزار شود که رطوبت در آن کم باشد. چون بعد از گذشت یک ساعت موها وز می شوند و ظاهر نامناسبی به شما می­دهند. ­

جدید ترین مدل مو مجلسی باز و بسته خوشگل برای دختران و خانم های باکلاس و خاص پسند3

مدل نیمه باز علاوه بر زیبایی که به استایل شما می­دهد می­تواند برخی از عیوب اندام شما را بپوشاند. مثلاً اگر دوست دارید که از پیراهن­های کوتاه و دکلته استفاده کنید ولی شانه های پهنی دارید می توانید موهای نیمه باز خود را به یک شانه خود بیاورید و درشتی و پهنی شانه خود را تا حدودی از نگاه­ها پنهان کنید.

جدید ترین مدل مو مجلسی باز و بسته خوشگل برای دختران و خانم های باکلاس و خاص پسند13

اگر می­خواهید مدل لباس مجلسی دخترانه شیک خود را کوتاه و با یقۀ بسته و پوشیده انتخاب کنید. سعی کنید که موهای خود را بالا ببندید. اینگونه خیلی شیک، ساده و منظم به نظر می رسید و بدون هیچ تلاشی جذاب و دلربا خواهید بود.

جدید ترین مدل مو مجلسی باز و بسته خوشگل برای دختران و خانم های باکلاس و خاص پسند12

حتماً تا الان متوجه شدید که با لباس مجلسی بلند و یا کوتاه چه مدل مویی میاد ولی برای آنکه تمام احتمالات را در نظر بگیرید بهتر است که به نکات زیر توجه فرمایید.

جدید ترین مدل مو مجلسی باز و بسته خوشگل برای دختران و خانم های باکلاس و خاص پسند5

بهتر است که هر مدل مویی را که انتخاب می­کنید با لباس خود امتحان کنید و از زیبایی آن مطمئن شوید. مثلاً اگر انتخاب می­کنید که از موی باز برای مدل لباس مجلسی پولک دار جدید استفاده کنید حتماً اینکار را از قبل انجام دهید و مطمئن شوید که پولک­ها لباس موهای شما را نمی کشند.

جدید ترین مدل مو مجلسی باز و بسته خوشگل برای دختران و خانم های باکلاس و خاص پسند14

پیشنهاد می­شود که از مدل مو و لباسی که به تن کرده اید عکس بگیرید و تمام تاثیرات آن را بر روی استایل خود بررسی کنید.

جدید ترین مدل مو مجلسی باز و بسته خوشگل برای دختران و خانم های باکلاس و خاص پسند8

اگر قرار است که خودتان موهایتان را بیارایید، حتماً از چند روز قبل از شروع مراسم چند باری تمرین کنید. البته فراموش نکنید که باید به خودتان اعتماد داشته باشید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

جدید ترین مدل مو مجلسی باز و بسته خوشگل برای دختران و خانم های باکلاس و خاص پسند12

اگر با مدل مویی احساس راحتی ندارید اصلاً آن را انتخاب نکنید چون احساس آرامش و زیبایی شما در اولویت قرار دارد. برخی از لباس­ها را می­توان با مدل­ موهای متفاوتی ست کرد مثلاً لباس مجلسی گیپور را می­توان با موی باز، بسته و یا نیمه باز ست کرد.

جدید ترین مدل مو مجلسی باز و بسته خوشگل برای دختران و خانم های باکلاس و خاص پسند4

داشتن یک مدل مو مناسب یکی از الزامات خانم ها برای شرکت در مجالس و مهمانی هاست و برای این که یک انتخاب مناسب برای مدل موهایمان داشته باشیم می بایست نکاتی از جمله تناسب مدل موهایمان با مدل لباسی که قرار است در مهمانی بپوشیم را در نظر بگیریم. در همین راستا پرشین وی این بخش از اخبار زیبایی و آرایش را به ارائه نکاتی در مورد انتخاب مدل مو مناسب با لباس مجلسی اختصاص داده است.

جدید ترین مدل مو مجلسی باز و بسته خوشگل برای دختران و خانم های باکلاس و خاص پسند14