تجاوز | اخبار تجاوز | تجاوز های عجیب

تجاوز بی شرمانه پسر 18 ساله همسایه به شروین پسر4 سالمه / ما با اینکه مدت ها قبل جدا شده بودیم مجبور شدیم برا شکایت کنار هم باشیم اما...

22:57 - 1402/03/08
منو شوهرم مدت ها قبل از هم جدا شدیم اما بعد اتفاقی که برای شروین پسر 4 ساله ما افتاد ما برای شکایت کنار هم قرار گرفتیم
اخبار تجاوز

مدتی از طلاق زن و مرد جوان گذشته بود که آنها بار دیگر برای شکایت از پسر همسایه که فرزند چهارساله شان را مورد آزار شیطانی قرار داده بود در کنار یکدیگر قرار گرفتند و به اداره پلیس رفتند.

مدتی قبل زن و مردجوان با مراجعه به پلیس شکایت خود را از پسر هجده ساله همسایه به خاطر تجاوز به پسر بچه چهارساله شان به نام شروین مطرح کردند.

پدر شروین در طرح شکایت خود به ماموران پلیس گفت:«چند ماه قبل من و همسرم طلاق گرفتیم و قرار شد شروین نزد من باشد و آخر هفته ها مادرش به او سر بزند.اما من درگیر کار بودم و زیاد فرصت نمی کردم در کنار شروین باشم و به او رسیدگی کنم.»

تجاوز به شروین فاش شد

در این لحظه مادر شروین با گریه گفت:«آخر هفته قبل وقتی شروین را به خانه خودم بردم، او با گریه به من گفت که از پسر همسایه پدرش می ترسد. فرزندم حال روحی خیلی بدی داشت و می گفت چند بار وقتی پدرش خانه نبوده و شروین در خانه تنها بوده است؛ پسر همسایه به بهانه ای به خانه وارد شده و او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.»

در حالی که رسیدگی به شکایت زن و مرد جوان در دستور کار قضایی قرار گرفته بود، دستور معاینه کودک چهارساله در پزشکی قانونی صادر شد.همچنین پسرهمسایه برای ادای توضیحات و انجام روند تحقیقات به دادگاه احضار شد.

با شکایت پدر و مادر شروین،متهم به زودی در دادگاه پای میز محاکمه از خود دفاع خواهد کرد.