فر کردن مو /فر کردن مو بدون بابلیس/ فر کردن مو با چنگال

میدونستی بدون بابلیس و فقط با یه چنگال میتونی موهاتو فر کنی؟/ آموزش فر کردن مو با چنگال در سه سوت

20:57 - 1402/03/02
برای فر کردن مو همیشه که نباید دستگاه های حرارتی باشه شما میتوانید با استفاده از یه چنگال هم به راحتی موهایتان را در منزل فر کنید.

فر کردن مو با چنگال چگونه است؟ شاید شما هم جزو خانم هایی باشید که به موهای فر علاقه دارید اما از فر کردن مو با بابلیس خسته شده اید، همیشه برای فر کردن مو نیاز به دستگاه های حرارتی نیست ما در این بخش روشی متفاوت و شگفت انگیز برای فر کردن مو ها به شما معرفی میکنیم.

میدونستی بدون بابلیس و فقط با یه چنگال میتونی موهاتو فر کنی؟/ آموزش فر کردن مو با چنگال در سه سوت20

این بار برای فر کردن مو به یکی از وسایل آشپزخانه نیاز دارید، شاید باورتان نشود اما به راستی با چنگال میتوان موها را هر چقدر هم که لخت باشند فر کرد.

فر کردن مو با چنگال چگونه است؟

شاید شما هم جزو خانم هایی باشید که به موهای فر علاقه دارید اما از فر کردن مو با بابلیس خسته شده اید، همیشه برای فر کردن مو نیاز به دستگاه های حرارتی نیست ما در این بخش از دنیای روشی متفاوت و شگفت انگیز برای فر کردن موها به شما معرفی میکنیم.

این بار برای فر کردن مو به یکی از وسایل آشپزخانه نیاز دارید، شاید باورتان نشود اما به راستی با چنگال میتوان موها را هر چقدر هم که لخت باشند فر کرد.

میدونستی بدون بابلیس و فقط با یه چنگال میتونی موهاتو فر کنی؟/ آموزش فر کردن مو با چنگال در سه سوت18

آموزش فر کردن موها با چنگال

یک چنگال بردارید و از انتهای موها شروع کنید موها را درون چنگال بپیچید دقیقا مثل زمانی که ماکارونی میخورید، بعد از پیچیدن موها درون چنگال اسپری بزنید و سشوار بکشید گرمای فلز چنگال فر زیبا و ماندگای خلق خواهد کرد.

در صورتی که موهای خیلی صافی دارید و میخواهید آن ها را فر کنید باید از قیچی مارپیچی استفاده کنید در این صورت فر موها مدت زیادی ماندگاری خواهد داشت.

میدونستی بدون بابلیس و فقط با یه چنگال میتونی موهاتو فر کنی؟/ آموزش فر کردن مو با چنگال در سه سوت0

فر کردن مو با چنگال

چگونه از موهای فر نگهداری کنیم؟

  • برای جلوگیری از وز شدن موها از نرم کننده استفاده کنید زیرا موهای فر به راحتی وز میشوند.
  • روغن نارگیل از وز شدن موها جلوگیری میکند.
  • موها را بعد از حمام شانه کنید زیرا شانه کردن موهای خشک باعث وز شدن آن ها میشود.