حامیم | آهنگ های حامیم

"حامیم" خواننده مطرح این روزها کیست؟ | اسم واقعی حامیم 3 روز مانده به کنسرتش لو رفت

22:37 - 1402/02/17
با حامیم خواننده مطرج این روزها آشنا شوید او کیست؟ و نام اصلی وی چیست؟

حامیم یکی از محبوب ترین خواننده هایی است که به تازگی کولاک کرده است و از محبوبیت ویژه ای برخوردار شده است . اسم اصلی حامیم ، حمیدرضا حامی می باشد و متولد ۲۶ بهمن ۱۳۷۶ در شهر تهران بزرگ می باشد . میگویند قد این خواننده عزیز ۱۸۰ سانتیمتر می باشد . اولین آهنگ حامیم "سیا سفید" نام دارد که در سال ۱۳۹۹ اجرا و پخش شده است . پس از آهنگ سیا سفید این خواننده در بین جوانان ایران زمین محبوب شد . هنگ های این خواننده در چالش های اینستاگرامی هم استفاده می شود .از وضعیت ازدواج حامیم اطلاعات خوبی در دستمان نیست نام اصلی : حمیدرضا حامی متولد : تهران زمینه فعالیت : موسیقی پیشه : خواننده پاپ مدرک تحصیلی : سال های فعالیت : قد :179 سانتی متر

حامیم یک اسم عربی به معنی ستوده و باعظمت می باشد، بسیاری از طرفداران این خواننده مشتاق هستند که بدانند اسم واقعی حامیم چیست، ولی او در این باره توضیحی نداده که نام واقعیش حامیم است یاخیر، آهنگ های جدید این خواننده ی محبوب بیشتر فضای عاشقانه و آرامی دارندو سعی دارد با استفاده از کلمات تازه برای شنونده ایجاد تازگی کند تا تکراری بودن کلمات باعث خستگی شنونده نشود، او در صفحه اینستاگرام خود آهنگ های جدیدی را از خود منتشر می کند که امکان دارد به زودی آن هارا منتشرکند.

مطالب مرتبط : عکس و بیوگرافی شهناز تهرانی

شروع فعالیت

حمید رضا حامی ملقب به حامیم در زمینه ی موسیقی پاپ فعالیت می کند ، که در مدت زمان کوتاهی پس از انتشار آهنگ هایش در بین جوانان بسیار محبوب شد ، اولین آهنگ خود با نام سیاسفید در بهمن ماه سال 99 منتشر کرد و بعد گذشت چند ماه دومین ترانه خود را با نام مثلا منتشر کرد که باز خورد بسیار خوبی را از طرفداران خود دریافت کرد.

اولین آهنگ حامیم

“سیاسفید” اولین آهنگ حامیم می باشد که در بهمن ماه سال ۱۳۹۹ روانه بازار موسیقی شد و سر و صدای زیادی به پا کرد. این خواننده بعد از دو ماه آهنگ دیگری با نام “مثلا” را ساخت که این آهنگ نیز نظر طرفداران زیادی را به خود جلب کرد.

شیوه ترانه سرایی آهنگ ها

آهنگ های جدید حامیم بیشتر فضای عاشقانه و آرامی دارند و در هر ترانه از کلمات تازه ای استفاده می کند که برای شنونده جدید و تازه است.

این خواننده توانا به جز آهنگ هایی که منتشر می کند در صفحه اینستاگرام خود نیز موزیک های زنده ای اجرا می کند که امکان دارد در آینده ای نه چندان دور منتشر شوند.

تک آهنگ های منتشر شده

از آهنگ های منتشر شده حامیم می توان به: یکیو دارم، اولاش، سیا سفید و مثلاً اشاره کرد.

وضعیت ازدواج و همسر حامیم

از وضعیت ازدواج و همسر حامیم اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.

سن حامیم

برای خیلی از طرفداران جالب است که، سن حامیم را بدانند ولی او تاکنون در مورد سن خود هیچ اطلاعاتی را منتشر نکرده است.

لیست آهنگ های حامیم

آدمای شهر شب آخر یکیو دارم تبعیدگاه سیا سفید مثلا اولاش عکس های شخصی حامیم