مو / زیبایی / مدل مو/ آرایشی

می خوای بدونی چطوری میتونی موهاتو با نوشابه صاف کنی ؟/ بیا اینجا تا ترفندشو یادت بدم + عکس

00:17 - 1401/12/29
یکی از تکنیک‌های صاف کردن مو در خانه استفاده از نوشابه است. همراه ما باشید تا این روش شگفت‌انگیز را به شما آموزش دهیم.

صاف کردن مو با نوشابه را باید امتحان کنید زیرا افراد دارای موهای فر و وز با مشکلاتی مانند خشکی، شکنندگی و… موهای خود مواجه هستند بنابراین همیشه در فکر مراقبت از مو و صاف نمودن موهایشان هستند و به همین منظور از مواد و محصولاتی که در بازار برای این مدل مو موجود است و در طولانی مدت بر روی مو تاثیر نامطلوب می‌گذارد، استفاده می‌کنند. ما باهمراه باشید.

صاف کردن مو با نوشابه

نوشابه حاوی اسید فسفریک، با pH بسیار پایین است؛ بنابراین زمانی که شما آن را به موهایتان می‌زنید، کوتیکول مو تشدید می‌شود و درنتیجه موهایی صاف و خوش حالت خواهید داشت. قند موجود در این نوشیدنی، بافت و حجم بیشتری به موهایتان می‌دهد و موها را حجیم‌تر می‌کند. نوشابه از وز شدن موها نیز جلوگیری می‌کند.

می خوای بدونی چطوری میتونی موهاتو با نوشابه صاف کنی ؟/ بیا اینجا تا ترفندشو یادت بدم + عکس15

طریقه استفاده از نوشابه برای صاف کردن موها

  • موهای سر خود را با استفاده از نوشابه خیس کنید.
  • چند دقیقه صبر کنید و سپس موهای خود را بشویید.
  • اگر نمی‌خواهید رنگ موهایتان تیره‌تر شود، از نوشابه رژیمی استفاده کنید.

نکته: ممکن است استفاده از نوشابه برای همه افراد کارساز نباشد اما یک بار هم که شده این روش را امتحان کنید زیرا به موهای شما آسیب نمی‌رساند.

می خوای بدونی چطوری میتونی موهاتو با نوشابه صاف کنی ؟/ بیا اینجا تا ترفندشو یادت بدم + عکس20

هیچ‌گاه از دستگاه اتو مو و سایر روش‌های گرمایشی و شیمیایی برای صاف نمودن موها استفاده نکنید زیرا موهای شما در طولانی‌مدت آسیب خواهد دید. برخی افراد نیز برای محافظت موها در برابر حرارت از اسپری‌های محافظ مو استفاده می‌کنند، اما استفاده از این اسپری‌ها فقط ظرفیت حرارت پذیری موهایتان را بالا می‌برد و کمی دیرتر شما را متوجه از بین رفتن سلامت موها خواهد کرد.