پوست شیر/ سریال جذاب پوست شیر

این 5 سریال مثل "پوست شیر" شما رو میخکوب و انگشت به دهان می کنن + معرفی

16:59 - 1401/11/30
چند روز قبل فصل دوم سریال محبوب «پوست شیر» تمام شد و مخاطبان این سریال محبوب باید چند وقتی منتظر پخش فصل سوم باشند تا بدانند پشت پرده ربوده شدن ساحل و اتفاقاتی که افتاده کیست.

پاتوق آنلاین: چند روز قبل فصل دوم سریال محبوب «پوست شیر» تمام شد و مخاطبان این سریال محبوب باید چند وقتی منتظر پخش فصل سوم باشند تا بدانند پشت پرده ربوده شدن ساحل و اتفاقاتی که افتاده کیست.سریالی که با داستان گیرا، شخصیت‌های دوست‌داشتنی مثل رضا پروانه، نعیم و مشکات و… توانسته محبوبیت زیادی کسب کند.اگر می‌خواهید در این مدت تا پخش فصل سوم، یک سریال جذاب در همان حال‌وهوا ببینید یک بسته جمع و جور برای شما داریم.

1- کارآگاه حقیقی| اصل جنس

«پوست شیر» در خیلی از عناصر سینمایی مثل اتمسفر تیره داستان، موسیقی و… وام‌دار این سریال جذاب آمریکایی است که فصل اولش همه را میخکوب کرد. بد نیست بدانید تا به‌حال سه فصل از این سریال پخش شده که هرکدام داستان مستقلی داشتند؛ اما فصل اول محبوب‌تر و جذاب‌تر بوده است.

2- شکارچی ذهن| به‌دنبال ریشه‌های خشونت

«شکارچی ذهن» برخلاف «پوست شیر» ماجرای گره‌گشایی از یک جنایت نیست، بلکه براساس داستانی واقعی، درباره کسانی است که تلاش می‌کنند برای درک ریشه‌های خشونت و جنایت، به ذهن جنایتکاران نفوذ می‌کنند تا انگیزه‌های آنان را درک کنند. سریالی تحسین شده از دیوید فینچر افسانه‌ای.

3- نارکوز| داستان کارتل‌های بزرگ مواد

کمتر کسی است که اسم پابلو اسکوبار معروف، بزرگترین قاچاقچی تاریخ را نشنیده باشد. مردی که از کلمبیا بخش زیادی از کوکائین تمام جهان به‌خصوص آمریکا را تامین می‌کرد.

فصل اول و دوم «نارکوز» ماجراهای اسکوبار است و در فصل‌های بعدی به کارتل‌های معروف دیگر کلمبیا و مکزیک می‌پردازد. سریالی نفس‌گیر و تماشایی که معتادش می‌شوید.

4- میر از ایست تاون| بازیگر تایتانیک، مشکات می‌شود

کیت وینسلت بازیگر معروف «تایتانیک» در این مینی سریال تیره و جنایی، نقش یک افسر پلیس خسته، دلزده و افسرده مشابه مشکات در پوست شیر را بازی می‌کند که جنایتی هولناک او را وسط یک ماجرای عجیب انداخته. این سریال با داستان خیره‌کننده‌اش و بازی چشم‌نواز وینسلت توانست محبوبیت زیادی کسب کند.

5- برف سیاه| نبش قبر یک جنایت

«برف سیاه» محصول 2023 است و هر چند داستانش در لوکیشنی زیبا می‌گذرد؛ اما حال‌وهوای قصه شباهت زیادی به «پوست شیر» دارد. یک دختر سال‌ها قبل به قتل رسیده و ناگهان در مراسم سالروز افتتاح مدرسه‌ای، شواهدی تازه از قتل رو می‌شود.

همان‌طور که نعیم در صدد پیدا کردن جنایتکار است، در برف سیاه خواهر مقتول در کنار پلیس می‌خواهند گره از راز بزرگی که شهرشان را نابود کرده بردارند.