فال حافظ روزانه | فال تاروت | فال انبیا | فال قهوه | فال امروز | فال شخصی

فال روزانه تاروت کبیر سه شنبه ۲۵ بهمن/منتظر باشید یه اتفاقی جادویی ...

18:57 - 1401/11/24
یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند.

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

فال روزانه تاروت کبیر سه شنبه ۲۵ بهمن/منتظر باشید یه اتفاقی جادویی ...10

کارت ماه : امروز هیچ راهی برای فرار از واقعیت وجود ندارد و باید با واقعیت ها روبرو شوید. شما نمی توانید وقتی توانی برایتان باقی نمانده است ادای کسی را در بیاورید که خیلی با انرژی و سرحال است. بهترین کار این است که زمانی را به شارژ کردن باتری هایتان اختصاص دهید. تغییراتی در انتظار شما هستند که برای روبرو شدن با آنها باید به اندازه کافی استراحت کرده و خودتان را آماده کنید.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

فال روزانه تاروت کبیر سه شنبه ۲۵ بهمن/منتظر باشید یه اتفاقی جادویی ...18

کارت شیطان : امروز تنش موجود در فعالیت های اجتماعیتان آنقدر زیاد است که وسوسه شده اید خودتان را کنار کشیده و در پشت دیواری دفاعی مخفی کنید. این کنار کشیدن و تنهایی در شما احساس ناراحتی ایجاد نخواهد کرد و برعکس فرصتی خواهید داشت تا کمی به کارها و برنامه هایتان فکر کنید. امروز برای شما زمان رسیدگی به رابطه است. شاید اوضاع در ظاهر روبراه برسد، اما آیا در باطن نیز همینطور است؟ زدن چسب زخم روی مشکلات جدی چیزی را حل نمی کند؟ گاهی باید پرده ها را کنار زد و به طور جدی به مسائل رسیدگی کرد.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

فال روزانه تاروت کبیر سه شنبه ۲۵ بهمن/منتظر باشید یه اتفاقی جادویی ...11

کارت اعتدال : امروز اولویت اصلی شما رسیدگی به سلامت بدن، ذهن و روحتان خواهد بود. بدن و ذهن انسان از هم جدا نیستند و به هر کدام آسیب وارد شود دیگری نیز صدمه خواهد دید. امروز بهتر است هر چیزی از عادت های غذایی گرفته تا سبک زندگی و روابط اجتماعی خود را مورد بررسی قرار داده و هر چیز مضری از جمله روابطی که ذهن و روحتان را خراش می دهند را از برنامه خود حذف کنید. امروز وقت آن نیست که در عالم فکر و خیال فرو بروید، باید هوشیار و محتاط باشید و وظایفی که دارید را انجام بدهید.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

فال روزانه تاروت کبیر سه شنبه ۲۵ بهمن/منتظر باشید یه اتفاقی جادویی ...0

کارت مرد دار آویز : امروز وظایف نا تمامی دارید که باید آنها را به انجام برسانید. شما قصد دارید هر چقدر که می توانید این کارهای نصفه و نیمه را تمام کرده و بعد به بقیه مسیرتان ادامه دهید. ولی کارها به همین سادگی که فکر می کنید نخواهند بود، زیرا برنامه های دیگران هنوز معلوم نیست و شاید نتوانند خودشان را با شما هماهنگ کنند. به همین خاطر هم نمی توانید تصمیم مشخصی بگیرید تا همه اطلاعات لازم را به دست بیاورید. زیاد تقلا نکنید، آنچه لازم است بدانید به زودی برایتان مشخص خواهد شد.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

فال روزانه تاروت کبیر سه شنبه ۲۵ بهمن/منتظر باشید یه اتفاقی جادویی ...9

کارت ملکه : گاهی برای شما والدین حکم دستبندی را دارند که جلوی آزادی شما را گرفته و نمی گذارند خودتان را آنطور که می خواهید نشان دهید. امروز ممکن است درگیری های همیشگی شما دوباره بالا بگیرند، اما سعی کنید عکس العمل شدیدی از خودتان نشان ندهید و این کار آنها را نه عنوان تلاشی برای کنترل کردن شما، بلکه به عنوان نشانه ای از عشق آنها در نظر بگیرید. منطقتان می گوید دارید کاری را اشتباه انجام می دهید، ولی شما با اصرار می خواهید کاری که شروع کرده اید را به پایان برسانید،

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

فال روزانه تاروت کبیر سه شنبه ۲۵ بهمن/منتظر باشید یه اتفاقی جادویی ...14

کارت امپراطور : شما اطلاعات بسیار زیادی در دست دارید ولی احساس می کنید هنوز باید اطلاعات خود را تکمیل کنید تا تصمیمی آگاهانه برای آینده خود بگیرید. خیلی عجله نکنید و گام به گام پیش بروید و برای مرحله جدیدی از زندگیتان برنامه ریزی کنید. امروز حرف زدن و ارتباط برقرار کردن خود را به دقت زیر نظر بگیرید، هیچ چیز را از قلم نیندازید و زبان بدن، تکیه کلام ها و طرز حرف زدنتان را هم تحت نظر داشته باشید. تمام این مسائل در ارتباطات شما تأثیر فراوانی دارند و تا به آنها توجه نکرده و پی نبرید نمی توانید تغییری در خود ایجاد کنید.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

فال روزانه تاروت کبیر سه شنبه ۲۵ بهمن/منتظر باشید یه اتفاقی جادویی ...16

کارت قدرت : امروز قدرتی که برای انجام کارهایی که می خواهید نیاز دارید را در اختیار دارید و دیگران را با این قدرت خارق العاده خود شگفت زده می کنید. ولی این تازه اول راه است و چندین هفته کار سخت در انتظارتان هستند و تا همه کارهایتان انجام نشوند زمان چندانی برای استراحت نخواهید داشت. یک نفر از گذشته می خواهد دوباره وارد زندگی شما شود. اما شما خیلی مطمئن نیستید که در مورد موضوع چه نصمیمی باید بگیرید. عجله نکنید و سر وقت فکر کنید و تصمیم بگیرید.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

فال روزانه تاروت کبیر سه شنبه ۲۵ بهمن/منتظر باشید یه اتفاقی جادویی ...1

کارت ارابه : واکنش های روانی شما امروز به سرعت برق خواهند بود، ولی می توانند منتقل کننده پیامی اشتباه برای دیگران باشند. آنها ممکن است فکر کنند که برنامه مشخصی ندارید و فقط همین طور دارید جلو می روید. با این حال شما از مقصدی که به دنبالش هستید اطمینان کامل دارید، فقط نسبت به این که از چه راهی باید بروید تردید دارید. نگران هیچ چیز نباشید و قدم هایتان را با آرامش بردارید احساستان شما را به درستی هدایت خواهد کرد.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

فال روزانه تاروت کبیر سه شنبه ۲۵ بهمن/منتظر باشید یه اتفاقی جادویی ...0

کارت مرگ : برنامه های روزانه تان ممکن است با فرصتی که ناگهان برایتان پیش می آید بهم بریزند، ولی آنچه به دست می آورید ارزش این را دارد که اولویت هایتان را تغییر دهید. سلاح هایتان را زمین بگذارید، گذشته ها گذشته، کینه به دل گرفتن و فراموش نکردن مسائل گذشته تنها به خودتان آسیب خواهد زد. دشمنی و کینه مانند این است که به امید مرگ دیگری خودتان زهر بنوشید. با این مسئله روبرو شوید، آن را حل کنید و برای همیشه کنار بگذارید.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

فال روزانه تاروت کبیر سه شنبه ۲۵ بهمن/منتظر باشید یه اتفاقی جادویی ...20

کارت قضاوت : احساس می کنید مسائل روزمره زندگی شما را محدود کرده اند، به ویژه اگر منتظر باشید اتفاقی جادویی بیفتد و همه چیز را عوض کند. امروز ممکن است یک نفر باعث عصبانیت و ناراحتی شما بشود. اما قبل از آن که هر نوع برخوردی کنید نگاهی به منبع اصلی این درگیری بیندازید، شاید ایرادی که از طرف مقابلتان می گیرید در واقع اشتباه خود شما باشد، نگاهی به آینه بیندازید و خودتان را ببینید.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

فال روزانه تاروت کبیر سه شنبه ۲۵ بهمن/منتظر باشید یه اتفاقی جادویی ...19

کارت عدالت : امروز ذهنتان درگیر مسائل کاری است از اوضاع فعلی راضی نیستی و در حال فکر و تحقیق درباره این هستید که چه چیزی می تواند برایتان رضایت بیشتری به همراه داشته باشد. دارید فشار زیادی به خودتان وارد می کنید، بهتر است طی چند هفته یا چند ماه آینده حتما به تعطیلات بروید و خستگی در کنید. شاید در فکر این باشید که کارتان را تغییر دهید، اگر چنین برنامه ای دارید جانب احتیاط را رعایت کنید و وارد کاری که اطلاعات کافی درباره آن ندارید نشوید و در حوزه تخصص خود فعالیت کنید.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

فال روزانه تاروت کبیر سه شنبه ۲۵ بهمن/منتظر باشید یه اتفاقی جادویی ...18

کارت کاهن اعظم : امروز خواسته هایتان با مسئولیت هایتان در تضاد هستند و این موضوع باعث احساس آشفتگی شما شده است و نمی دانید کدام یک را باید در اولویت قرار دهید. امروز را به مسئولیت هایتان بپردازید و اگر در پایان روز وقتی باقی ماند به دنبال آنچه می خواهید بروید. امروز وقت آن فرا رسیده است که رابطه خود را درمان کنید و با کسی که به شما آسیب زده است با صداقت تمام حرف بزنید و گوش کنید، به تقصیرهای خود نیز اعتراف کنید و همه چیز را گردن طرف مقابلتان نیندازید، این کار هرچند سخت باشد خیلی چیزها را درست خواهد کرد.