فال حافظ روزانه | فال تاروت | فال انبیا | فال قهوه | فال امروز | فال شخصی

فال روزانه تاروت دوشنبه ۲۴ بهمن / در حال حاضر امکان گرفتن مرخصی ندارید و یا از پس هزینه ...

18:46 - 1401/11/23
تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می شد، که بسیاری از آن ها هنوز هم بازی می شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

فال روزانه تاروت دوشنبه ۲۴ بهمن / در حال حاضر امکان گرفتن مرخصی ندارید و یا از پس هزینه ...13

کارت پاپ : اگر می خواهید در محل کارتان جدی گرفته شوید صحبت کردن در مورد مسائل خصوصی خانوادگیتان اصلا فکر خوبی نیست. امروز به واسطه آشنایی با افراد جدید ممکن است تغییراتی در موقعیت اجتماعیتان ایجاد شود و با شبکه جدیدی از دوستان و آشنایان ارتباط برقرار کنید که شرایط شما را به طور قابل توجهی متحول کنند. امروز خیلی زود هیجان زده می شوید و عقل و منطقتان را کنار می گذارید؛ بهتر است مواظب این حالت خود باشید.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

فال روزانه تاروت دوشنبه ۲۴ بهمن / در حال حاضر امکان گرفتن مرخصی ندارید و یا از پس هزینه ...19

کارت قدرت : شما قهرمان مبارزه با موانع هستید، به ویژه وقتی که این موانع بر سر راه رسیدن به خواسته هایتان قرار بگیرند بهر نحوی که شده آنها را از میان خواهید برداشت. امروز هم با وجود آن که رفتارتان منطقی است، معتقد هستید که از پس انجام هر کاری بر خواهید آمد. ولی نباید در این مسیر از خودتان خشونت و بدرفتاری نشان دهید، زیرا نتیجه معکوس به دست خواهید آورد. اگر می خواهید به خواسته تان برسید کافی است اراده و پشتکارتان را حفظ کنید تا راه خودتان را به سوی موفقیت هموار کنید.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

فال روزانه تاروت دوشنبه ۲۴ بهمن / در حال حاضر امکان گرفتن مرخصی ندارید و یا از پس هزینه ...12

کارت شیطان : امروز فکر و خیال هایتان شما را به امتحان کردن راه های مختلفی برای افزایش دادن درآمدتان وسوسه کنند. ولی امروز برنامه ریزی برای مسائل مالی نتایج چندان رضایت بخشی برایتان نخواهد داشت، زیرا ایده آل گراییتان باعث گمراهی شما خواهد شد. قبل از این که به هر نوع اقدام ریسک آمیزی مبادرت کنید آنچه به دست آورده و آنچه از دست می دهید را در نظر گرفته و با هم مقایسه کنید.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

فال روزانه تاروت دوشنبه ۲۴ بهمن / در حال حاضر امکان گرفتن مرخصی ندارید و یا از پس هزینه ...3

کارت خورشید : امروز هیچ حد و مرزی برای فکر و خیال هایتان وجود ندارد، ولی باید مواظب باشید گول این فکر و خیال های بی پایه و اساس را نخورید. دلتان می خواهد فعالیت های تازه ای را تجربه کنید و حتی شاید بخواهید که امروز پروژه بزرگی را شروع کنید. به هیچ عنوان عجله نکنید و تصمیم بی حسابی که شما را به راه اشتباه بکشاند نگیرید. شاید مجبور شوید با موضوعات کهنه ای روبرو شوید که باعث می شوند حس کنید دارید بیهوده دورخودتان می چرخید.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

فال روزانه تاروت دوشنبه ۲۴ بهمن / در حال حاضر امکان گرفتن مرخصی ندارید و یا از پس هزینه ...13

کارت مرد دار آویز : احساس می کنید در یک حباب خیالی معلق هستید و زمان از حرکت باز ایستاده است، ولی این حباب هر لحظه ممکن است بترکد، پس بهتر است حواستان را جمع کنید. شما متوجه این هستید که فرصت های بزرگی دارند به شما نزدیک می شوند، ولی حالا این فرصت ها با سرعتی بیشتر دارند به شما می رسند و باید خودتان را برای بهره بردن از آنها آماده کنید. پس تا فرصت هست کارها و وظایفی که در دست دارید را هر چه زودتر به انجام برسانید.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

فال روزانه تاروت دوشنبه ۲۴ بهمن / در حال حاضر امکان گرفتن مرخصی ندارید و یا از پس هزینه ...3

کارت ابله : امروز افکار و تخیلاتتان آنقدر فعال هستند که به نظر اطرافیانتان می رسد ارتباطتان را با دنیای واقعی قطع کرده اید و تنها در عالم رویا به سر می برید. سعی کنید وقت آزادتان را با کسانی بگذرانید که افکار و نگرشی شبیه به خودتان دارند و نیاز شما به حرف زدن در مورد رویاهایتان را برآورده می کنند. در محل کارتان در مورد مسائل جدی و حرفه ای صحبت کنید و نگذارید فکر کنند در خواب و خیال به سر می برید. اگر اهداف مشخص و قابل لمسی برای خودتان داشته باشید احتمال رسیدن به موفقیت برایتان بیشتر خواهد بود.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

فال روزانه تاروت دوشنبه ۲۴ بهمن / در حال حاضر امکان گرفتن مرخصی ندارید و یا از پس هزینه ...10

کارت عدالت : امروز برآمدن از پس شک و تردیدهایی که در محل کارتان دارید کار مشکلی به نظرتان می رسد، ولی این که شانه هایتان را با بی تفاوتی بالا انداخته و بیخیال انجام آنها شوید اصلا راه حل خوبی نیست. به احساس درونتان اعتماد کرده و راه حلی که به نظرتان درست می آید را در پیش بگیرید تا به راحتی از ابهامات موجود نجات پیدا کنید. شما با تمام وجود به دنبال هیجان هستید پس سعی نکنید این همه انرژی که وجودتان را فرا گرفته است را سرکوب کنید، در غیر این صورت منفجر خواهید شد.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

فال روزانه تاروت دوشنبه ۲۴ بهمن / در حال حاضر امکان گرفتن مرخصی ندارید و یا از پس هزینه ...3

کارت ارابه : امروز به فکر یک مسافرت طولانی مدت به جایی هستید که تا به حال هرگز نرفته اید، فرصتی که برایتان فراهم شده است را به راحتی از دست ندهید و فکر نکنید که امکان انجام این کار برایتان میسر نیست. حتی اگر فکر می کنید امکان گرفتن مرخصی ندارید و یا از پس هزینه ها بر نمی آیید هم کافی است به اندازه تلاش کنید تا همه برنامه هایتان راحتتر از آنچه خودتان فکر می کنید روبراه شوند.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

فال روزانه تاروت دوشنبه ۲۴ بهمن / در حال حاضر امکان گرفتن مرخصی ندارید و یا از پس هزینه ...15

کارت جهان : شما آنقدر مستقل هستید و خودتان به راحتی از پس کارهایتان بر می آیید که وقتی به کمک نیاز داشته باشید هم برایتان سخت است که از دیگران تقاضای کمک کنید. همکارانتان هم تمایلی نسبت به همکاری و کمک کردن به شما از خودشان نشان نمی دهند. در نتیجه امروز با وجود این که به حمایت دیگران نیاز دارید ترجیح می دهید کاری نکنید که دیگران فکر کنند درمانده شده اید.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

فال روزانه تاروت دوشنبه ۲۴ بهمن / در حال حاضر امکان گرفتن مرخصی ندارید و یا از پس هزینه ...2

کارت قضاوت : امروز دیگران به نظرتان خیلی قابل اعتماد نیستند و هر انتظاری که دارید هم بر عکس آن برایتان پیش می آید. بیش از اندازه نسبت به کارها و برنامه هایتان حساسیت به خرج ندهید و به خاطر بروز مشکلات خودتان را سرزنش نکنید. داشتن نگرشی همراه با انعطاف پذیری به شما کمک خواهد کرد که به سادگی این سختی ها را پشت سر بگذارید. اگر فکرتان را عوض نکنید هیچ چیز دیگری را هم نخواهید توانست تغییر دهید.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

فال روزانه تاروت دوشنبه ۲۴ بهمن / در حال حاضر امکان گرفتن مرخصی ندارید و یا از پس هزینه ...3

کارت اعتدال : داشتن یک رژیم غذایی سالم و ورزش کردن به اندازه کافی ایده خیلی خوبی به نظر می رسد، ولی شما به اندازه کافی نسبت به این برنامه ها احساس تعهد نمی کنید و همین موضوع باعث می شود نتیجه ای که انتظار دارید را نگیرید. ولی امروز فرصت خیلی خوبی برای شروع یک برنامه غذایی و ورزشی سالم برای شما می تواند باشد و اگر این کار را همین امروز شروع کنید تا حدود زیادی می توانید موفق شوید.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

فال روزانه تاروت دوشنبه ۲۴ بهمن / در حال حاضر امکان گرفتن مرخصی ندارید و یا از پس هزینه ...8

کارت کاهن اعظم : هر چند رویاهای رنگینی که در سر دارید خیلی جذاب به نظر می رسند ولی از گفتن حرف های غیر ضروری تا جایی که ممکن است خودداری کنید. سعی کنید اگر خیلی اصرار دارید تا این رویاها را با کسی در میان بگذارید صبر کنید تا با دوستان نزدیکتان که شما را مورد قضاوت قرار نمی دهند یک جا دور هم جمع شوید. همیشه قبل از حرف زدن مخاطب خود را بشناسید. امروز حتی اگر خودتان هم رویتان نشود بگویید، داشتن یک رابطه رمانتیک بهترین نسخه ای است که هر دکتری می تواند برای شما بپیچد.