زنان خردادماهی عاشق چه مدل مردانی می شوند؟| زنان خردادماهی با متولدین چه ماه هایی ازدواج موفقی دارند؟

13:33 - 1401/11/23
زنان و دختران متولد خرداد ماه ، مثل بانوان متولد تمام ماههای سال خصوصیات و ویژگی های خاص خود را دارند که آنها را از دیگران متمایز می سازد...

زنان متولد خرداد دارای شخصیت بسیار جالبی هستند. ویژگی های اخلاقی زنان خردادی دارای چند بعد متفاوت است. عشق، حسی رمانتیک برای دختر و زن متولد خرداد است که با یافتن نیمه گمشده خوب به آن دست پیدا می کند. به همین دلیل اغلب زنان متولدین خرداد به دنبال عشق رمانتیک حقیقی هستند.

طالع بینی ازدواج خرداد با سایر ماه های سال

خرداد و فروردین:

بد ؛ افرادی پر جنب و جوش و بی قرار ناسازگار و بدون تفاهم

خرداد و اردیبهشت:

متوسط ؛ تیزهوش کنجکاو تنوع طلب چندان با هم سازگار نیستند

خرداد و خرداد:

خوب ؛ مشورت پذیر با استدلال توانا در برطرف کردن مشکلات

خرداد و تیر:

متوسط ؛ با روحیه تنوع طلب و بی قرار خودشان می توانند باعث ایجاد مشکلات شوند

خرداد و مرداد:

بسیار خوب ؛ زوجی جذاب و اجتماعی با صفات مشترک فراوان

خرداد و شهریور:

متوسط ؛ چندان ذوق و شوقی در روابطشان وجود ندارد

زنان خردادماهی عاشق چه مدل مردانی می شوند؟| زنان خردادماهی با متولدین چه ماه هایی ازدواج موفقی دارند؟ 3

خرداد و مهر:

بسیار خوب ؛ خونسرد با سلیقه هنر دوست و بسیار با نشاط می باشند

خرداد و آبان:

متوسط ؛ برای رسیدن به خوشبختی باید یکدیگر راتحمل کنند

خرداد و آذر:

بسیار خوب ؛ سرشار از ذوق و شوق برای زندگی مشترک

خرداد و دی:

خوب ؛ خویشتندار سیاستمدار و از سازگاری مناسب برخوردارند

خرداد و بهمن:

بسیار خوب ؛ با روحیه انسان دوستی و همیشه آماده کمک به همدیگر

خرداد و اسفند:

بد ؛ خیالباف رویا پرداز مرموز عدم تفاهم با همدیگر

مشخصات کلی متولدین خرداد ماه

 • خرداد یعنی کودک طبیعت
 • سمبل:دوپیکر
 • عنصر وجود: هوا
 • شعار:من فکر می کنم
 • سنگ خوش یمن: زمردکبود
 • رنگ محبوب:زرد و سبز
 • سیاره:عطارد
 • شخصیت: راوی
 • فلز وجود: جیوه
 • فعال و پیشرو
 • متفکر

زنان خردادماهی عاشق چه مدل مردانی می شوند؟| زنان خردادماهی با متولدین چه ماه هایی ازدواج موفقی دارند؟ 7

زنان خرداد ماهی مانند باران های بهاری هستند ؛ گاهی آرام، و درخشان ؛ گاهی طوفانی، سرد و سخت.

زوایای مختلف در وجود زنان متولد خرداد باعث میشود در معاشرت با آنها چند زن تصور کرد و دچار تعارض شد که آیا واقعاً این همان زن بسیار آرام، صبور و متین است که امروز پر جنب و جوش و پرحرارت و غیر قابل کنترل شده است.

زن خرداد ماهی فردی اجتماعی ، مردم دوست و عاشق مطالعه است . با شور و اشتیاق فراوان در تمام مراحل زندگی خود به دنبال کسب دانش است و دوست دارد تا هر لحظه بر اطلاعات خود بی افزاید. کمی پر حرف است و از مصاحبت با دیگران بسیار لذت می برد.

او موجودی روشنفکر ،جذاب، بذله گو و شوخ است که دارای حس مالکیت بسیار پر قدرتی است، زمانی که با او ازدواج کردید باید منتظر حس حسادت و سوءظن های گاه و بیگاه او باشید.

همچنین بسیار صمیمی و خونگرم است و خیلی زود برای خود دوست پیدا می کند.اما با داشتن ذات دوگانه خود، همانقدر که زود با دیگران صمیمی می شود به همان اندازه نیز از آنها دلزده می شود و به سراغ پیدا کردن دوست دیگر می رود.

به اعتقاد زن خرداد ماهی، غذای مفید برای مغز انسان ، ماهی است. برای شیفته کردن او نسبت به خود یک بشقاب ماهی را تا ته بخورید.

زن متولد خرداد عاشق دیدن نمایش های جدید ، آخرین فیلم ها و خواندن جدیدترین کتاب هاست و شخصی است که با رضایت کامل به همراهی شما برای گردش های هنری ، علمی ، تفریحی یا ورزشی خواهد آمد.

زنان خردادماهی عاشق چه مدل مردانی می شوند؟| زنان خردادماهی با متولدین چه ماه هایی ازدواج موفقی دارند؟ 0

بابت هزینه های پستی، پول زیادی پرداخت می کند. اگر دوست شما زن خردادی است از دریافت مداوم کارت پستال و یادداشت های کوچک از جانب او خوشحال خواهید شد چرا که دایم با شما در تماس است. برای دیدن او باید از قبل اطلاع دهید زیرا لیست قرار ملاقات های او همیشه پر است.

برخی از مردم، زنان خرداد ماهی را افرادی شایعه پراکن می پندارند ،می توان اعتراف کرد که خبرهای او بی مزه و یا چرت و پرت نیست بلکه بسیار وسوسه انگیز و داغ و مربوط به مسائل روز است.

اما به شما توصیه می کنیم که هیچ رازی را با او در میان نگذارید ،به احتمال زیاد طاقت نمی آورد ، کمی به دور خود می گردد ، چای دم می کند و برای پخش خبر ی تازه به یکی از دوستان تلفن می کند.

ترجیح می دهد که بلوز و شلوار راحتی بپوشد .به اعتقاد قلبی او که فمنیست است، زنان از هر نظر با مردان حقوق مساوی دارند و نیازی به آرایش و لباس های آنچنانی برای اثبات خود ندارند. چرا که فقط کافیست او را به خاطر خودش و افکارش دوست داشته باشید بنابراین خود او نیز به ذهن و باطن شما بیش از ظاهرتان علاقه دارد.

افراد سرشناس بسیاری از متولدین خرداد ماه هستند.

زن متولد خرداد به سرعت می تواند خود را با محیط سازگار کند به هنگام بحث در مورد موضوعات مختلف به راحتی می تواند موضوع را عوض کند.

دوستان یک دختر متولد خرداد، تعاریف مختلفی از شخصیت او دارند.گاه عقیده دارند که دختر خرداد ماهی شبیه آفتاب پرست است و تحت تأثیر محیط و افراد مختلف رنگ عوض می کند.

بطور کلی بهترین خصوصیت زن متولد خرداد این است تا زمانی که نخواهد نمی توانید به ذهن او خطور کنید . شادی او در طول شبانه روز شاید شما را دچار حیرت کند.

زنان خردادماهی عاشق چه مدل مردانی می شوند؟| زنان خردادماهی با متولدین چه ماه هایی ازدواج موفقی دارند؟ 7

قابلیت های زنان متولد خرداد ماه

زنان خرداد ماه زمانی که در مود پر جنب و جوش خود قرار دارند به طور عجیبی دارای انرژی بالایی می شوند .در وجه پر هیجان، در مشاغل سخت و درآمدزا بسیار تلاشگر هستند ،در وجه آرام و صبور بودن، دارای خلاقیت در، هنر و موسیقی هستند.

در وجه زنانه و بسیار آرام تر خود زنی خانه دار، کمی غمگین و بی حوصله هستند. به همین دلیل با شناخت زن خرداد ماهی نباید انتظار ماندن او در یک قالب داشته باشید.

خلاقیت زنان متولد خرداد ماه

چند بعدی بودن اخلاقیات زنان خردادی، منجر به بروز خلاقیت های بی نظیری می شود. اگر به زنان صرفا به دید یک وسیله فراهم کننده آسایش نگاه نکنیم و به او فرصت ابراز وجود دهیم خواهیم دید که زنان خرداد ماهی از زمره خلاقان بزرگ در زمینه هنر، ادبیات، موسیقی و یا آشپزی خواهند بود. چند بعدی بودن روان هر کسی باعث می شود تا فرد بتواند در وجوه مختلفی زندگی کند و با داشتن هدف به خلق آثار زیادی دست یابد.

اگر مادری دارای فرزند دختر خرداد ماهی باشد نباید از چند وجهی بودن اخلاق او نگران باشند ، بهتر است که او را در شرایط رشد در غالب هنر، موسیقی، ادبیات و ورزش قرار بدهند تا شاهد رشد دختری توانا و خلاق باشند.

زنان متولد خرداد تنها به دنبال ماندن در خانه و خانه داری و یا تمیز کاری نیستند،اما در صورت لزوم تمام کارهای مربوط به منزل را به نحو احسن انجام میدهند و در این زمینه نیز می توانند خلاقانه عمل کنند.

زنان خردادماهی عاشق چه مدل مردانی می شوند؟| زنان خردادماهی با متولدین چه ماه هایی ازدواج موفقی دارند؟ 4

روابط اجتماعی زنان متولد خرداد

زنان خرداد ماهی از افرادی هستند که با شادی و انرژی خود همیشه در انجام فعالیت های جدید و غیر منتظره پیش قدم می شوند. از همین رو با وجود دوستی با زن خردادی ، هرگز حوصله شما سر نخواهد رفت. ممکن است در عین شادی، هیجان و نشاط فراوان یکباره تصمیم بگیرند آرام باشند، مهمانی را ترک کنند و یا در خود فرو بروند.

اما اگر دوستان خرداد ماهی دارید باید این نکته را در نظر بگیرید که تغیر احوالات آنها تنها به وجوه ذاتی و روانی آنان برمیگرددو حتما نباید اتفاقی سخت افتاده باشد که زنان خرداد ماه در خود فرو بروند و یا احساس کنند بهتر است در جمع نباشند.

شباهت های زنان خرداد ماه با شخصیت شناسی کهن الگوی یونگ

زنان متولد خرداد ماه ترکیب کاملی از زنان:هستیا ،آرتمیس ، پرسفون هستند. شاید دور از انتظار باشد ، اما تعجب نکنید، چرا که ابعاد شخصیتی زن متولد خرداد ایجاب می کند که با سه کهن الگوی یونگی متناسب باشد.

زنان هستیا

زنان هستیا زنانی آرام، ساکت و با وجوه معنوی و روحانی هستند که در نهایت آرامش دستاورد های معنوی خود را دنبال میکند.

زنان آرتمیس

زنانی جنگجو، مبارز و تلاشگر هستند.

زنان پرسفون

در واقع کهن الگوی پرسفون و یا دختر نامیده میشوند که زنانی با تمام وجوه دخترانه، لوس، وابسته و نیازمند کمک و حمایت خانواده و دیگران هستند ؛از تنهایی هراس دارند.

شاید کمی گیج کننده به نظر برسد که چگونه یک زن در عین آرتمیس بودن و جنگنده بودن میتواند پرسفون و دختر گونه و محتاج باشد و به دنبال حامی بگردد و در عین حال هستیا ، بسیار آرام و معنوی و منزوی باشد.

نکته مهم نیز همین است که دختران متولد خرداد ماه، ممکن است تمام این احساسات و احوالات را در طول یک روز و یا در طول یک ماه در درون خود تجربه کنند و خود نیز از آن متعجب باشند.

زنان خردادماهی عاشق چه مدل مردانی می شوند؟| زنان خردادماهی با متولدین چه ماه هایی ازدواج موفقی دارند؟ 5

مردان مورد علاقه زنان خرداد ماهی

با وجود تغییرات احوالی مشهود در زنان خرداد ماهی به دنبال مردی هستند که تمام این احوالات او را درک کند و با و هم قدم شود . مثلا اگر عاشق طبیعت است و نیاز به سفر دارد، مرد مورد علاقه او نیز باید همراه و پر انرژی باشد.

اگر زمانی نیازمند سکون، و آرامش و یک جا نشستن دارد، مرد مورد علاقه او نباید متعجب شود و او را فردی افسرده و غمگین بداند .در برخی موارد که احساسات دخترانه و به دنبال حامی بودن او گل میکند ، مرد مورد علاقه او باید مانند یک حامی، دلسوز و مهربان باشد.

کافیست که زنان خرداد ماهی را بشناسید و وجوه اخلاقی او شما را متعجب نکند .در این صورت میتوانید از همراهی دلنشین، جذاب، روحانی و معنوی و یا دختری کوچک و مهربان در کنار خود لذت ببرید.

مردانی با اعتماد به نفس بالا همیشه در اولویت انتخابی زنان خرداد ماهی هستند زیرا اگر مردی از خود مطمئن باشد برای یک زن قابل اطمینان تر و تکیه گاهی خوب به شمار می رود.

در همه حال به دنبال یک شنونده خوب برای گوش دادن به حرفهایشان هستند که اگر مردی این ویژگی را داشته باشد حتما زن خردادی او را دوست دارد و با او ازدواح می کند.

زنان خردادی به مردان مهربان علاقه مند هستند و آن ها را همراه خوبی برای زندگی مشترک می دانند.

مردانی که شوخ طبع و خنده رو که موجب خنده زنان خردادی می شوند جای بیشتری در قلب آنها خواهند داشت.

زنان خردادماهی عاشق چه مدل مردانی می شوند؟| زنان خردادماهی با متولدین چه ماه هایی ازدواج موفقی دارند؟ 17

عشق و زن خرداد ماهی

ویژگی های عشق زن متولد خرداد

زن متولد خرداد دارای ویژگی های منحصر به فردی در عشق می باشد که در زیر آمده است:

 1. از عشوه گری لذت می برد
 2. با وجود دارا بودن احساسات عمیق ، ابراز عشق برایش دشوار خواهد بود.
 3. زن خردادی می تواند از نظر احساسی وابسته شود
 4. او در عشق واقعا حساس و آسیب پذیر است
 5. او در عشق غرق در احساسات پریشان است
 6. نیاز به عشقی قابل درک دارد
 7. تمایل به مهار و سرکوب هیجانات ناشی از عشق دارد
 8. ممکن است وقتی عاشق می شود دارای ظاهر سرد باشد

زنان خردادماهی عاشق چه مدل مردانی می شوند؟| زنان خردادماهی با متولدین چه ماه هایی ازدواج موفقی دارند؟ 6

ازدواج با دختر متولد خرداد ماه

پسری که با دختر خرداد ماهی ازدواج می کند گویی حرممسرا دارد. دختر خرداد ماهی در جستو جوی یک مرد کامل است و به همین جهت به دنبال یافتن صفات قابل تحسین در هر مردی می باشد.

آیا تا کنون به این موضوع اندیشیده اید که تعدد زوجات برای یک مرد ضروری است یا نه؟ آیا از اینکه قانون تنظیم خانواده به شما اجازه داشتن بیش از یک همیسر را نمی دهد، دلخور هستید؟

اگر پاسخ شما مثبت است به دنبال ازدواج با یک دختر متولد خرداد باشید زیرا با این کار خود صاحب لااقل دو زن شده اید و تازه چه بسا که در همین یک نفر سه، چهار، پنچ ویا حتی بیشتر، شخصیت مختلف نهفته باشد.

البته تفاوت هایی نیز میان او و حرمسرا وجود دارد. به عنوان نمونه ، نمی توان مانند عضوی از حرمسرا او را در یک چهاردیواری محبوس کرد تا کاری را انجام دهد و یا به یک یا چند چیز محدود و مشخص فکر کند. چرا که ذهن بلندپرواز او مدام در حال پرواز کردن بر روی رویاهای مختلف است.

اما اگر او را بهتر بشناسیم متوجه خواهیم شد که این زن چند شخصیتی موجودی رومانتیک است که اگراز احساسات فکری، روحی و جسمی به طور کامل بهره ببرید، خوشبخت ترین مرد روزگار خواهید بود. البته باید بهاین نکته توجه داشت که شناخت هر یک از این زن ها، که به کلی با بقیه متفاوت است، زیرا نیاز به تلاش بسیار وبررسی های زیاد است.

زنان خردادماهی عاشق چه مدل مردانی می شوند؟| زنان خردادماهی با متولدین چه ماه هایی ازدواج موفقی دارند؟ 14

مادر متولد خرداد ماه

مادری شاد که به کودکان خود اجازه نمی دهد تا مانع انجام کارهای متنوع او شوند .با فراهم کردن سرگرمی های بسیار برای کودکان خود ، آنها را مشغول می سازد و در عین حال بیشتر از سایرین مراقب آنها است.

فرزندان یک مادر خردادی مانند خود او مستقل بار می آیند و به راحتی روی پای خود می ایستند .به اعتقاد او میزان زمانی که صرف تربیت بچه می کند اهمیت ندارد بلکه میزان عشق ورزی به فرزندان مهم است.

یک روز خیلی جدی و سخت گیر و روز دیگر خیلی بی توجه و بی تفاوت است، با وجودی که فرزندان هنوز خیلی بزرگ نشده اند، صمیمانه به او عشق می ورزند و از داستانهای شیرینی که برایشان تعریف می کند، لذت می برند. چرا که قوه تخیل او به هنگام تعریف قصه بسیار قوی است

یک مادر متولد خردا در مورد وضعیت تحصیلی فرزندان خود بسیار سختگیر است ودوست دارد که فرزندانش ، شاگردان خوب و ساعی باشند.

او زنی بسیار با ذوق و سلیقه است و لباس پوشیدن او شبیه به مانکن ها است . به هنگام میزبانی از مهمانان خود لبخند شیرین خود را فراموش نمی کند.

زنان خردادماهی عاشق چه مدل مردانی می شوند؟| زنان خردادماهی با متولدین چه ماه هایی ازدواج موفقی دارند؟ 11

سوالات متداول در مورد خصوصیات زن خرداد ماهی

1. خصوصیات بارز زن خرداد ماه چیست؟

زن متولد خرداد ماه به صورت متناوب احساسات مختلفی را تجربه میکند و پر از تغییر است.

2. رگ خواب زن خرداد ماه چیست؟

داشتن احساس مسئولیت رگ خواب زن متولد خرداد است. در واقع اگر شما فردی بی مسئولیت هستید به هیچ وجه نمیتواند رگ خواب این گروه از زنان را به دست بگیرید.

3. تعریف کهن الگوی زن خرداد ماه چیست؟

زن خرداد ماه به طور متوسط از سه کهن الگوی آرتمیس، هستیا پرسفون خود به طور همزمان استفاده میکند. زن قهرمان و جنگجو در عین حال روحانی و همچنین دختری کوچک و مهربان است.

4. مردان مناسب برای آنها چگونه باید باشند؟

با وجود دمدمی مزاج بودن زنان خرداد ماهی، در احساس عشق ماندگار هستند. البته اگر شما از زمره افرادی هستید که سریع از خواسته خود رو بر می گردانید قطعاً نباید اطراف زنان خرداد ماه باشید.

زنان خردادماهی عاشق چه مدل مردانی می شوند؟| زنان خردادماهی با متولدین چه ماه هایی ازدواج موفقی دارند؟ 10