شخصیت شناسی/طالع بینی/ فال

بگو دوست داری انگشترت رو کدوم دستت بزاری تا رازی رو برات برملا کنم و بگم چه شخصیتی داری

15:03 - 1401/11/18
انگشتر را معمولا بر روی کدام انگشت قرار می دهید؟

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. تست شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت شناسی، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

در این تست شخصیت، شما فقط باید انتخاب کنید. به طور خاص به ما بگویید که معمولاً انگشتر خود را روی کدام انگشت می گذارید. در بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه ما به دنبال راه هایی برای سرگرم کردن خوانندگان خود هستیم، به همین دلیل است که تست های شخصیتی محبوب را که در شبکه های اجتماعی به عنوان تست شخصیت شناسی تصویری نیز شناخته می شود، به صورت روزانه منتشر می کنیم.

به محض اینکه انتخاب خود را داشتید، سپس به پایین یادداشت بروید و معنای هر گزینه را کشف کنید. لازم به ذکر است که نتایج این تست شخصیت نشان می دهد که بزرگترین ویژگی شما در این لحظه از زندگی چیست.

دست شماره 1

شما می توانید فردی باشید که به دلیل حساسیت زیادش متمایز است. شما به خوبی می دانید که در زندگی چه می خواهید و تمام تلاش خود را برای به دست آوردن آن انجام می دهید. یک ظرفیت رهبری ذاتی دارید، گرچه نمی‌خواهید آن را بپذیرید. اما به طور کلی، در گروههای دوستی و حتی خانوادگی عملا رهبری گروه بر عهده شماست. همگی به نجوی گوش به فرمان شما و توصیه های شما هستند.

بستگی به این دارد که حلقه را با چه دستی بپوشید. اگر آن را در سمت راست بپوشید، می توانید فردی بسیار کمال گرا باشید که به جزئیات توجه می کند. شما تمایل دارید الهام بخش دیگران باشید و ظرفیت خلاقیت دیگران را افزایش دهید. با این حال، اگر در سمت چپ جواهرات بپوشید، می توانید فردی بسیار خلاق و با عزت نفس باشید. شما برای حرکات کوچک و نیکوکارانه ارزش زیادی قائل هستید.

دست شماره 3

شما می توانید فردی باشید که تمایل دارد به نزدیکان خود تکیه کند. شما هیچ وقت با عجله تصمیم نمی گیرید. به واقع قبل از انتخاب، هر چه که باشد، با افراد مورد اعتماد خود مشورت می کنید. منطقی نیز همین است. شما باید با کسانی که بیشترین اعتماد را دارید مشورت کنید تا مرتکب اشتباه نشوید.

دست شماره 4

شما می توانید کسی باشید که آزادی را دوست دارد. به چالش ها و ماجراجویی ها ارزش و بها می دهید. نمی توانید در یک مکان ثابت بمانید زیرا برای شما مترادف با رکود و سکون است. شما بسیار بخشش گر هستید، تا آن اندازه که جاضرید تمام دارایی خود را به آسانی به کشانی که بیشتر از همه دوستشان دارید، ببخشید. شما همچنین به دلیل هوش خود متمایز هستید.

دست شماره 5

شما می توانید یک فرد بسیار آرام باشید. برای شما مهمترین چیز آرامش درونی است. از بحث کردن با دیگران متنفر هستید، اما اگر مجبور باشید، همیشه تمام تلاش خود را می کنید تا دیدگاه خود را مشخص کنید. شما نمی توانید با بی عدالتی و یا ریاکاری کنار آمده و آن را تحمل کنید. شما در هر کاری متعهد و مسئولیت پذیر هستید.