فال حافظ روزانه | فال تاروت | فال انبیا | فال قهوه | فال امروز | فال شخصی

فال روزانه تاروت کبیر و پیشگویی آینده دوشنبه ۱۷ بهمن /امروز موانع غیر منتظره ای در سر راهتان سبز خواهند شد که ...

18:08 - 1401/11/16
تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می شد، که بسیاری از آن ها هنوز هم بازی می شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

فال روزانه تاروت کبیر و پیشگویی آینده دوشنبه ۱۷ بهمن /امروز موانع غیر منتظره ای در سر راهتان سبز خواهند شد که ...14

کارت مرد دار آویز : امروز موانع غیر منتظره ای در سر راهتان سبز خواهند شد که نمی گذارند برنامه هایتان همان طوری که انتظارش را دارید پیش بروند. این اتفاقات جزئی و بی اهمیتی که در عملی کردن برنامه هایتان تأخیر ایجاد می کنند، ممکن است باعث شوند نسبت به توانایی خود در رسیدن به هدفتان دچار شک و تردید شوید. ولی برای پیدا کردن جواب مشکلتان حتی اگر دچار حس سردرگمی و تردید شده باشید هم نباید به دیگران نگاه کنید و منتظر اقدام آنها باشید.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

فال روزانه تاروت کبیر و پیشگویی آینده دوشنبه ۱۷ بهمن /امروز موانع غیر منتظره ای در سر راهتان سبز خواهند شد که ...3

کارت ارابه : اعتماد به نفس شما دارد به شدت افزایش پیدا می کند و روز به روز اعتقاداتتان قوت و قدرت بیشتری پیدا می کنند. ولی بهتر است به جای این که این وضعیت باعث شود با شتاب به سوی هدفی گام بردارید، چند هفته آینده را به خودتان وقت بدهید تا این وضعیت در شما به ثبات برسد و موفقیت خود را باور کنید. افزایش دادن خودآگاهی برای شما کار ساده ای نیست، چرا که ترجیح می دهید به جای تجزیه و تحلیل احساسات خود درباره آینده با قدرت و پشتکار تمام راه خود را به سوی جلو باز کنید.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

فال روزانه تاروت کبیر و پیشگویی آینده دوشنبه ۱۷ بهمن /امروز موانع غیر منتظره ای در سر راهتان سبز خواهند شد که ...20

کارت پاپ : شاید امروز مجبور باشید با یکی از همکاران و یا شرکای عصبانی خود دست و پنجه نرم کنید. ولی اگر احساسات خود را در مقابله با احساسات منفی یک نفر دیگر تنها برای حفظ آرامش و راحتی بیان نکنید تنها باعث پیچیده تر شدن مشکلات خواهید شد. اگر خودتان رک و صریح در مورد نیازهایتان حرف بزنید دیگران مجبور نخواهند بود برای این که شما را به حرف بیاورند با شما جر و بحث کرده و یا حتی دعوا راه بیندازند.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

فال روزانه تاروت کبیر و پیشگویی آینده دوشنبه ۱۷ بهمن /امروز موانع غیر منتظره ای در سر راهتان سبز خواهند شد که ...19

کارت خورشید : انگار این روزها همه توان و انرژیتان را باید تنها صرف کارتان کنید و این موضوع باعث بیقراری و عصبی بودن شما شده است. درست است که کارهایتان زیاد شده اند، ولی این همه تلاشی که برای انجام وظایفی که به عهده تان هستند می کنید انرژی شما را از بین خواهد برد. اکنون وقت آن رسیده است که بین کار و تفریح و استراحت تعادل ایجاد کنید. ولی هنوز نباید دست به ایجاد تغییرات عمده بزنید، همین که سعی کنید تمام ساعات روزتان را صرف کارتان نکنید کافی است.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

فال روزانه تاروت کبیر و پیشگویی آینده دوشنبه ۱۷ بهمن /امروز موانع غیر منتظره ای در سر راهتان سبز خواهند شد که ...8

کارت کیمیاگر : با وجود این که همه شما را به عنوان فردی خلاق می شناسند، در حال حاضر انگار چیزی جلویتان را گرفته است. شما انرژی کافی برای دنبال کردن برنامه هایتان را دارید ، ولی از این وحشت دارید که مبادا ایده هایتان به اندازه کافی خوب نباشند. این حساسیت شما در تحلیل خودتان و ایده هایتان بر خلاف آنچه انتظار دارید اثرات مخربی روی عملکردتان خواهد گذاشت و باعث خواهد شد که در قضاوت هایتان اشتباه کنید.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

فال روزانه تاروت کبیر و پیشگویی آینده دوشنبه ۱۷ بهمن /امروز موانع غیر منتظره ای در سر راهتان سبز خواهند شد که ...14کارت ملکه : وزن سنگین مسئولیت های مربوط به خانه و خانواده این روزها روی شانه هایتان سنگینی می کند و مانع این شده است که بتوانید به اهداف و مسیرهای تازه فکر کنید. خوشبختانه شما عجله ای ندارید و می خواهید این تغییر جهت در زندگیتان بر پایه ای مستحکم استوار باشد. با این حال وقتی در نظر می گیرید که چقدر کار برای انجام دادن باقی مانده است دچار نگرانی و سردرگمی می شوید. کافی است این را به خاطر داشته باشید که تغییرات بزرگ یک شبه اتفاق نمی افتند، پس با خیال راحت برای مسائل شخصی و خانوادگیتان وقت بگذارید.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

فال روزانه تاروت کبیر و پیشگویی آینده دوشنبه ۱۷ بهمن /امروز موانع غیر منتظره ای در سر راهتان سبز خواهند شد که ...8

کارت قضاوت : وقتی مردم جلوی مسیر پیشرفت شما را می گیرند حس دلسردی و حتی عصبانیت به شما دست می دهد، چرا که آنها به درستی از اهداف و خواسته های شما آگاه نیستند. با این حال اصرار و پافشاری برای پیش بردن کارها به همان صورتی که خودتان انتظار دارید به ضررتان تمام خواهد شد. انرژی خود را برای قانع کردن دیگران و همراه کردن آنها برای خودتان تلف نکنید و بگذارید خودشان به خواسته خود و هروقت که خودشان می خواهند به شما بپیوندند.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

فال روزانه تاروت کبیر و پیشگویی آینده دوشنبه ۱۷ بهمن /امروز موانع غیر منتظره ای در سر راهتان سبز خواهند شد که ...18

کارت ابله : به نفعتان است که بودجه ای را که برای خودتان در نظر گرفته بودید و فکر می کردید بی هیچ فشاری با آن سر خواهید کرد را یک بار دیگر از نظر بگذرانید. طی چند ماه آینده ممکن است اوضاع اقتصادیتان همان طوری که انتظارش را داشته اید نباشد و به برخی مشکلات مالی و خرج های غیر مترقبه که در بودجه تان در نظر نگرفته بودید بربخورید. البته هیچ جای نگرانی نیست، زیرا آن چه به نظر شما مشکل مالی می آید بیشتر ترسی غیرمنطقی است که از مطابق نبودن بودجه تان با انتظاراتتان ریشه می گیرد.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

فال روزانه تاروت کبیر و پیشگویی آینده دوشنبه ۱۷ بهمن /امروز موانع غیر منتظره ای در سر راهتان سبز خواهند شد که ...7

کارت اعتدال : بهتر است امروز پیش از پذیرفتن مسئولیتی بیش از حد تواناییتان همه جوانب را در نظر بگیرید و کمی احتیاط کنید. شما در حال حاضر به دلیل شرایط کیهانی شور و هیجانی در وجود خود احساس می کنید که باعث می شود مسئولیت های سنگینی که در توانتان نیستند را به عهده بگیرید. اگر چنین کاری کنید مجبور خواهید بود که بهای تصمیمات اشتباه خود را بپردازید. کاری نکنید که پیش از رسیدن به مقصد انرژیتان تمام شود و توانایی کافی برای ادامه مسیر را نداشته باشید.

❤️فال ابجد❤️

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

فال روزانه تاروت کبیر و پیشگویی آینده دوشنبه ۱۷ بهمن /امروز موانع غیر منتظره ای در سر راهتان سبز خواهند شد که ...10

کارت درویش : با وجود این که شما به طور ذاتی تمایل عجیبی به رسیدن به موفقیت در کارهایتان در وجود خود احساس میکنید، امروز بیش از مسائل مادی این مسائل معنوی هستند که برای شما اهمیت دارند و توجهتان بیشتر به مسائل اخروی است. اهداف جاه طلبانه برایتان بی معنی هستند و به دنبال معنایی عمیق تر برای زندگیتان هستید. خوشحالی برای شما در حال حاضر در اموال و مادیات نیست و مسائل معنوی و روحانی برایتان از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. پس به این نیاز خود توجه کرده و حتما زمانی را برای پرداختن به این امور در نظر بگیرید.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

فال روزانه تاروت کبیر و پیشگویی آینده دوشنبه ۱۷ بهمن /امروز موانع غیر منتظره ای در سر راهتان سبز خواهند شد که ...7

کارت قدرت : شما شور و هیجان بسیاری برای برنامه ریزی در مورد آینده در وجود خود احساس می کنید، ولی آنقدر ذهنتان درگیر ایده های هوشمندانه تان و زیبایی آینده ای که برایتان به همراه خواهند داشت شده است که عمل کردن به نقشه هایتان را غیر ممکن خواهد کرد. در ضمن این را هم باید یادتان باشد که موفقیت به سراغ هیچ کسی نخواهد رفت و این شما هستید که باید به دنبال آن رفته و آن را به دست بیاورید.

❤️فال هفتگی میلادی❤️

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

فال روزانه تاروت کبیر و پیشگویی آینده دوشنبه ۱۷ بهمن /امروز موانع غیر منتظره ای در سر راهتان سبز خواهند شد که ...12

کارت چرخ سرنوشت : امروز از عالم رویا بیرون آمده اید و پیشرفت در دنیای واقعی توجه شما را به خود جذب کرده است، این باعث می شود که روز خوبی برای دنبال کردن اهداف حرفه ایتان باشد. با این حال تحت شرایط کیهانی ممکن است در راهتان با موانعی هر چند کوچک مواجه شوید که جلوی سرعت گرفتن شما را می گیرند، پس خودتان را برای آنها سرزنش نکنید، چون کاری در این رابطه از دست شما بر نمی آید. بدانید که در حال حاضر برای رسیدن به موفقیت هوشمندی بیش از سخت کوشی به شما کمک خواهد کرد.