سریال پوست شیر

شوهر واقعی مژگان زن رضا پروانه در سریال جذاب پوست شیر کیه؟ +عکس

18:06 - 1402/01/28
ژیلا شاهی، بازیگر نقش مژگان سریال پوست شیر در نقطه اوج داستان فیلم، به یکی از محبوب ترین بازیگران پوست شیر تبدیل شده است.

همسر ژیلا شاهی، بازیگر نقش مژگان زن رضا پروانه سریال پوست شیر

ژیلا شاهی که این روزها با حضور در سریال پربیننده پوست شیر و با ایفای نقش زن رضا پروانه، به نوعی میتوان گفت به اوج شهرت خود در سالهای اخیر رسیده، به دلیل شهرت فعلی اش درگیر برخی شایعات گشت که در ادامه اینجا به آن خواهیم پرداخت.

انتشار تصاویری با موضوع، عکس همسر ژیلا شاهی در برخی کانال و گروهها در فضای مجازی، برخی از مخاطبین را به این اشتباه انداخت که این بازیگر زن ایرانی، ازدواج کرده و متاهل است؛ در صورتی که اینطور نیست و چنانچه در مطلب بیوگرافی ژیلا شاهی، بازیگر نقش مژگان سریال پوست شیر کامل خواندید، مجرد است و خبر موثقی درباره ازدواجش، که توسط خود این هنرمند تایید شده باشد، موجود نیست.

شوهر واقعی مژگان زن رضا پروانه در سریال جذاب پوست شیر کیه؟ +عکس2

ژیلا شاهی و علیرضا کمالی در سریال پوست شیر

نسبت ژیلا شاهی با هادی حجازی فر؛ مژگان و نعیم سریال پوست شیر

فیلم موقعیت مهدی به کارگردانی هادی حجازی فر یکی دیگر از فیلم های فوق العاده دیگری ژیلا شاهی است که در آن فیلم، ژیلا شاهی نقش همسر هادی حجازی فر را ایفا کرد که اتفاقا صحنه هایی از این فیلم، دلیلی بود برای شایعه پراکنی در مورد نسبت نسبت ژیلا شاهی با هادی حجازی فر، که شایعه ای بیش نبود و این دو بازیگر هیچ نسبتی با هم ندارند.

شوهر واقعی مژگان زن رضا پروانه در سریال جذاب پوست شیر کیه؟ +عکس14

هادی حجازی فر و ژیلا شاهی در فیلم سینمایی موقعیت مهدی

ژیلا شاهی بازیگر نقش مژگان سریال پوست شیر کیست؟

ژیلا شاهی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، متولد22 اسفند 1364 در اردبیل است که برای اولین بار در 14 سالگی به بازیگری علاقه مند شده و تصمیم به بازیگر شدن گرفت.

مژگان سریال پوست شیر فارغ‌التحصیل رشته تاریخ است اما ادامه راه را در دنیای بازیگری طی کرد. در سال 1388 تصمیم از اردبیل به تهران آمد و در کلاسهای بازیگری استاد سمندریان شرکت کرد و در اوایل دهه نود نمایشی را در شهر زادگاه خود کارگردانی کرده و به روی صحنه برد.

شوهر واقعی مژگان زن رضا پروانه در سریال جذاب پوست شیر کیه؟ +عکس7

ژیلا شاهی بازیگر نقش مژگان زن رضا پروانه در سریال پوست شیر

ژیلا شاهی پس از حضور در چند فیلم کوتاه، با فیلم سینمایی روئیدن در باد به گارگردانی رهبر قنبری، اولین تجربه بلند سینمایی خود را بدست آورد. چند سال بعد، درست زمانی که ژیلا شاهی مشغول بازی در نمایش بهار امسال بود، رضا میرکریمی، کارگردان سریال قصر شیرین به دیدن نمایش آمده و او را برای بازی در این فیلم انتخاب کرد.

میتوان گفت، فیلم سینمایی قصر شیرین، نقطه عطفی در کارنامه هنری ژیلا شاهی بود که در آن نقش مقابل حامد بهداد را ایفا کرد.

موقعیت مهدی، فیلم سینمایی موفقی بود که در آن ژیلا شاهی با هادی حجازی فر همکاری داشتند. جدیدترین فیلم ژیلا شاهی نیز، سریال پوست شیر به کارگردانی جمشیدی محمودی است که اولین تجربه حضور او در نمایش خانگی و در نقش مژگان پوست شیر می باشد.