علیرضا کمالی | همسر علیرضا کمالی | علیرضا کمالی سریال پوست شیر

این خانم، عشق واقعی "رضا پروانه" سریال پوست شیره + عکس

14:00 - 1401/12/18
علیرضا کمالی بازیگر نقش رضا پروانه در سریال پوست شیر که معرفت و علاقه او به دوستش نعیم در این مجموعه بسیار ستودنی است عشق زندگی خود را معرفی کرد.

پاتوق آنلاین: علیرضا کمالی بازیگر نقش رضا پروانه در سریال پوست شیر که معرفت و علاقه او به دوستش نعیم در این مجموعه بسیار ستودنی است عشق زندگی خود را معرفی کرد.

قاب زیبای رضا پروانه و عشق واقعی اش

سریال نمایش خانگی پوست شیر به کارگردانی جمشید محمودی در ژانر اجتماعی، درام و جنایی این روزها عنوان پربیننده‌ترین سریال نمایش خانگی را به خود اختصاص داده است.

علیرضا کمالی بازیگر نقش رضا پروانه در سریال پوست شیر که نقش آفرینی او در این سریال بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است، در اینستاگرام خود از عشق واقعیش رونمایی کرد. در ادامه این بخش قاب زیبای عشق علیرضا کمالی را مشاهده می کنید.

این خانم، عشق واقعی

علیرضا کمالی در کنار مادر عزیزش

علیرضا کمالی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون کشورمان در اینستاگرام خود عکسی از مادرش را منتشر نمود و او را عشق واقعی خود خواند.

بازیگر سریال وارش در خانواده ای سه نفره در محله نظام آباد تهران متولد شد، پدرش مرحوم علی اصغر کمالی نژاد از قهرمانان شناخته شده رشته پرورش اندام در ایران و جهان و مادرش فرهنگی است، او تنها فرزند خانواده می باشد.

از وضعیت ازدواج و همسر علیرضا کمالی اطلاعات موثقی در دسترس نیست.

این خانم، عشق واقعی

علیرضا کمالی/ عکس از محمد گلباز

علیرضا کمالی بازیگر نقش رضا پروانه در سریال پوست شیر

علیرضا کمالی در سریال پوست شیرنقش رضا پروانه دوست نعیم را در کنار بازیگرانی چون شهاب حسینی، هادی حجازی فر، پانته آ بهرام، مهرداد صدیقیان و... ایفا می کند. پوست شیر سومین حضور علی‌رضا کمالی در سریال‌های شبکه نمایش خانگی و دومین همکاری وی با برادران محمودی بعد از فیلم سینمایی هفت‌ونیم است.

علیرضا کمالی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون کشورمان متولد 27 اردیبهشت 1359 در تهران است. وی فارغ‌التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران می باشد.

این خانم، عشق واقعی

علیرضا کمالی در پوست شیر

فیلم و سریال های علیرضا کمالی

علیرضا کمالی نژاد از سال 1382 فعالیت هنری خود را آغاز کرد و در سال 1387 مقابل دوربین فیلم ملک سلیمان بازی قابل قبولی را از خود ارائه داد و نقش برادر حضرت سلیمان را ایفا نمود.

این هنرمند تا کنون در آثاری چون پوست شیر، انقلاب زیبا، لحظه گرگ و میش، وارش، نفس، قلب یخی، آهوی من مارال، نردبام آسمان، خانه ای در خیابان چهل و یکم، خانه کاغذی، هفت و نیم، شاه کش، شب، داخلی، دیوار، معکوس، سمفونی نهم و...به هنرمندی پرداخته است.

دیدگاه‌ها