فال تاروت و پیش گویی آینده شنبه 9 اردیبهشت/ در عالم فکر و خیال فرو رفته اید و...

13:17 - 1402/02/08
فال تاروت شنبه 9 اردیبهشت خود را در ادامه مطلب بخوانید.

فال تاروت شنبه 9 اردیبهشت خود را در ادامه مطلب بخوانید.

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت پاپ : امروز حفظ نگرش مثبتتان باعث خواهد شد مورد تحسین دیگران قرار بگیرید، ولی اگر این مسئله مهم را نادیده بگیرید و بی تفاوت از کنار آنها شوید تمام تلاش های همراه با حسن نیتتان نیز بی نتیجه خواهند ماند: امروز برای شما هیچ گزینه ای بهتر از داشتن صداقت وجود ندارد حتی اگر واقعیت ناخوشایند باشد! اگر حقیقت را طوری غیر از آن که در واقع هست نشان دهید به آنچه که می خواهید نمی توانید برسید. پس بهترین کاری که از دستتان بر می آید این است که چند نفس عمیق کشیده واقعیت ها را صادقانه به زبان بیاورید.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت ماه : به نظر می رسد که امروز رفتار صمیمی و دوستانه شما مسری است. معمولا شخصیت شما به آرامی ولی با مداومت باعث دلگرمی دیگران می شود و وفاداری شما نسبت به آنهایی که به شما وابستگی عاطفی دارند افسانه ای و مثال زدنی است. ولی امروز دلتان می خواهد با سرعت تمام خودتان را قاطی همه کارها کنید و بی آن که به فکر رفتاری مناسب باشید کاری کنید که اتفاق به خصوصی بیفتد. خوشبختانه نیت قلبی شما و علاقه ای که به اطرافیانتان دارید به شرط آن که زیاده روی نکنید، باعث خواهد شد که تجربه ای به یاد ماندنی داشته باشید.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت جهان : امروز در عالم فکر و خیال فرو رفته اید و با نگرانی و جدیت تمام به نقشه هایی که برای آینده دارید فکر می کنید، ولی اطرافیان شما متوجه این چالش درونی شما نیستند ولی شما اگر ببینید که دیگران نسبت به این حالات و احساسات شما بی تفاوت هستند خیلی ناراحت خواهید شد، مخصوصا اگر خودتان در رابطه با ای موضوع با آنها حرف زده باشید. خودتان را درگیر این که دیگران چه فکری دارند نکنید، تا فردا همه چیز به حالت عادی اش باز خواهد گشت.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت شیطان : شما به سادگی می توانید احساسات واقعی خود را از دیگران مخفی کنید و بی آن که کسی متوجه تغییری در حالات و رفتارتان شود در آرامش تمام به کارهایتان رسیدگی کنید. با این حال در میان گذاشتن افکار و احساستان با یکی از دوستان نزدیک و مورد اعتمادتان می تواند باعث آرامش فکر شما شده و رابطه موجود بین شما و دوستتان را نیز محکم تر کند. داشتن احتیاط کار خوبی است، ولی نباید نسبت به همه کس و همه چیز بدبین باشید، این کار روح و روان شما را خسته و فرسوده خواهد کرد.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت اعتدال : امروز حال و حوصله درست و حسابی ندارید و هر لحظه ممکن است حالتان تغییر کند. شاید به نظر دیگران این کج خلقی و زودرنجی شما بخاطر این باشد که در وضعیتی گرفتار شده اید که با آنچه انتظارش را داشته اید فرق می کند، ولی در واقع دلیل این وضعیت فعلی شما مثل خیلی وقت های دیگر درگیری بین مغز و قلبتان است. در حال حاضر به نفعتان است که کمی با خودتان خلوت کنید و در عالم تنهایی فرو بروید. وقت گذراندن با خودتان باعث می شود که بتوانید مجددا تعادل خود را به دست بیاورید.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت ملکه : امروز ذهنتان درگیر مسائل خانوادگی و کارهایی است که باید در منزل انجام دهید، ولی به چشم دیگران شما سرحال تر و شادتر از همیشه و آنچه که خودتان فکر می کنید به نظر می رسید. حتی اگر خودتان کمی دچار تردید و دوگانگی شده باشید هم مثبت نگری درونی شما برای دیگران قابل تشخیص است. شما تصمیم گرفته اید که جلوی آسیب پذیری عاطفی خود را گرفته و بیشتر به عقل و منطقتان روی بیاورید تا کنترل بیشتری روی خودتان داشته باشید. ولی بهتر است به جای محدود کردن خودتان و نگاه کردن به عواطفتان به عنوان نقطه ضعف هایتان، به احساس خود اطمینان کنید.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت قدرت : شما استاد فرار کردن از موقعیت های ناخوشایند و تبدیل کردن آنها به تجربه هایی خاطره انگیز هستید و همین شما را قادر خواهد ساخت که از موقعیت بحث برانگیزی که پیش آمده نجات پیدا کنید. ولی این بار دچار افکار ضد و نقیض شده اید و همین باعث شده است که کارتان کمی سخت شود و انتخاب راه صحیح برایتان مشکل شود. شما می خواهید مهربان و خوش رفتار جلوه کنید ولی مخفی کردن احساس واقعیتان به دلیل شدت زیاد آن برایتان خیلی دشوار است.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت قضاوت : امروز ممکن است بین شما و دوستان، همکاران و یا اعضای خانواده بر سر مسائل مادی بحث و دلخوری به وجود بیاید. به جای محکوم کردن دیگران خودتان حواستان را جمع کنید. امروز شما آماده اید تا برای ایجاد تغییرات مثبت در رابطه عاطفیتان دست به اقدامات ریسک آمیز بزنید. اعتماد به نفسی که از خودتان نشان می دهید باعث خواهد شد که طرف مقابلتان نیز احساس راحتی کرده و دریچه قلبش را به روی شما باز کند. حس می کنید که آزاد و رها هستید می توانید آنچه در ذهنتان است را به زبان بیاورید. فقط حواستان باشد که حد و مرزها را رعایت کرده و زیاده روی نکنید.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت ستاره : امروز حس ششم شما خیلی خوب می تواند شما را در مسیر درست پیش ببرد، مگر آن که سعی کنید از زیر کارهای مهمی که در انتظارتان هستند شانه خالی کنید. اگر به آنچه در اطرافتان می گذرد توجه نداشته باشید، یک نفر که حواسش از شما جمع تر است درسی به شما خواهد داد که هیچ گاه از یادتان نرود. با یادآوری برخی افراد مثل سالمندان یا معلولین متوجه میشوید که خیلی ها هستند به اندازه شما خوش شانس نیستند و مشکلاتی بزرگتر از مشکلات شما دارند. این کار احساس رضایت شدیدی را در شما به وجود خواهد آورد که تا مدت ها با شما همراه خواهد بود.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت خورشید : امروز حتی اگر برای شما یک روز تعطیل باشد هم آنقدر سرتان شلوغ خواهد بود که فرصتی برای این که نفس تازه کنید هم پیدا نخواهید کرد. این فشردگی در برنامه روزانه شاید برای خیلی ها ناخوشایند باشد، ولی این که بدانید دارید کاری را انجام می دهید که باید انجام دهید باعث رضایت خاطر شما خواهد شد. با این همه باید این را نیز در نظر داشته باشید که همه چیز دقیقا همان طوری که شما برنامه ریزی کرده اید پیش نخواهد رفت،

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت قضاوت : امروز لذت بردن از روزتان می تواند کار نسبتا سختی باشد، به ویژه اگر مجبور باشید مسئولیت هایی که پیش از این پذیرفته اید را به انجام برسانید احساس خواهید کرد که در یک قفس گیر افتاده اید. با این همه بداخلاقی کردن با دیگران، حتی اگر این طور به نظر برسد که آنها مانع لذت بردن از روزتان شده اند، بی فایده و بچگانه است. وقتی دست از سرزنش کردن دیگران بردارید خواهید توانست به این که چه چیزی باعث شادی و رضایت واقعی شما خواهد شد پی ببرید.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت کیمیاگر : احساسات شدیدی دارند در درون شما به وجود می آیند که به شما انگیزه می دهند برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش کنید. اگر تردیدهایی که پیش رو دارید باعث سردرگمی و گمراهی شما شده اند، امروز فرصت خیلی خوبی است تا به این احساس خود تسلط پیدا کنید. نیازی نیست که ذهن خود را با آنچه نمی دانید درگیر کنید. به جای آن تمام دانسته هایتان را به کار گرفته و ایده آل گرایانه ترین نقشه ممکن را برای آینده خود بکشید و تمام جزئیات آن را نیز در نظر بگیرید. پس از آن طوری پیش بروید که انگار رویاهایتان دارند به حقیقت می پیوندند.