فال تاروت کبیر | فال تاروت کبیر روزانه

فال تاروت و پیش گویی آینده امروز چهارشنبه 21 دی / شانس به شما روی می آورد و...

18:13 - 1401/10/20
با توجه به درخواست دوستان که  قبلا در بخش فال و طالع بینی پاتوق آنلاین و پست های فال روزانه، فال هفتگی میلادی، فال ماهانه، فال پی ام سی، فال هفتگی عشق، فال قهوه … ) فال تاروت روزانه را هم درخواست داده بودند. این فال نیز به لیست فال مجله پاتوق آنلاین افزوده شد.

پاتوق آنلاین: با توجه به درخواست دوستان که قبلا در بخش فال و طالع بینی پاتوق آنلاین و پست های فال روزانه، فال هفتگی میلادی، فال ماهانه، فال پی ام سی، فال هفتگی عشق، فال قهوه … ) فال تاروت روزانه را هم درخواست داده بودند. این فال نیز به لیست فال مجله پاتوق آنلاین افزوده شد.

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

فال تاروت و پیش گویی آینده امروز چهارشنبه 21 دی / شانس به شما روی می آورد و...19

کارت ابله : تمایل ذاتی شما به رفتارهای غیرمنتظره و انجام کارها به صورت بی مقدمه باعث می شود که دوست نداشته باشید برای کارهایتان برنامه ریزی کنید. متاسفانه این رفتار شما باعث می شود که امروز نتوانید کار چندانی به انجام برسانید. البته این موضوع اهمیت چندانی ندارد، نیازی نیست که امروز کار زیادی انجام دهید، کافی است از یک روزخوب و زیبا در کنار خانواده تان لذت برده و اگر خیلی دلتان می خواهد بدون برنامه عمل کنید بی خبر به دیدن دوستان خوب و قدیمیتان بروید

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

فال تاروت و پیش گویی آینده امروز چهارشنبه 21 دی / شانس به شما روی می آورد و...4

کارت اعتدال : امروز شما نگرشی بسیار خوش بینانه به اتفاقات اطرافتان دارید و این موضوع شاید با دیدگاه بعضی از اطرافیانتان جور در نیاید و باعث شود بین شما و آنها کمی بحث ایجاد شود، روز زیبایتان را با این حرف ها خراب نکنید و سعی کنید تا جای ممکن با دیگران سازش کنید. نیازی نیست هیچ کس دیدگاه آن یکی را تغییر دهد، بگذارید هرکسی عقاید خودش را داشته باشد.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

فال تاروت و پیش گویی آینده امروز چهارشنبه 21 دی / شانس به شما روی می آورد و...9

کارت شیطان : امروز شاید اینطور نشان دهید که دارید به دیگران کمک می کنید، ولی اگر با خودتان صادق باشید می بینید که در واقع بیش از حس نوع دوستی به فکر منافع شخصیتان هستید. ولی خودتان را زیاد با این فکر ها آزار ندهید، فعلا مهمتر از هر چیز دیگری این است که با دیگران مهربان باشید و به آنها کمک کنید. حتی اگر خودتان نپذیرید هم داشتن یک برنامه حساب شده به شما کمک خواهد کرد در رسیدن به اهدافتان موفقیت بیشتری داشته باشید.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

فال تاروت و پیش گویی آینده امروز چهارشنبه 21 دی / شانس به شما روی می آورد و...9

کارت کیمیاگر : حالا دیگر وقت آن رسیده است که نقشه هایتان را نهایی کرده و دست به کار شوید. رویای پیش گرفتن راه جدیدی را در سرتان می پرورانید، فقط باید مواظب باشید که ایده هایتان را به اندازه کافی مورد پردازش قرار دهید و تا ایده هایتان به پختگی کافی نرسیده اند از آنها حرفی نزنید. امروز مسئولیت های خانوادگیتان به توجه ویژه شما نیاز دارند و وقت زیادی از شما خواهند گرفت. با این حال باید حواستان باشد که در هر کاری اعتدال را رعایت کنید.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

فال تاروت و پیش گویی آینده امروز چهارشنبه 21 دی / شانس به شما روی می آورد و...14

کارت چرخ سرنوشت : این که در پیدا کردن بهترین راه ممکن برای رسیدن به آینده ای بهتر دچار مشکل شوید کاملا قابل درک است. اولین قدم برای این کار این است که رویای زندگی مورد علاقه تان را در سر بپرورانید و ببینید چه انتظاراتی از زندگیتان دارید. البته این تنها اولین قدم است و نباید در این مرحله گیر کنید و فقط به رویاپردازی مشغول باشید. از واقعیت ها فرار نکنید و ببینید برای رسیدن به خواسته هایتان چه باید بکنید و دست به کار شوید.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

فال تاروت و پیش گویی آینده امروز چهارشنبه 21 دی / شانس به شما روی می آورد و...20

کارت عدالت : امروز باید تصمیمتان را در مورد این که یک نفر را از برنامه هایتان حذف کنید بگیرید. شما از روی عمد نمی خواهید رفتاری غیر دوستانه داشته باشید، مسئله فقط این است که به کمی زمان برای خودتان و کارهایتان نیاز دارید و نمی توانید وقتتان را صرف دیگران کنید. با این حال مواظب باشید که رفتارتان طوری نباشد که دیگران را ناراحت کند و باعث شود فکر کنند خصومتی با آنها دارید.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

فال تاروت و پیش گویی آینده امروز چهارشنبه 21 دی / شانس به شما روی می آورد و...1

کارت ستاره : شانس وقتی که در خانه آدم را زد تا ابد پشت در منتظر نمی ماند و اگر در را به رویش باز نکنید شما را ترک خواهد کرد. حالا که شانس به شما روی آورده است قدر آن را بدانید و از فرصت هایی که برایتان فراهم می شوند استفاده کنید. اجازه دهید دیگران کارهایی را که برای آنها انجام داده اید جبران کنند. حتی اگر خودتان فکر کنید که آنها حاضر نخواهند شد به خاطر شما قدمی بردارند، کمی ریسک کردن به نفعتان تمام خواهد شد.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

فال تاروت و پیش گویی آینده امروز چهارشنبه 21 دی / شانس به شما روی می آورد و...19

کارت قدرت : شما وارد مرحله جدیدی از زندگیتان شده اید و اگر از ذهن خلاق خودتان کمک بگیرید می توانید پیشرفت های قابل توجهی داشته باشید. البته تنها به کار گرفتن ذهنتان کافی نیست و باید برای عملی کردن نقشه هایتان تلاش کنید. متاسفانه از کوره در رفتن امروزتان ممکن است باعث شود ناخواسته کسی که دوست دارید را از دست خودتان ناراحت کنید. سعی کنید حرف هایتان را با آرامش، احترام و مهربانی بیان کنید تا مجبور نباشید بعدا به خاطر رفتارتان عذرخواهی کنید.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

فال تاروت و پیش گویی آینده امروز چهارشنبه 21 دی / شانس به شما روی می آورد و...12

کارت برج : خودتان را از دیگران فقط به خاطر این که فکر می کنید همه چیز بین شما مشترک نیست جدا نکنید. احساسات خود را از دیگران مخفی نکنید، فاصله گرفتن از دیگران نتایج مطلوبی برای شما به همراه نخواهد داشت. سعی کنید از همین امروز برای تقویت روابط اجتماعیتان تلاش بیشتری داشته باشید و به دیدار کسانی بروید که حس می کنید از شما دلخور و ناراحت هستند، مطمئن باشید هم شما و هم آنها خوشحال خواهند شد.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

فال تاروت و پیش گویی آینده امروز چهارشنبه 21 دی / شانس به شما روی می آورد و...10

کارت عشاق : شما امروز از لحاظ احساسی هر لحظه حالی دارید و حالاتتان خیلی سریع عوض می شوند. خودتان را برای این وضعیت سرزنش نکنید، هیچ اشکالی ندارد اگر هر از گاهی این گونه باشید و این حالت خیلی زود برطرف خواهد شد. اگر با رفتارتان عشقتان را از خودتان ناراحت کردید حل کردن این مشکل را برای وقت دیگری نگذارید، این موضوع را در نظر داشته باشید که مسائل عاطفی به هیچ عنوان کوچک و بی اهمیت نیستند و به توجه فوری شما نیاز دارند.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

فال تاروت و پیش گویی آینده امروز چهارشنبه 21 دی / شانس به شما روی می آورد و...6

کارت خورشید : متاسفانه امروز آنقدر برنامه تان شلوغ و فشرده است که جایی برای انجام کارهایی که خودتان دلتان می خواهد باقی نخواهد ماند. اشکالی ندارد! گاهی لازم است برای خوشحال کردن دیگران کمی مسیرتان را تغییر دهید، امروز از آن روزهایی است که بهتر است تنها به فکر خودتان نباشید. در غیر این صورت دیگران را از خودتان ناراحت خواهید کرد و این مسئله در نهایت به ناراحتی شما و لذت نبردن از کاری که می خواهید انجام دهید منجر خواهد شد.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

فال تاروت و پیش گویی آینده امروز چهارشنبه 21 دی / شانس به شما روی می آورد و...13

کارت قضاوت : فکر نکنید که دوستانتان شما را کنار گذاشته اند، شما اطلاعات کافی را در دست ندارید، پس زود قضاوت نکنید. درواقع شما در حال حاضر آنقدر حساس شده اید که بی هیچ دلیلی از کاه کوه می سازید و برداشت های اشتباهی از حرف ها و رفتارهای دیگران دارید. کاری نکنید که باعث شود راهی برای برگشت نداشته باشید، بدون سرزنش کردن دیگران افکارتان را با آنها در میان بگذارید. این چند وقت همه سرشان حسابی شلوغ بوده و ممکن است وقت نکرده باشند سراغی از شما بگیرند.