مو / زیبایی / مدل مو/ آرایشی

میخواهی موهاتو رنگ کنی اما نمیدونی چه رنگ بزنی قشنگ تر/بیا تا۱۰ رنگ موی جدید و جذاب که به شیک دیده شدن تان کمک می کند بهت معرفی کنم

15:59 - 1401/10/20
رنگ مو جدید و جذاب زنانه مد و دکوراسیون

گیلاسی، آلبالویی یا کاراملی – نه، قرار نیست در مورد غذا و نوشیدنی صحبت کنیم! بلکه این ها برخی از جدیدترین و زیباترین رنگ موها هستند که مورد توجه زنان قرار دارند. همه ما عاشق امتحان کردن رنگ موهای مختلف هستیم. اما هر رنگی چندین سایه دارد. پس چگونه رنگی انتخاب می کنید که در عین دوست داشتن آن، زیباتر و شیک تر هم دیده شوید؟ اگر می خواهید در مورد سایه های رنگ مو جدید و جذاب بیشتر بدانید با بخش مد خبرنامه همراه باشید.

۱. رنگ موی رزگلد رنگ مو جدید و جذاب

میخواهی موهاتو رنگ کنی اما نمیدونی چه رنگ بزنی قشنگ تر/بیا تا۱۰ رنگ موی جدید و جذاب که به شیک دیده شدن تان کمک می کند بهت معرفی کنم 9

بیایید با رنگی شروع کنیم که محبوب خیلی از زنان است. این رنگ موی رزگلد دوست ‌داشتنی با انواع رنگ پوست همخوانی دارد. اما این رنگ برای رنگ پوست گرم فوق العاده است.

۲. رنگ موی رژگونه صورتی

این سایه زیبای صورتی تغییر زیادی در ظاهر شما ایجاد خواهد کرد. رنگ موی صورتی، ته رنگ گرمی دارد و به همین دلیل با رنگ پوست گرم به خوبی هماهنگ می شود. اگر چشمان فندقی، سبز، خاکستری یا آبی دارید، این رنگ به برجسته نشان دادن آن کمک می کند.

۳. رنگ موی نقره ای، بنفش و مشکی

این رنگ موی ترکیبی از ریشه موی سیاه شروع و در امتداد رنگ بنفش ادامه پیدا کرده و نوک موها با نقره ای رنگ می شود. این رنگ چشم ها را به شما خیره می کند.

۴. رنگ مسی گیلاسی

این رنگ جذاب و فوق العاده زیبا است. اگر چشمان قهوه ای یا سبز دارید این رنگ به برجسته نشان دادن آن کمک می کند. به باور متخصصان دنیای مد و زیبایی ترکیب رنگ مسی گیلاسی برای همه انواع رنگ پوست ها مناسب است.

۵. رنگ موی سیاه و سفید

فرقی نمی کند سیاه پوست باشید یا سفید پوست! پس چرا از ترکیب هر دو رنگ استفاده نکنید؟ در حالی که طرح های تک رنگ بر جهان حاکم است و ما هم آن ها را دوست داریم. اما ترکیب سفید و سیاه هم انتخاب جسورانه ای است که زیبایی شما را دو چندان می کند.

۶. رنگ موی صورتی آب نباتی

میخواهی موهاتو رنگ کنی اما نمیدونی چه رنگ بزنی قشنگ تر/بیا تا۱۰ رنگ موی جدید و جذاب که به شیک دیده شدن تان کمک می کند بهت معرفی کنم 1

صورتی آب نباتی و اسطوخودوس پاستلی رنگ هایی هستند که احتمالا دوست دارید برای یک بار هم که شده روی موهایتان امتحان کنید. ترکیب صورتی تا اسطوخودوس فوق العاده است.

۷. خرمایی رنگ مو جدید و جذاب

موهای خرمایی بهترین رنگ گرم برای درخشان دیده شدن موها در فصل زمستان است. جای تعجب نیست که بازیگران زن زیادی را می بینیم که از این رنگ استفاده می کنند. با این رنگ زیبا، چهره ی جذاب به صورت خود ببخشید.

۸. بالیاژ قهوه ای

این سایه زیبا روی موهایتان ظاهر جذابی به ارمغان می آورد. موهای شکلاتی تیره با هایلایت های کمرنگ تر شکلات شیری نه تنها موهایتان را زیبا نشان می دهد بلکه شاداب تر و پرپشت تر نیز دیده خواهد شد.

۹. یاسی رنگ مو جدید و جذاب

شادی و آرامش – این همان چیزی است که یاس نماد آن است. با توجه این رنگ، من هم با این تعبیر کاملا موافقم. یاس بنفش دنیا را زیباتر می کند. این رنگ به برجسته دیده شدن رنگ سبز کمک می کند. این رنگ نه تنها به جذاب تر دیده شدن شما کمک می کند بلکه موهای تان نرم تر و شاداب تر نیز می شود.

۱۰. آمبره با فیروزه ای

چشمان خود را ببندید و به تعطیلات کنار دریا فکر کنید. حتما می توانید صدای بلند امواج آبی را بشنوید. اما حالا با ترکیب رنگ امبره و فیروزه ای آن را روی موهایتان تصور کنید!

میخواهی موهاتو رنگ کنی اما نمیدونی چه رنگ بزنی قشنگ تر/بیا تا۱۰ رنگ موی جدید و جذاب که به شیک دیده شدن تان کمک می کند بهت معرفی کنم 16