سحر قریشی / ازدواج سحر قریشی با تتلو / سحر قریشی در ترکیه

سحر قریشی خودمو خوب دارم آماده میکنم /سحر قریشی با عشق جدید غوول پیکرش در باشگاه دبی + عکس

13:35 - 1401/10/11
سحر قریشی این روزها تولد 35 سالگیش رو با یه حال و رایطی عجیب جشن می گیرد. خانوم بازیگری رو رها کرد و چسبیده به یه کار خفن دیگه!

این روزها سحر قریشی تولد 35 سالگیش رو جشن می گیره تولدی که احتمالاً متفاوت ترین جشنی است که سحر خانوم گرفته چرا که حد فاصل 34 تا 35 سالگی برای سحر قریشی حوادث و حاشیه هایی ایجاد شد که شاید برای یک دهه یه خانوم یا آقای بازیگر هم کافی بود اما سحر قریشی همه اون هارو تو یک سال تجربه کرد.

سحر قریشی خوب تو فضای مجازی طرفدار زیاد داره و با بیش از 11 میلیون و 600 هزار دنبال کننده جزو 10 سلبریتی پر فالوور ایرانی در اینستاگرام است و خیلی ها اومدن تولد خانوم بازیگر رو بهش تبریک گفتن اما یکی از اون ها در نوع خودش جالب توجه بود که خود سحر هم اون رو استوری کرد. چرا که هم لوکیشن عجیب بود و هم خصی که با یه خروس اومده بود تولد سحر قریشی رو تبریک بگه.

وقتی یه مستر المپیا میشه مربی سحر!

سحر قریشی از وقتی اومده دبی کلاً سبک زندگیش با اون چیزی که امیر تتلو در موردش می گفت فرق داره. خانوم بازیگر این روزها بخش زیادی از تایمش رو تو باشگاه می گذرونه و مشغول ورزش کردن و به قول خودش ساختن یه بدن آماده است و برای این منظور زیر نظر یه مربی خیلی حرفه ای و کاردرست ایرانی به اسم آقا مجید قمری تمرین می کنه. مجید قمری یه بدنساز حرفه ای هست و حتماً تو مسابقات آماتوری مستر المپیا هم شرکت کرده بود و سال ها مربی امیر مقاره بود و به قول معروف با خیلی از سلبریتی ها دمبل زده.

سحر قریشی و خط خطی هایی که انگار نمی خواد پاکشون کنه!

سحر قریشی بعد از اینکه رفت پیش تتلو و شد نامزد امیر سعی کرد که شکل و قیافه اش رو هم کنه کُپ تَتل و شروع کرد به خالکوبی و تتو زدن. سحر خانوم اول از دست و پاهاش شروع کرد و کم کم رسید به گردن و حتی داشت صورتش رو هم رنگی پنگی می کرد که یکدفعه رابطه اش با تتلو به بن بست خورد و باهم کات کردن.

در حالی که تصور می شد سحر بعد از جدا شدن از تتلو یادگاری های امیر رو که رو بدن و صورتش مونده هم پاک کنه اما انگار خانوم بازیگر از چهره جدیدش با اینکه خیلی ها می گن زشتش کرده و قبلاً بهتر بوده خودش راضیه و حتی شنیده شده که سحر خانوم تو فکر ترمیم و تکمیلل کردن تتوهای صورتش هم هست.

عیش و خوشی سحر قریشی تو کشور پولدارااا

چندی پیش تصویری از سحر قریشی از طریق یکی از فن پیجاش پخش شد که حالتی از خانوم بازیگر بود که در مسجد امارات حضور داشت. همین لوکیشن و استایل سحر باعث شد تا خیلی از کاربران بگن سحر قریشی برای ازدواج چندمش مرد عرب رو انتخاب کرده و رفته برای عقد! اما ظاهرا اینجوری نبوده و این عکس سحر خانوم بازنشر یه عکس قدیمی بوده که جالبته چندان هم از ایشون بعید نیست برای بار چندم به سرعت ازدواج کنن!

از بحث ازدواج و شوهر که بگذریم سحر خانوم قریشی انگاری این روزها حسابی کیفش کوکه و این موضوع رو میشه از فیلم ها و عکس هایی که ازش منتشر میشه فهمید. چرا که خانوم با رفیق عکاس باشی عزیزش همش مشغول خوشگذرونی و تفریح هستن!