فال حافظ روزانه | فال تاروت | فال انبیا | فال قهوه | فال امروز | فال شخصی

فال روزانه تاروت و پیشگویی آینده شما پنجشنبه ۸ دی / فراوانی در قالب ثروت، خوشبختی یا سلامتی در زندگی تحقق می یابد

19:53 - 1401/10/07
یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند.

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت عاشقان (عشاق، عاشق و معشوق): شما اخیراً یک دوره سردرگمی، عصبانیت یا ناراحتی را پشت سر گذاشته اید (یا در حال حاضر آن را پشت سر می گذارید). کارت Phuel، نماد حرکت آب و نیروی ماه است. احساسات مانند آب، همیشه در حال تغییر است. این کارت انرژی لازم برای کنترل وسوسه ها، عصبانیت و آرامش ذهن را برای شما به ارمغان آورده و باعث می شود انرژی های منفی را از خود دور کنید. Phuel، عمدتا بر روی چاکرای خورشیدی، که محل تمرکز احساسات است، تاثیر گذاشته و در زمان بحران یا آشفتگی شدید، باعث ایجاد احساس سعادت و آرامش خواهد شد.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت ستاره: در حال حاضر، شما به روابط تان با اطرافیان خود تمرکز کرده و از آن ها شدیدا حمایت می کنید. موریل می تواند به شما کمک کند تا عقاید تان را راحت تر مطرح کنید. اخیرا، شما تمایل دارید افکارتان را مخفی نگه دارید و آنها را به کسی مطرح نکنید، اما این کار برایتان مشکل ایجاد خواهد کرد. بهتر است شهامت و شجاعت پیدا کنید و عقاید قلبی تان را، حتی اگر به نظرتان ایده آل و خوب نیستند، با دیگران مطرح کنید. همیشه حقیقت خوب است، بنابراین آن را مخفی نکنید.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت درویش: این کارت قدرت شفابخشی هوا و زمین کنترل می کند. احتمالاً اکنون از نظر ذهنی یا جسمی تهی شده اید. فرشته آریل اینجا است تا به شما کمک کند رو به جلو حرکت کرده و از ترس و استرس خلاص شوید. همچنین، این کارت نشان می دهد که شما در درون خود، قدرت غلبه بر ناملایمات و سختی ها را دارید. فرشته آریل به شما این توانایی را می دهد تا در هماهنگی با خود زندگی کرده (با خودتان هماهنگ بوده) و با مهار انرژی های منفی، از آسیب به خودتان جلوگیری کنید. این فرشته می تواند به شما کمک کند تا فضای اطراف خود را سالم تر کرده و با دید جدیدی به زندگی بنگرید.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت شیطان: این کارت به شما نشان می دهد که در حال حاضر، با مشکلاتی در زندگی تان دست و پنجه نرم می کنید، به همین دلیل، Tual برای کمک به اینجا آمده است. او به شما قدرت می دهد تا جنبه های مختلف شخصیتی خود را متعادل کنید. شما برای رسیدن به اهداف تان، اشتیاق مهارناپذیری دارید و این فرشته به شما کمک می کند تا به خاطر افکار منفی، اهداف تان را کنار نگذارید. شما توانایی انجام بهترین کارها را دارید، بنابراین به قدرت خود و فرشته نگهبان تان اعتماد کنید، تا از پس انجام آن ها بربیایید..

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت برج: آمبریل تاکید می کند برای رسیدن به خواسته هایتان، مشتاق باشید. او معتقد است شما فردی عجول بوده و بدون فکر کار انجام می دهید. شما می دانید که چگونه گوش کنید و به افراد مشاوره بدهید، اما این فرشته به شما یادآوری می کند که از توجه بیش از حد به مشکلات دیگران خودداری کنید. آمبریل در کنار شماست تا شما را برای رسیدن به اهداف تان حمایت کند. شما باید یاد بگیرید که چه زمانی اقدام کرده و کی عقب نشینی کنید تا در زمان درست، به اهداف تان برسید.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت کشیش: احساسات مثبت به زندگی تان برکت می دهد. عشق در زندگی شما جایگاه مهمی دارد. فرشته هانیل به شما می آموزد که عشق به دو دسته تقسیم می شود: “نوع اول عشق به خانواده، دوستان و معشوق و نوع دیگر به دنیا و محیط اطراف”. اگر دوران سختی را پشت سر می گذارید، هانیل می تواند به شما کمک کند تا با عشق ورزیدن به جهان، ایمان تان را تقویت کنید. به خود و احساسات تان اعتماد کنید و مطمئن باشید با ابراز عشق به کائنات، مسیر سعادت و هماهنگی را پیدا خواهید کرد.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت قدرت: شما باید روح خود را متعادل کنید. گابریل به شما کمک می کند تا بین انرژی های مردانه و زنانه تعادل دوباره برقرار کنید و احساسات و واکنش هایتان نسبت به افراد دیگر و وضعیت های مختلف را به روشنی درک کنید. این فرشته باعث می شود خود و نیازهایتان را بهتر بشناسید. گابریل می تواند به شما کمک کند تا در زندگی تان نظم برقرار کنید، اهداف جدیدی تعیین کرده و با حس بهتری با آن ها روبرو شوید.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت عدالت: شما باید خلاهای زندگی تان را به سرعت پر کنید. فرشته زادکیل نماد فراوانی، خرد و مهربانی است. این فراوانی در قالب ثروت، خوشبختی یا سلامتی در زندگی تحقق می یابد. همچنین، او فرشته حافظه نیز بوده و به شما کمک می کند اطلاعات را به خوبی به خاطر بسپارید. تلاش کنید تا نیازهایتان را بشناسید و برایشان تلاش کنید. از آینده نترسید، زیرا آینده از آن شماست!

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت امپراطور: به نظر می رسد از نظر احساسی و جسمی خسته اید یا استرس دارید. رافائل اینجاست تا به شما کمک کند رو به جلو حرکت کنید. شما در درون خود قدرت غلبه بر ناملایمات را دارید. فرشته رافائل می تواند به شما انرژی دهد تا از این قدرت، برای کمک به دیگران و همچنین خودتان استفاده کنید. او به شما یادآوری می کند که نسبت به خود صادق باشید و اجازه ندهید دنیای بیرون، شما را سرنگون کند. به خودتان اعتماد کنید تا مشکلات را با آرامش پشت سر گذاشته و به نتایج خوبی برسید.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت ارابه: شما باید از شر چیزهایی که آزارتان می دهد، خلاص شوید. میکائیل به شما قدرت، صبر و شجاعت می دهد تا از موانع عبور کنید. با کمک این فرشته می توانید الگوها و عادت های قدیمی را بشکنید. میکائیل به عنوان فرشته حقیقت (صداقت)، باعث می شود تا با خود صادق باشید. مهارت های ارتباطی شما در حال حاضر خوب است، بنابراین، سعی کنید با صداقت، واقعیت را ببینید و دست از توجه به ایده آل ها و توهمات بردارید. سرنوشت تان را به دست خود بگیرید تا به اهدافی که می خواهید، برسید.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت جادوگر: این کارت نشان می دهد که شما در راه رسیدن به آرامش و تعادل در زندگی هستید. شما در حال حاضر، به اهداف بلند مدت تان فکر می کنید، از موانع گذشته عبور کرده و به زندگی تان سر و سامان می دهید. وقتی فرشته نگهبان تان را فراخوانده و نیرو شفابخشی او را باور کنید، برایتان قدرت و خرد به همراه خواهد آورد. Melchizedek (ملچیزدک) از بزرگترین فرشتگان الهی است که به شما کمک می کند تا با نیرو تاریکی مبارزه کنید. بنابراین، دیگر نگران نباشید، شما در مسیر درست قرار دارید.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت چرخ اقبال (چرخ سرنوشت): این فرشته تعادل و آرامش را وارد زندگی شما می کند. ممکن است در ابتدا، احساس بلاتکلیفی و شاید رنج و اندوه کنید. احساسات مثبت و منفی به یک اندازه در زندگی مهم هستند. با این حال، فرشته کاسیل سعی می کند تا آن جا که ممکن است بدی ها را به خوبی تبدیل کند. شما به آرامش نیاز دارید و این فرشته به شما ایمان و باور می دهد. به زودی می توانید در مسیر خوشبختی قرار بگیرید و توازن و هماهنگی (عدالت) را که نیاز دارید، در زندگی احساس کنید. کارهای خوب انجام دهید تا احساس بهتری داشته باشید و در ازای آن خوبی دریافت کنید.