متولدین ماه های سال

غُرغُروترین آدمها متولدین این ماه هستند + عکس

03:05 - 1401/10/07
همه آدمها یک فرد ناراضی درون دارند بعضی ها بیشتر غر میزنند بعضی ها کمتر، اما میتوانید مقدار غرغرو بودنتان را تا حدودی از ماه تولدتان متوجه شوید.

همه آدمها یک فرد ناراضی درون دارند بعضی ها بیشتر غر میزنند بعضی ها کمتر، اما میتوانید مقدار غرغرو بودنتان را تا حدودی از ماه تولدتان متوجه شوید.

میزان غر زدن و ناله کردن در میان متولدین ماههای مختلف

قطعاً شما هم افراد غرغرو را در زندگی خود مشاهده کرده اید، شاید خودتان هم یکی از همین افراد باشید. در این قسمت قصد داریم که این موضوع را طبق ماه تولد و طالع بینی بررسی کنیم و ببینیم که افراد کدام ماه بیشتر اهل ناله و شکایت و غر زدن هستند.

دقت داشته باشید که ترتیبی که لحاظ شده میزان کم و زیاد بودن این ویزگی را نشان نمیدهد و به ترتیب متولدین سال پیش میرویم و شما با توجه به توضیحات می توانید متوجه شدت و تفاوت میزان این مسئله در هر یک شوید.

فروردین

فروردین ماهی ها معمولاً خیلی راحت، صریح و واضح غر می زنند. آن ها می خواهند همه چیز طبق میل خودشان باشد. این افراد می توانند چند کار را به طور همزمان انجام دهند. معمولاً اهل این نیستند که بخواهند کارهایشان را به تاخیر بیندازند اما اگر به هر دلیلی کارهای آن ها به تاخیر بیفتد، خیلی سریع ناله و شکایت می کنند.

غُرغُروترین آدمها متولدین این ماه هستند + عکس15

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها دوست دارند تمرکز کرده و به خودشان فکر کنند. اگر چیز های مختلف طبق میل آنها پیش نرود، معمولاً سریع ناله و شکایت می کنند. باید به گونه ای با آن ها رفتار کنید که حواسشان پرت نشود، در غیر اینصورت اعتراض خواهند کرد.

خرداد

خرداد ماهی ها افراد شجاعی هستند و برای خواسته های خود ارزش قائل هستند. آن ها دوست دارند که هر کاری را به بهترین شکل ممکن به انجام برسانند اما شاید خیلی غر نزنند. فقط گاهی اوقات خشمگین و عصبانی می شوند.

تیر

تیر ماهی ها حس گناه را همراه با ناله و شکایت همراه می کنند. گاهی اوقات بیش از حد احساساتی می شوند. آن ها معمولاً به دنبال انگیزه برای رسیدن به اهداف شان هستند و هر کاری برای رسیدن به آن ها می کنند و کاری را می کنند که هم اکنون باید انجام شود.

غُرغُروترین آدمها متولدین این ماه هستند + عکس12

مرداد

مرداد ماهی ها ناله و شکایت زیاد می کنند. دوست دارند که از هر کاری به آن ها فایده برسد و اگر این اتفاق نیفتد، شروع به ناله و شکایت می کنند. حتی در مورد تمیز کردن اتاق هم مدام غر می زنند تا کارشان انجام شود.

شهریور

شهریور ماهی ها ذاتا غرغرو زاییده شده اند و غر زدن بخشی از طبیعت آن ها است و نمی توانند آن را تغییر دهند. آن ها از خودشان هم زیاد انتقاد می کنند اما در رفتار دیگران هم دقیق می شوند.

مهر

مهر ماهی ها هم افراد غرغرویی هستند. البته گاهی اوقات شکایت و انتقادات خود را با شوخی هم مخلوط می کنند. در کل اگر مشکلی برایشان پیش بیاید، خیلی راحت شکوه و ناله می کنند.

غُرغُروترین آدمها متولدین این ماه هستند + عکس11

آبان

آبان ماهی ها مدیران خوبی هستند و آن ها می توانند دیگران را به کار بگیرند. اگر کارشان را خوب انجام دهند، از آنها تعریف می کنند اما اگر در کارشان موفق عمل نکنند، خیلی راحت ناله و شکایت می کنند.

آذر

آذر ماهی ها از غر زدن، ناله و شکایت متنفر هستند و معمولا این کار را انجام نمی دهند، مگر این که مجبور باشند. بدشان می آید که کسی به آن ها لقب غرغرو بدهد و این یکی از بهترین ویژگی های آن ها است.

دی

دی ماهی ها یک خصوصیت خاصی دارند که اگر به آن ها پول قرض بدهید، هرگز آن را فراموش نمی کنند و تا سال ها این موضوع یادشان می ماند بنابراین از طرف دیگر ماجرا؛ اگر هم فراموش کنید که بدهی خود را بپردازید، به این موضوع اشاره می کنند و نه تنها عصبانی می شوند، بلکه دیگر در آینده به شما پول قرض نمی دهند و غر زدن آن ها فقط در همین مورد است.

غُرغُروترین آدمها متولدین این ماه هستند + عکس20

بهمن

بهمن ماهی ها خیلی غرغرو نیستند و خیلی ماجرا را گنده نمی کنند اما دوست دارند کاری را که به شما محول کرده اند به خوبی انجام دهید و در غیر این صورت یادشان می ماند که از دستور آن ها سرپیچی کرده اید.

اسفند

اسفند ماهی ها به خاطر حساسیت بالایی که دارند، غر می زنند. غر و ناله و شکایت را زمانی انجام می دهند که به احساسات آن ها صدمه وارد شده باشد و عقیده دارند که گاهی اوقات این رفتار لازم است تا طرف مقابل به خودش بیاید.