مدل مانتو /امدل لباس / مدل کت و شلوار

جدیدترین مدل های پالتو فوتر زمستانی بپوش و شیک و لاکچری بشو + عکس

18:46 - 1401/10/06
همانطور که می دانید در دنیای مد امروز، تنوع خیلی زیادی از پالتو ها در بازار وجود دارد ولی می توان گفت پالتو فوتر یکی از ترندهای همیشگی است.

هوای سرد زمستان بهترین فرصت برای استفاده از انواع و اقسام پالتو‌ ها و لباس‌ های گرم و متنوع است. اگر به عنوان یک دختر یا خانم خوش‌ پوش و شیک به دنبال ایجاد تغییراتی در استایل خود هستید، پیشنهاد می‌ کنم حتما برای یک بار هم که شده پوشیدن پالتو فوتر را امتحان کنید زیرا این پالتو یکی از ترندهای زمستانی محسوب می شود که همه ساله در دنیای مد و فشن شاهد حضور آن هستیم.

شما برای داشتن استایلی کلاسیک و شیک در زمستان نیازی به هزینه های بالا و خرید پالتوهای پوست ندارید، بلکه با انتخاب درست یکی از این مدل پالتو ها و آیتم های مناسب برای ست کردن می توانید یکی از شیک ترین و به صرفه ترین استایل های زمستونی را تجربه کنید.

پارچه فوتر که با نام پارچه نمد نیز شناخته می شود، نوعی بافت سنتی دارد و از پشم تهیه می شود. جالب است که بدانید در کشور فرانسه به این نوع پارچه ها فوتر گفته می شود. پارچه های فوتر ضخامت زیادی دارند و معمولا از پشم گوسفند تهیه می شوند، در نتیجه، این پارچه ها از خانواده پارچه های پشمی محسوب می شوند که به دلیل الیاف ضخیمی که دارند برای تهیه انواع پوشاک زمستانی مناسب هستند.

جدیدترین مدل های پالتو فوتر زمستانی بپوش و شیک و لاکچری بشو + عکس18

جدیدترین مدل های پالتو فوتر زمستانی بپوش و شیک و لاکچری بشو + عکس19

پالتو فوتر بلند؛ استایلی کلاسیک و زمستانی

یکی از پالتوهای محبوب در دنیای مد و فشن پالتو بلند فوتر است که از دیرباز تا امروز به صورت مداوم همراه ما بوده و هرگز از مد نیافتاده است. در نتیجه اگر قصد خرید یک پالتوی فوتر را دارید بهتر است از نوع بلند آن انتخاب کنید، زیرا در این حالت هر چقدر هم که هزینه بالایی بپردازید ضرر نکرده اید چون تا چند سال می توانید از آن استفاده کنید و همچنان از استایل مدرن و زیبای خود لذت ببرید. پالتوهای بلند معمولا دارای سبک کلاسیک و رسمی هستند و جالب است که بدانید این پالتو هم مانند دیگر بالاپوش های بلند دارای استایل رسمی است در نتیجه در انتخاب آیتم های مکمل دقت کنید تا از سبک پالتوی پیروی کرده باشید، در غیر اینصورت استایلی نا متناسب و شلخته خواهید داشت.

جدیدترین مدل های پالتو فوتر زمستانی بپوش و شیک و لاکچری بشو + عکس0

جدیدترین مدل های پالتو فوتر زمستانی بپوش و شیک و لاکچری بشو + عکس16

پالتو فوتر کوتاه؛ زمستان را شیک و گرم شروع کنید

درست است که نوع بلند این پالتوها دارای محبوبیت بسیاری هستند ولی اگر نخواهیم در نوع کوتاه و کتی این مدل پالتو بی انصافی کنیم باید بگوییم نوع کوتاه آن برای استفاده روزمره مناسب تر است و شما را بهتر گرم نگه می دارد. پالتوهای بلند معمولا کمی دست و پا گیر هستند و به خاطر وزن بیشتری که دارند در استفاده طولانی مدت شما را اذیت خواهند کرد ولی نوع های کتی و کوتاه تر این دو ویژگی آزاردهنده را ندارند. شما برای داشتن یک استایل روزمره و شیک می توانید یک پالتو فوتر کتی به تن کنید و به عنوان آیتم مکمل از شلوار اسکینی و یک بوت بلند استفاده کنیدتا علاوه بر زیبایی استایلی گرم داشته باشید.

جدیدترین مدل های پالتو فوتر زمستانی بپوش و شیک و لاکچری بشو + عکس9

جدیدترین مدل های پالتو فوتر زمستانی بپوش و شیک و لاکچری بشو + عکس7

پالتو فوتر رنگی؛ کلاسیک و شاد لباس بپوشید

یکی از دلایل محبوبت و ترند بودن همیشگی این مدل از پالتوها، تنوع رنگی بالا در آن ها است. پالتوهای چرم و پوست معمولا دارای تنوع رنگی بسیار محدودی هستند در حالیکه پالتو فوتر دارای رنگ بندی بسیار وسیعی هستند و شما هنگام استفاده از آنها هرگز دغدغه ست کردن و انتخاب آیتم مکمل را نخواهید داشت. اگر قصد دارید از نوع رنگی و شاد این پالتو استفاده کنید پیشنهاد ما به شما برای امسال رنگ قرمز پرشین، سفید، صورتی و زرد است زیرا این رنگ ها به شما علاوه بر استایلی گرم و شیک، ظاهری شاد و پر انرژی خواهند بخشید.

جدیدترین مدل های پالتو فوتر زمستانی بپوش و شیک و لاکچری بشو + عکس1

جدیدترین مدل های پالتو فوتر زمستانی بپوش و شیک و لاکچری بشو + عکس4