گوهر خیر اندیش/ گوهر خیر اندیش بازیگر سینما و تئاتر

فیلم خرید عروسی مجلل دختر گوهر خیر اندیش در آمریکا آشوب به پا کرد + عکس

18:19 - 1401/10/04
خرید عروسی مجلل دختر گوهر خیر اندیش در آمریکا آشوب به پا کرد

عکس عروسی دختر گوهر خیراندیش بازیگر کشورمان در آمریکا

آناهیتا یکی از دختران گوهر خیراندیش که در امریکا زندگی می کند به تازگی ازدواج کرده بود که عکسی از عروسی وی در کنار برادرش امید منتشر شده است.

گوهر خیراندیش بازیگر پیشکسوت کشورمان که همسر مرحوم جمشید اسماعیل خانی می باشد سه فرزند به نام های امید آناهیتا و آزاده دارد که دخترش آزاده در عرصه بازیگری فعالیت دارد و به تازگی در شبکه های اجتماعی عکس های از عروسی دخترش آناهیتا که در آمریکا زندگی می کند منتشر شده است .

فیلم خرید عروسی مجلل دختر گوهر خیر اندیش در آمریکا آشوب به پا کرد + عکس15

عکس عروسی دختر گوهر خیراندیش

آناهیتا دختر گوهر خیراندیش که در آمریکا زندگی می کند در ماه فوریه ۲۰۲۰ و ۱۲ بهمن ۹۸ طی مراسمی در آمریکا ازدواج کرد.

گوهر خیراندیش فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۴۹ و در دوران دبیرستان با گروه تئاتر در شیراز آغاز کرد. در همین سال بود که با جمشید اسماعیل خانی آشنا شد که این آشنایی منجر به ازدواج این دو گشت. حاصل ازدواج گوهر خیراندیش و جمشید اسماعیل خانی یک پسر و دو دختر به نام های امید، آزاده و آناهیتا بود.

فیلم خرید عروسی مجلل دختر گوهر خیر اندیش در آمریکا آشوب به پا کرد + عکس4

گوهر خیراندیش با همسرش در شیراز به فعالیت تئاتر می پرداختند و همچنین کارمند اداره فرهنگ و هنر شیراز بود. او در سال ۱۳۵۷ در دانشگاه تهران قبول شده و به همراه همسر و فرزندانش به تهران می آید. در تهران در کنار درس خواندن به فعالیت تئاتر می پردازد و همچنین کارشناس امور هنری ارشاد استان تهران می شود.

او یکی از اساتید ثابت کانون سینماگران جوان است و همچنین سابقه برگزاری کارگاه آموزشی در چند دانشگاه معتبر آمریکا را دارد.

گوهر خیراندیش و دخترش اناهیتا