شخصیت شناسی/طالع بینی/ فال

طالع بینی عشق و ازدواج : میخوای بدونی ازدواج و عاقبت سرنوشتت چی میشه پس از روی عکس بگو کدومش شبیه دست شماست تا آیندت رو افشا کنم + عکس

17:05 - 1401/10/04
خط عشق کف دست : کف بینی نوعی طالع بینی است که متخصصان آن ادعا می کنند با استفاده از خط های کف دست کسی، از سرنوشت، آینده، گذشته و اخلاق شخص آگاهی می یابند.البته این ادعا به هیچ عنوان ریشه علمی ندارد و بسیاری از پژوهشگران آن را عقیده ای خرافی می دانند. اما برای بسیاری از مردم آگاهی از آینده و سرنوشت بسیار جذاب است. از این رو به دفعات به سراغ یافتن رمز و راز خطوط دست و نشانه های آن می روند.

اگر جزو این افراد هستید، توصیه می کنیم دست های خود را در کنار هم قرار دهید و ببینید که خط عشق دست شما شبیه کدام یک از تصاویر زیر است. سپس با مطالعه توضیحات عکس می توانید تا حدی به رازهای عاشقانه ی وجود خود پی ببرید.

خطوط عشق هر دو دست در یک راستا قرار دارند

طالع بینی عشق و ازدواج : میخوای بدونی ازدواج و عاقبت سرنوشتت چی میشه پس از روی عکس بگو کدومش شبیه دست شماست تا آیندت رو افشا کنم  + عکس  15

اشخاصی که خط عشق هر دست‌ شان در یک راستا قرار دارد، در زمینه عواطف خود راسخ بوده و به روابط پایدار و طولانی مدت علاقه بیشتری نشان می دهند. آن ها کاملا منطقی هستند و از چرخش های ناگهانی در رابطه خوششان نمی آید.

همچنین باید گفت که آن ها انسان های حساس با شخصیت های آرام و نرم هستند و به خوبی می توانند عقاید دیگران را درک نمایند.

خط دست چپ پایین تر است

طالع بینی عشق و ازدواج : میخوای بدونی ازدواج و عاقبت سرنوشتت چی میشه پس از روی عکس بگو کدومش شبیه دست شماست تا آیندت رو افشا کنم  + عکس  0

این افراد ترجیح می دانند شریک عاطفی شان از خود آن ها بزرگ تر و فهمیده تر باشد. آن ها در عشق موفق و احساساتی هستند و چندان پایبند از قوانین اجتماعی نیستند. این اشخاص در بیشتر مواقع به حس ششم خود اعتماد می کنند که تقریبا همیشه هم درست است.

خط دست راست پایین تر است

طالع بینی عشق و ازدواج : میخوای بدونی ازدواج و عاقبت سرنوشتت چی میشه پس از روی عکس بگو کدومش شبیه دست شماست تا آیندت رو افشا کنم  + عکس  7

این افراد عشق را چندان جدی نمی گیرند و به همین خاطر خیلی هم دنبال رابطه های جدی نیستند. اما وقتی فردی را برای ازدواج یا عشق ورزی پیدا کنند، بدون شک یا از خودشان کوچک تر است یا فرهنگ و ملیت جداگانه ای دارد.

این اشخاص بسیار معتمد به نفس هستند و بیشتر با چشمان خود عاشق می شوند. همچنین باید گفت کاملا مستقل و هدفمند هستند و می توانند به آسانی بر مشکلات غلبه کنند.