علیرضا بیرانوند | همسر علیرضا بیرانوند | خانواده علیرضا بیرانوند

خانه رویایی و مجلل میلیاردی علیرضا بیرانوند و اکرم در مجاورت دریای آتلانتیک+ عکس

02:10 - 1401/09/19
علیرضا بیرانوند دروازه‌ بان تیم ملی فوتبال ایران در پرتغال زندگی اش را آغاز کرده و تصویری از مجاورت دریای آتلانتیک را در صفحه شخصی اش منتشر کرده است.

گلر محبوب و شماره یک تیم ملی فوتبال کشورمان به تیم بواویشتا در پرتغال رفته و تصویری از محل زندگی اش در این کشور را در صفحه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه تصاویری از خانه علیرضا بیرانوند را مشاهده کنید.

خانه رویایی و مجلل میلیاردی علیرضا بیرانوند و اکرم در مجاورت دریای آتلانتیک+ عکس3

خانه علیرضا بیرانوند

بیرانوند ۲۸ ساله که پس از ترک رویال آنتورپ، دومین مقصد اروپایی‌اش را انتخاب کرد و به بواویشتا پیوست، حالا تلاش می‌ کند تا هرچه زودتر با زندگی در پورتوی پرتغال وفق پیدا کند و برای فصلی جذاب در لیگ این کشور آماده شود.

در عکس تازه‌ ای که بیرانوند منتشر کرده، او روی یک پل در کنار رودخانه دوئرو دیده می‌ شود، رودخانه‌ای در کنار درای آتلانتیک که یکی از مرزی ترین نقاط پرتغال محسوب می‌ شود و دروازه‌بان ایرانی تیم بواویشتا نیز احتمالا اوقات فراغت خود را آنجا سپری خواهد کرد.

نکته مهم درباره علیرضا بیرانوند اینکه او احتمالا گلر شماره یک تیم بواویشتا خواهد بود و باید دید که او چه عملکردی را از خود نشان خواهد داد.

خانه رویایی و مجلل میلیاردی علیرضا بیرانوند و اکرم در مجاورت دریای آتلانتیک+ عکس1خانه علیرضا بیرانوند در پرتغال

خوشحالی دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران

سرانجام گمانه‌زنی‌ها انعقاد قرارداد رسمی و قرضی میان باشگاه بوآویشتا پرتغال و علیرضا بیرانوند صورت گرفت و دروازه‌بان شماره یک تیم ملی فوتبال ایران، پس از یک فصل حضور در تیم آنتورپ بلژیک، برای ادامه مسیر فوتبالی خود در قاره اروپا، تصمیم به حضور و کسب تجربه در لیگ پرتغال گرفت.

او پس از امضای قرارداد با باشگاه بوآویشتا پرتغال، از داخل باشگاه و هم‌چنین استادیوم محل برگزاری مسابقات تیم بوآویشتا بازدیدی کرد و مصاحبه‌ای را هم پس از پایان مراسم امضای قرارداد خود انجام داد و از پیوستن به لیگ پرتغال و تیم بوآویشتا ابراز خوشحالی کرد.

خانه رویایی و مجلل میلیاردی علیرضا بیرانوند و اکرم در مجاورت دریای آتلانتیک+ عکس1محل زندگی علیرضا بیرانوند در تهران

علیرضا بیرانوند در مصاحبه خود پس از امضای قرارداد گفت: من الان در شهر بوآویشتای پرتغال هستم. با تیم بوآویشتا قرارداد ۳ساله بستم و خیلی خوشحالم؛ از شما دوستان عزیزم می‌ خواهم من را حمایت و بازی‌ ها من را در این تیم دنبال کنید. به دعای شما احتیاج دارم و ان‌ شالله بتوانم شما را خوشحال کنم.

خانه علیرضا بیرانوند در تهران

علیرضا بیرانوند (زادهٔ ۳۰ شهریور ۱۳۷۱) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست دروازه‌ بان برای باشگاه فوتبال رویال آنتورپ و تیم ملی فوتبال ایران بازی می‌کند. بیرانوند به مدت چهار فصل از ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ بهترین دروازه‌بان لیگ برتر ایران و نیز در فصل ۹۸–۱۳۹۷ مرد سال فوتبال ایران شد.