ساسی مانکن | همسر ساسی مانکن | دختر ساسی مانکن

زن سوسول و پیر ساسی مانکن بلوا به پا کرد | صحبت جنجالی بیتا زن پولدار ساسی مانکن

13:16 - 1401/09/16
بیتا اشلی متولد 1361 در آمریکا میباشد و مادرش ایرانی است او با ساسی ازدواج کرده که این خواننده متولد 1367 میباشد و با هم اختلاف سنی 7 ساله دارند اختلاف سنی آنها باعث شده که درباره ازدواج آنها حواشی به وجود بیاید.

بیوگرافی بیتا اشلی همسر ساسی مانکن کیست با ثروت و اختلاف سنی اش با بیتا و ماجرای آشنایی ساسی با بیتا را در این صفحه ببینید.

زن سوسول و پیر ساسی مانکن بلوا به پا کرد | صحبت جنجالی بیتا زن پولدار ساسی مانکن9

بیوگرافی بیتا اشلی

بیتا اشلی متولد 1361 در آمریکا میباشد و مادرش ایرانی است او با ساسی ازدواج کرده که این خواننده متولد 1367 میباشد و با هم اختلاف سنی 7 ساله دارند اختلاف سنی آنها باعث شده که درباره ازدواج آنها حواشی به وجود بیاید. بدون شک ثروت بیتا یکی از مهمترین دلایل ازدواج ساسی با او بوده است.

زن سوسول و پیر ساسی مانکن بلوا به پا کرد | صحبت جنجالی بیتا زن پولدار ساسی مانکن15

در مراسم عروسی آنها چند بازیگر کشورمان از جمله نیما کرمی و برزو ارجمند حضور داشتند که نشان دهنده رابطه ساسی با برخی از هنرمندان داخل کشور دارد.

زن سوسول و پیر ساسی مانکن بلوا به پا کرد | صحبت جنجالی بیتا زن پولدار ساسی مانکن13

این روزها هم همسر ساسی مانکن خواننده جنجالی مورد توجه قرار گرفته است نام او بیتا اشلی بوده که در آمریکا به دنیا آمده و پدر و مادرش ایرانی است .

هشت سال از ساسی بزرگتر بوده و در زمینه خرید و فروش ملک فعالیت دارد.

زن سوسول و پیر ساسی مانکن بلوا به پا کرد | صحبت جنجالی بیتا زن پولدار ساسی مانکن3

شغل و ثروت

گفته میشود سایت املاک او در منطقه بورلی هیلز آمریکا واقع شده است که بیشتر مشتری های او بازیگران هالیوود است بیتا را به عنوان یکی از سرمایه داران در آمریکا می‌دانند چند ماه پیش بود که مراسم عروسی آنها در آمریکا برگزار شد

این در حالی است که ساسان حیدری یافته معروف به ساسی مانکن یک بار با دختری به نام سایه ازدواج کرد و صاحب یک فرزند پسر به نام برسام شد البته بعد از رها کردن سایه معتقد بود که برسام فرزند او نیست این در حالی است که سایه مدعی بود ساسی مانکن وقتی که فهمیده که باردار بوده است او را رها کرده است

ساسی مانکن در چند سال اخیر حسابی توجهات زیادی را به خود جلب کرده است و با آهنگهای خارج از عرف حسابی در کشور منتقدان زیادی را علیه خود متحد کرده است این خواننده سعی می‌کند با موزیک ویدیو های جنجالی هرساله در نزدیک به عید نوروز خود را به تیتر اول رسانه ها و فضای مجازی تبدیل کنند.

برسام یافته پسر ساسی مانکن (ساسان یافته) خواننده زیرزمینی مهاجرت کرده به آمریکاست. ظاهرا این عکس را ساسی در یکی از استوری هایش منتشر کرده است. همسر ساسی سایه نام دارد. این دو چند سالی ست که با یکدیگر ازدواج کرده اند. بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی این عکس را باز نشر کرده و در آن به شعر طنزی از این خواننده که مدعی بود نام پسرش امیرعلی خواهد بود اشاره کردند!