روانشناسی | روانشناسی خانواده | روابط زوجین

مردها از این دسته زنان فراری و متنفرند | چه جوری یک مرد را جذب خود کنیم؟

00:14 - 1401/09/15
دانستن این که چه ویژگی های در زنان را مردان بیشتر میپسندند و از چه ویژگی هایی دوری میکنند ,برای داشتن یک رابطه خوب به شما کمک میکند.

دانستن این که چه ویژگی های در زنان را مردان بیشتر میپسندند و از چه ویژگی هایی دوری میکنند ,برای داشتن یک رابطه خوب به شما کمک میکند.

ویژگی هایی که در زنان خوب وجود ندارد

داشتن زن خوب آرزوی هر مرد و زن خوب بودن قطعا خواسته هر زنی است، پس میتوان این را یکی از آرزوهای مشترک هر زوجی دانست که باید برای رسیدن به آن تلاش کنند. قدم اول تلاش برای رسیدن به این خواسته، دانستن راهی است که شما را به آن نزدیک می کند. راهی که شاید با خیلی از تصورات شما فرق دارد و مسیر بهتری را پیش رویتان قرار میدهد.

بسیاری از خانم ها به غلط می پندارند که مردان فقط جذب ظاهر زیبای آنان می گردند و ویژگی های دیگر اخلاقی آنان، مردان را جذب خود نمی کنند. باید بدانید اکثر مردان هنگام انتخاب همسر به غیر از زیبایی به چیزهای دیگری هم فکر می کنند.

آیا می دانید خصوصیات زنانه که مردان را به سوی خود جلب می کنند چه چیزهایی هستند و مرد ها از چگونه زن هایی دوری می کنند؟ اگر می خواهید در نظر مردان جذاب باشید و آن ها را به خود جذب کنید کافیست از این خصوصیاتی که در این بخش از خانواده ارائه شده است دوری کنید.

مردها از این دسته زنان فراری و متنفرند | چه جوری یک مرد را جذب خود کنیم؟3

زنان پر حرف و وراج

زنان معمولا حرف زدن را دوست دارند و برای بازگو کردن اتفاقات به تعریف جزئیات نیز می پردازند در حالی که مردان زنان حراف را دوست ندارند و تمایلی به شنیدن تمام جزئیات موضوع ندارند.

بیش از حد احساساتی

زنان موجوداتی حساس، زودرنج و دل نازک هستند و با دیدن هر صحنه ای شروع به گریه کردن می کنند اما این ویژگی برای مردان قابل تحمل و قابل درک نیست و تحمل اشک های مداوم یک زن را ندارند.

مردها از این دسته زنان فراری و متنفرند | چه جوری یک مرد را جذب خود کنیم؟12

زنانی که زیاد نق می زنند یا شکوه و شکایت می کنند

بسیاری از زنان نمی توانند مستقل باشند و دوست دارند به مردان تکیه کنند و آن ها حمایتشان نمایند اما باید بدانید مردان از این نوع زنان بیزارند و زنان سرسخت و مقاوم و مستقل را دوست دارند.

زنان بی احساس و سرد

مردها به دنبال زنانی هستند که تشنه عشق و محبت باشند. مردها از زنانی که بی احساس و سرد هستند بیزارند و دوست دارند زنان به آنان محبت و علاقه نشان دهند.

مردها از این دسته زنان فراری و متنفرند | چه جوری یک مرد را جذب خود کنیم؟0

زنان بی توجه به حریم خصوصی مردان

مردان دوست ندارند همسرشان به حریم خصوصی شان تجاوز کند. برخی از خانم ها به علت حس کنجکاوی زیاد در حریم خصوصی همسرشان سرک می کشند و مدام در حال چک کردن او هستند اما نمی دانند که مردان از این نوع رفتار زنانه متنفرند.

زنانی که مدام در حال خرید هستند

همه خانم ها عاشق خرید هستند اما برخی از آنان در این کار افراط می کنند و بیشتر اوقاتشان به خرید کردن می گذرد و برای خرید همسر خود را مجبور می کنند که همراهشان بیاید با اینکه می دانند او از این خصوصیات اخلاقیشان متنفر است.

مردها از این دسته زنان فراری و متنفرند | چه جوری یک مرد را جذب خود کنیم؟13

زنانی که اعتماد به نفس پایینی دارند

یکی دیگر از ویژگی های اخلاقی که مردان از آن متنفر هستند اعتماد به نفس پایین زنان است. مردها دوست دارند زنانی انتخاب کنند که اعتماد به نفس بالا و درد سر کمتری داشته باشند.

زنانی که دائماً به آن ها می چسبند

مردان احتیاج دارند که برخی مواقع با دوستان خود وقت بگذرانند و بدون مزاحمت زن ها بیرون بروند و از زنانی که مثل چسب به مرد می چسبند بیزارند.

مردها از این دسته زنان فراری و متنفرند | چه جوری یک مرد را جذب خود کنیم؟15

ویژگی های زن خوب و ایده آل مردها

حالا که ویژگی های ناخوشایند زنان برای مردان را خواندید، وقت آن است که با ویژگی های زنان خوب و محبوب هم آشنا شوید. زنان خوب ویژگی هایی که در ادامه خواهید خواند را حتما در خود دارند:

مهمان نوازی و رفتار دوستانه

وقتی یک زن بتواند با آغوش باز پذیرای دوستان و خانواده همسرش باشد مقام و منزلتش نزد همسرش چند برابر می شود. مردها خصلت مهمان نوازی و از خودگذشتی را در زنان می پسندند.

احترام به سکوت همسر

مرد ها دوست ندارند تمام مشغله های کاری و فکری خود را با همسرشان در میان بگذارند و سکوت می کنند بهتر است در این مواقع از سکوت همسرتان آشفته و نگران نشوید و به او فرصت دهید تا تنها باشد و با آرامش به موضوع فکر کند.

مردها از این دسته زنان فراری و متنفرند | چه جوری یک مرد را جذب خود کنیم؟10

بدخلقی نکردن

غر زدن، بدخلقی و رنجورنمایی همسرتان از شما دور می کند پس در بیان صحبت هایتان دقت کنید و با گوشه و کنایه و زخم زبان و حرف های نیشدار او را از خانه فراری ندهید.

مطمئن و بااعتماد به نفس بودن

زنی باشید که کارهایش را عاقلانه انجام می دهد و می داند چه می خواهد و می داند چگونه باید به آن برسد اما متکبر نباشید زیرا هیچ مردی زن متکبر را دوست ندارد .با ایجاد تغییراتی در ظاهر مانند کوتاه کردن مو، کاهش اضافه وزن، تغییر لباس و ژست راست و محکم هنگام نشستن و ایستادن، سبب می شود شما مطمئن تر و بااعتماد به نفس بیشتر به نظر برسید.

مردها از این دسته زنان فراری و متنفرند | چه جوری یک مرد را جذب خود کنیم؟12

خوشبین و مثبت نگر بودن

به زندگی خوشبینانه نگاه کنید و به رفتار های خوب همسرتان بیشتر بیندیشید و جنبه های خوب زندگی را فراموش نکنید تا آرامش و بذل محبت و عاطفه مهمان زندگیتان گردد.

داشتن حس شوخ طبعی

مردها موجودات شوخ طبعی هستند و همسری می خواهند که به لطیفه هایشان بخندد، همسری که بتوانند با او مکالمه سرگرم کننده و جالبی داشته باشند. همسری که بتوانند با او شوخی کنند و جنبه شوخی داشته باشد.

مردها از این دسته زنان فراری و متنفرند | چه جوری یک مرد را جذب خود کنیم؟16

متفاوت بودن

مردان تعریفشان از جذابیت یکسان نیست پس متفاوت و از دیگران متمایزباشید تا جذابیت بیشتری پیدا کنید.

غافلگیر کننده بودن

برخی کار های دور از ذهن و انتظار انجام دهید تا همسرتان غافلگیر شود و این رفتار شما همیشه در ذهنش جاودان گردد.

شنونده خوبی بودن

به جای اینکه دائما صحبت کنید به حرف های همسرتان توجه نشان دهید و شنونده خوبی باشید.

مردها از این دسته زنان فراری و متنفرند | چه جوری یک مرد را جذب خود کنیم؟20

خوشبو بودن

برای تأثیرگذاشتن روی همسرتان از یک عطر خوشبو استفاده کنید زیرا مردان عاشق بوی خوش هسرشان هستند اما بهتر است در استفاده از عطر زیاده روی نکنید و از یک عطر ثابت استفاده کنید تا بوی آشنایی برای همسر خود داشته باشید. عطر را پشت گوش ها، روی مچ دست، بین زانو ها و روی قوزک پا بمالید.

توجه به حسادت های همسر

برخی از مردان حس حسادت خودرا بروز و برخی دیگر آن را پنهان می سازند. لازم است در مقابل همسرتان از مرد دیگری بیش از حد از مردی تعریف و تمجید نکنید و حس حسادت او را برانگیخته نکنید زیرا این حسادت عواقبی در پی خواهد داشت که برای شما خوشایند نیست.

آراستگی

علاوه بر اینکه مردان عاشق زنان مهربان، شاد، صبور، راستگو، باصفا، قدرشناس و صادق هستند، زنان آراسته و زیبا را نیز دوست دارند زیرا آن ها تا حد زیادی به قوه بینایی خود متکی هستند.