فال حافظ روزانه | فال تاروت | فال انبیا | فال قهوه | فال امروز | فال شخصی

فال تاروت کبیر پیشگویی آینده یکشنبه ۲۹ آبان۱۴۰۱/شمع را روشن کنید، برای چند ثانیه به شعله خیره و...

18:45 - 1401/08/28
یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند.

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت علت کارت امپراطور در این نقطه به شما می گوید در موقعیت قدرت مندی که دنبال آن هستید، قرار ندارید. ممکن است بخواهید در کاری پیش رفت کرده و یا ترفیع بگیرید، اما اکنون این اتفاق نمی افتد. به جای عصبانی شدن و از دست دادن دوستان، همکاران و متحدان مهم خود، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که اهداف خود را مشخص کرده و راهی برای رسیدن به آن ها پیدا کنید. اتفاقات جادویی وقتی رخ می دهند که همه چیز به صورت منسجم و در جای درست خود قرار بگیرد.

کارت پیشنهاد اگرچه کارت مرگ حاکی از تغییرات بزرگی است که به زندگی شما وارد می شود، اما می توانید با استفاده از یک شمع خاکستری هرگونه انرژی منفی را در اطراف خود جذب کنید، زیرا شما سعی می کنید با فضیلت از چالش ها عبور کنید. کلمات No More Negativity (کمتر منفی نگر باشید) را روی شمع حک کرده و مقداری روغن دارچین به آن اضافه کنید. هنگامی که شمع را روشن می کنید، برای چند ثانیه به شعله خیره شوید و بدن خود را آرام کنید. سپس، تصور کنید این شمع، تمام ترس و احساسات بدتان را جذب می کند.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت علت این کارت یکی از درمان های عمیق روح است. اگر آن را در موقعیت اول انتخاب کرده باشید، با نگرش “همه یا هیچ” روبرو هستید. اگر سعی دارید به یک چیز مهم دست پیدا کنید، به دنبال ستاره ها باشید. دستیابی به اهداف کوچک تر ولی بیشتر در طول مسیر، روحیه شما را حفظ کرده و شما را از افکار منفی باز می دارد. همانطور که شکل فرشته روی کارت نشان می دهد، توسط قدرت الهی هدایت می شوید. کارت پیشنهاد راهبه از شما می خواهد که برای اهداف درمانی به نور نقره ای ماه نگاه کرده و سپس، در چرخه بعدی ماه کامل، به مواهب طبیعی زمین ادای احترام کنید. همانطور که بخور مریم گلی را روشن می کنید، این شعار را سه بار تکرار کنید: “الهه ماه، لطفا هرگونه انرژی منفی را از اطراف من پاک کن و ذهن، بدن و روح من را به لطف خود شفا بده!” سپس، چشمان خود را ببندید و راه نجاتی را که دوست دارید دریافت نمایید، تجسم کنید.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت علت کارت خورشید در این موقعیت به این معنی است که شما در حال حاضر چراغ امید برخی از افراد مهم هستید. چالش زمانی پیش می آید که شما احساس می کنید مجبور هستید که به احساس دیگران توجه کنید. این توجه بیش از حد فقط باعث خستگی شما شده و سبب می شود که فرد دیگری احساس بهتری داشته باشد. این کارت به شما می گوید به دنبال اولویت های خود باشیداین کارت به معنی محدودیت شما نبوده برای سالم و شاد نگه داشتن تان مهم است. کمی جدایی بهترین ها را برای شما رقم می زند. کارت پیشنهاد به نظر می رسد رابطه تان از کنترل خارج شده یا به نقطه بلاتکلیفی، عدم تعادل (پایان رابطه) یا وسواس رسیده است. کارت اعتدال نشان می دهد که باید برای ایجاد تعادل و هماهنگی در رابطه، احساسات خود را تعدیل کنید. مانند فرشته موجود در کارت، این هماهنگی باید به گونه ای باشد که تضاد های رابطه را خنثی کند. با ترکیب هل (عشق و شهوت)، گل میخک (قدرت، بهبودی، شیفتگی و محبت و همبستگی در رابطه) و زبان درقفا یا گل تاج الملوک (عشق و شهامت) معجون عشق درست کرده و در پنج شب متوالی، هر شب چند قطره بر روی بالش خود بریزید.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت علت اعتدال کارتی برای ایجاد تعادل بین زیاد و کافی نیست. اگر در این موقعیت کارت را بیرون کشیده شده باشید، چیزی در زندگی شما از تعادل خارج شده است. شما در حال تلاش برای بهتر کردن آن هستید، اما تاکنون هیچ کاری جواب نداده است. به جای عصبانی شدن از آنچه نمی توانید کنترل کنید، خود را مانند شکل موجود روی این کارت بدانید. فرشتگان را به این وضعیت بفرستید تا کمی تعادل و نظم برقرار شود. بودن شما، نوری آرام را متصاعد می کند. کارت پیشنهاد انرژی قدرتمند خورشید در پشت کارت قدرت قرار دارد. اگر می خواهید نور، عشق و شادی بیشتری را وارد زندگی خود کنید، روی یک کوسن یا تشک به حالت چهار زانو بنشینید. همانطور که نفس عمیق می کشید، به همه چیزهایی که در زندگی دارید، فکر کنید. عمیقا شکرگذاری کرده و سپس، هنگامی که نفس خود را بیرون می دهید، تصور کنید تمام آنچه را که می خواهید شما را ترک کنند، از وجودتان بیرون می رود. ببینید! شما تغییرات فوری و سایر موارد خوبی را که می خواهید داشته باشید را ایجاد خواهید کرد.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت علت بیرون کشیدن کارت قدرت در موقعیت اول نشان دهنده این است که شما می توانید نیرو و توانایی یک شیر را داشته باشید. اما توانایی غرش کردن، به این معنی نیست که همیشه باید این کار را انجام دهید. مسئله اصلی این است که به چه کسی می توانید اعتماد کنید. برخی از افراد اطراف شما، شایستگی خود را ثابت نمی کنند و شما نیز حاضر نیستید ریسک کنید. به جای اینکه ناامید شوید، بهتر است شخصی قابل اعتماد را بیابید. وضعیت فعلی شما مستلزم این است که قلب تان را به فرصت های جدید باز کنید. کارت پیشنهاد اگر قدرت همان چیزی است که شما بدنبال آن هستید، به کارت امپراطور نگاه کنید. شما فراخوانده می شوید تا قدرت درون خود را پیدا کرده و پرورش دهید و به مقام رهبری برسید. برای اینکه خود را برای این موقعیت مهم آماده کنید، چهار شب متوالی یک شمع قرمز بسوزانید. همانطور که به شعله شمع نگاه می کنید، خود را در حال رسیدن به یک کار جدید، موقعیت بهتر یا جایگاه خوب در رابطه فعلی تان ببینید. شما سزاوار این اتفاق هستید!

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت علت وقتی چرخ شانس در این موقعیت قرار می گیرد به این معنی است که شما وارد مرحله جدیدی از زندگی خود می شوید. با ورود به چرخه جدید، افراد، روابط، وظایف و موقعیت های گذشته ممکن است به پایان برسند تا چیز های تازه ای شکل بگیرند. اما بخشی از وجود شما حاضر نیست گذشته را رها کند. تلاش برای نگه داشتن چیزهای قدیمی، فقط باعث می شود زندگی تان پیش رفتی نکند. فقط با توجه به این چرخه های جدید است که می توانید بیشترین بهره را از زندگی تان ببرید. کارت پیشنهاد پاکی و بی ریایی کارت ابله یکی از بزرگ ترین خصوصیات آن است. اگر می خواهید این احساس جدید در زندگی خود را دوباره به دست بیاورید، به طبیعت بروید و برخی از اشیا قدرت مند سنگ، گل خشک شده، پر، شاخه یا قوزه پنبه را به همراه مقداری خاک جمع کنید و آن ها را در محراب (قفسه، میز، طاقچه شومینه و غیره) قرار دهید. همانطور که یک شمع زرد روشن می سوزانید، این اشیا را درون خاک بچینید. با خود سه بار تکرار کنید، “همه آنچه که من انجام می دهم و می خواهم منجر به رشد من می شود”. این کار به رسیدن به خواسته هایتان کمک می کند.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت علت درختان سرسبز و شاداب، رودخانه جاری، آبشار و درو گندم روی این کارت، نشان دهنده خلاقیت و زندگی هستند. اگر این کارت را در موقعیت اول بیرون کشیده باشید، ممکن است کمی نامتعادل شده و برای فعالیت های مهم تر، کارهای خسته کننده ای را انجام دهید. آنچه پرورش می دهید، مطمئنا رشد خواهد کرد. این کارت به شما هشدار می دهد تا اطمینان حاصل کنید که این موارد مثبت هستند، نه افکار منفی، شایعات یا مقاصد ظالمانه. بنابراین، نیازی نیست اینقدر نسبت به خود سخت گیر باشید! کارت پیشنهاد موفقیت را می توان از بسیاری جهات تعریف کرد، به ویژه هنگامی که پای کارت عاشقان در میان باشد. تحت تأثیر این کارت، ممکن است لازم باشد تصمیم سختی بگیرید. اما این آیین می تواند کار را آسان کند. به یک محیط طبیعی بروید و کمی مراقبه کنید، اجازه دهید نفس و ضربان قلب شما آرام شود. چشمان خود را ببندید و دریاچه ای صاف و آرام را تجسم کنید. همانطور که به سوال خود فکر می کنید، پاسخ کامل را تصور کنید که روی سطح دریاچه شناور است. قبل از تمام کردن این آیین، از طبیعت تشکر کنید.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت علت این کارت مردی را نشان می دهد که روی تختی نشسته است و عصای قدرت را در دست دارد. اگر این کارت را در موقعیت اول کشیده باشید، اصلی ترین چالشی که با آن روبرو هستید ترس از اقتدار است. شما از همه چیزهای خوبی که توانایی انجام آن ها را دارید آگاه هستید. اما کاملا متقاعد نشده اید که می توانید با وجود مشکلات، همه چیز را خودتان به نتیجه برسانید. خوب است که شما افراد بزرگی را در اطراف خود دارید که از شما پشتیبانی می کنند. قدرت شما از درون و همچنین از طرف کسانی که اکنون در اطراف تان قرار دارند، ناشی می شود. کارت پیشنهاد سرنوشت و اتفاقات غیرمنتظره به زودی می تواند بر آینده شما تأثیر بگذارد، زیرا کارت چرخ سرنوشت را در این موقعیت بیرون کشیده اید. یک شیوه قدرتمند می تواند به شما کمک کند تا به خواسته های خود برسید. روی یک تکه کاغذ سیاه، بدترین حالتی را که توسط کارت قبلی ذکر شده را بنویسید، آن را تا کرده و در یک فنجان سفید پر از آب غرق کنید. یک شب آن را کنار پنجره باز بگذارید. باد آن مشکل را حل کرده و فضای بهتری را برای رخ دادن بهترین اتفاق ممکن به وجود می آورد.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت علت بیرون کشیدن کارت مرگ در موقعیت اول بیانگر این است که شما با یک تغییر بزرگ روبرو هستید. اما ممکن است بخشی (یا همه) وجودتان با آن همراه نباشد. همه ما باید از طریق تحولات شگفت انگیز و تغییراتی حرکت کنیم که ممکن است کمی ترسناک باشند. اما مقاومت در برابر آن ها هیچ فایده ای ندارد. این کارت نشان می دهد که می توانید جلوی یک تغییر را بگیرید، اما فقط باعث می شوید که مرحله بعدی برای خودتان بدتر شود. سعی کنید تا جایی که می توانید آرام باشید و روی موج زندگی سوار شوید. کارت پیشنهاد قرمز رنگ امپراطور و نماد عمل و تاکید است، بنابراین شما می توانید به هر آنچه که در زندگی می خواهید، برسید. برای اطمینان از اینکه به خوبی در مسیر خواسته هایتان اقدام می کنید، این تمرین را انجام دهید. به حالت چهار زانو روی یک حصیر یا کوسن بنشینید و شروع به مراقبه کنید. سپس، نور قرمز را تصور کنید که از آسمان به پایین می آید تا شما را پر از قدرت و نیرو کند. با احساس شادابی و نشاط، با خودتان عهد ببندید و بدانید که جسمی شما برای اقدام کردن آماده است.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت علت بیرون کشیدن کارت عدالت در این نقطه بدین معناست که عدالت و انصاف برای شما مهم است. شخصی با شما کاملاً صادق نیست احتمال دارد نگران از بین رفتن رابطه تان باشید. اما لازم نیست سکوت کنید. زیرا ممکن است از او کینه به دل بگیرید. این کارت از شما می خواهد راه حل خلاقانه ای برای حل مشکلات خود پیدا کنید. حتی اگر دوست ندارید، به صحبت های طرف مقابل گوش دهید. ممکن است دریابید که اشتراکات شما بیشتر از آن چیزی است که در ابتدا فکر می کردید. کارت پیشنهاد کارت راهبه یا خرد دنیوی برای فعال کردن پتانسیل واقعی خود به کمی جادو نیاز دارد. اگر می خواهید برای رابطه یا موقعیت جدیدی آماده شوید، راهبه می تواند با انرژی الهی به آن کمک کند. این تمرین را دو شب متوالی انجام دهید. چشم هایتان را ببندید و تصور کنید در معبد زیبایی هستید. فکر کنید به طرف اتاقی می روید که فقط برای شماست. در آن جا ببینید که الهه، خرد خود را به شما عطا می کند و پیامی را که دریافت می کنید با دقت گوش دهید.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت علت اگرچه ممکن است این کارت ترسناک به نظر برسد، اما در واقع قرارگیری آن در موقعیت اول بدان معنی است که شما توجه کافی ندارید. در اطراف ممکن است نشانه هایی وجود داشته باشد که نشان می دهد شرایط پیرامون این مسئله نیاز به کار بیشتری دارد. اما به تازگی، شما مشغول انجام کارهای دیگر هستید و نمی توانید متوجه آن ها شوید. همه چیز از دست نرفته و موفقیت دور از ذهن نیست، اما ممکن است دریابید که اتفاقی را پیش بینی نکرده اید. راستگو و صادق بودن می تواند سوتفاهم ها را برطرف کند. کارت پیشنهاد اگر اخیرا ارتباطات تان محدود شده است، از انرژی مرد به دار آویخته برای انجام این آیین شفا دهنده استفاده کنید. یک رشته یا بند کفش آبی بردارید و آن را دوازده بار گره بزنید (نیز نیست خیلی محکم باشند). سپس، هنگامی که گره ها را باز می کنید، خواهید دید که موانع زندگی تان از بین می رود. تصور کنید درها باز می شوند، مجددا با شما تماس تلفنی گرفته می شود و در زمان مناسب، بهترین جواب را خواهید گرفت. وقتی همه گره ها باز شد، تصور کنید نوری درخشان از آسمان ها فرو می ریزد و انرژی جدید و زیبایی را وارد زندگی شما می کند.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت علت با بیرون کشیدن کارت پاپ در موقعیت اول، ممکن است متوجه شوید که کاری را بر خلاف قانون یا عرف انجام می دهید. قوانین و مقررات ممکن است در شما باعث بروز اشتیاق و علاقه وافر به آزادی شوند، اما یافتن راهی برای کار در این سیستم ممکن است در طولانی مدت، قدرت بیشتری به شما بدهد. در برخی مواقع، شما از قوانین و افرادی که دارای قدرت هستند خوش تان نمی آید، اما می توانید خودتان باشید و راهی برای کار با آن ها پیدا کنید. گاهی شورش فقط اوضاع را بدتر خواهد کرد. کارت پیشنهاد اگرچه کارت مرگ حاکی از تغییرات بزرگی است که به زندگی شما وارد می شود، اما می توانید با استفاده از یک شمع خاکستری هرگونه انرژی منفی را در اطراف خود جذب کنید، زیرا شما سعی می کنید با فضیلت از چالش ها عبور کنید. کلمات No More Negativity (کمتر منفی نگر باشید) را روی شمع حک کرده و مقداری روغن دارچین به آن اضافه کنید. هنگامی که شمع را روشن می کنید، برای چند ثانیه به شعله خیره شوید و بدن خود را آرام کنید. سپس، تصور کنید این شمع، تمام ترس و احساسات بدتان را جذب می کند.