ویکتوریا بکهام/دختر زیبای ویکتوریا بکهام

هارپرسون دخترزیبای ویکتوریا بکهام در لباس میکی موس به پیشواز هالووین رفت + عکس

12:13 - 1401/08/09
در این تصویر دختر ویکتوریا بکهام هارپر را در کنار پدر و مادرش مشاهده می کنید که لباس میکی موس بر تن کرده است

ویکتوریا بکهام و همسرش دیوید از مشهورترین چهره های اینگلیس به حساب می آیند. آنها ۴فرزند دارند که پسر بزرگشان ازدواج کرده است. امروزمی خواهیم عکسی از دختر ویکتوریا بکهام را برای شما قرار دهیم

لباس جالب دختر ویکتوریا بکهام

دیوید بکهام و همسرش در کنار هارپرسون دختر نوجوان شان

هارپرسون دخترزیبای ویکتوریا بکهام در لباس میکی موس به پیشواز هالووین رفت + عکس5لباس دختر ویکتوریا بکهام

هالووین ۱۴۰۱ کی است

ممکن است برای بسیاری از افراد این سوال مطرح شود که جشن هالووین کی است؟ این جشن جالب و هیجان انگیز امسال مصادف با دوشنبه ۹ آبان می باشد و علاقه مندان می توانند در روزهای آتی برای برپایی آن اقدام کنند.

هارپرسون دخترزیبای ویکتوریا بکهام در لباس میکی موس به پیشواز هالووین رفت + عکس10هالوین

ریشه تاریخی هالووین

همانطور که پیش تر گفته شد ریشه هالووین به جشن های سلتیک های کهنِ ساوین برمی گردد. سِلت ها که حدود ۲۰۰۰ سال قبل در ناحیه ای زندگی می کردند و اکنون کشورهای ایرلند، انگلستان و شمال فرانسه در آن واقع شده اند، سال نو خود را در روز اول نوامبر جشن می گرفتند. این روز علامتی از آخر تابستان و فصل برداشت و آغاز تاریکی و زمستان سرد بود، یعنی بخشی از سال که اغلب با مرگ و میر انسان ها در ارتباط بوده است.

هارپرسون دخترزیبای ویکتوریا بکهام در لباس میکی موس به پیشواز هالووین رفت + عکس10تاریخچه هالوین

سِلت ها معتقد بودند که در شب قبل از سال جدید، مرز بین جهان زندگان و مردگان محو و تار می شود. در شب ۳۱ اکتبر آن ها ساوین را جشن می گیرند؛ شبی که معتقد بودند ارواح مردگان به زمین بازمی گردند. سلت ها فکر می کردند که به غیر از ایجاد مشکل و آسیب زدن به محصولات، حضور ارواحی از جهان دیگر کار پیشگویی در مورد آینده را برای کاهنان سلتیکی آسان تر می نماید.

برای مردمانی که به صورت کامل به جهان طبیعی و فناپذیر وابسته بودند، این پیشگویی ها منبعی مهم برای دستیابی به آسایش و هدایت در طول زمستان طولانی و تاریک بود. تاریخ هالووین درست در این ایام شروع به شکل گیری گرفت.