دستگاه‌های مردم آزار تولید غبار و سوء استفاده رسانه‌ای مخالفان

02:34 - 1401/07/16
فضای مجازی، جای جالب و عجیبی است که ضد انقلاب هر موضوعی را ولو خنده‌دار و مضحک و عجیب و غریب، علیه نظام اسلامی و مردم ایران به کار می‌گیرد و از آن استفاده و یا بهتر که بگوییم سوء استفاده می‌کند.

به گزارش فرتاک نیوز، فضای مجازی، جای جالب و عجیبی است که ضد انقلاب هر موضوعی را ولو خنده‌دار و مضحک و عجیب و غریب، علیه نظام اسلامی و مردم ایران به کار می‌گیرد و از آن استفاده و یا بهتر که بگوییم سوء استفاده می‌کند.

چندی پیش یک فیلم کوتاه که در آن دستگاه‌هایی نشان داده شده بود و این دستگاه‌ها توفانی از ریزگرد و گرد و غبار تولید می‌کردند و این توفان هوا می‌شکافت و در فضا پخش می‌شد را عملی ضد ایرانی از سوی برخی عراقی‌ها دانسته بودند که با این کار می‌خواهند شهرهایی از ایران، خصوصاً شهرهای جنوبی مثل خوزستان، در زیر گردوغبار مدفون و بدین وسیله مردم که از پیش در خصوص موضوعاتی مانند بنزین، تنش‌های آبی و همین گرد و غبارهای گاه و بی‌گاه ناراحت و ناراضی بودند، این بار با جدّت و شدّت بیش‌تری به میدان بیایند و نارضایتی‌های گسترده‌ای رخ دهد که این نارضایتی‌ها به آشوب‌های بزرگ تبدیل و طبق معمول، هزینه‌های سنگینی را به ملّت ایران تحمیل و از آنان طرف مردم را در مقابل دولت قرار داده و بر دامنه‌ی اختلافات، بیفزایند.

جالب تر آن که بعداً مشخص شد که این فیلم را سال 2019 یک کارگردان پرتغالی برای استفاده در یک فیلم با آوردن این دستگاه‌ها برای تولید گردو غبار مورد استفاده از فیلم خود، درست کرده و به صورت آزمایش از آن فیلم گرفته است و به هیچ وجه ارتباطی با عراق و ایران ندارد.

دشمن تا کجای قضیه را خوانده و چگونه در هر موردی تلاش می‌کند بین دو ملّت مسلمان، فاصله ایجاد و بین آن‌ها تفرقه بیاندازد.

دستگاه‌های مردم آزار تولید غبار و سوء استفاده رسانه‌ای مخالفان5

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.