داستان شایعه سازی درباره‌ی ریزگردها

02:32 - 1401/07/16
اخیراً یک فیلم کوتاه در فضای مجازی پخش شده که در آن چنین القاء شده بود که عراقی‌ها تعمداً با این دستگاه‌ها، توده‌های عظیم گرد و غبار را درست کرده و آن را به طرف ایران می‌فرستند تا به این صورت مردم خوزستان و ایران را دچار مشکل کنند و نتوانند در مناطقی از ایران زندگی کنند

به گزارش فرتاک نیوز، اخیراً یک فیلم کوتاه در فضای مجازی پخش شده که در آن چنین القاء شده بود که عراقی‌ها تعمداً با این دستگاه‌ها، توده‌های عظیم گرد و غبار را درست کرده و آن را به طرف ایران می‌فرستند تا به این صورت مردم خوزستان و ایران را دچار مشکل کنند و نتوانند در مناطقی از ایران زندگی کنند

اگر انسان به عقل و منطق خود مراجعه کند و چنین رفتارهایی را بررسی کند، می‌بیند که بسیار خنده‌دار و باورنکردنی است که افرادی از روی عمد و یا به صورتی سیستماتیک و سازمان دهی شده، در تولید گرد و غبار و ارسال آن به یک منطقه بخواهند مردم آن منطقه را آزار دهند، به نحوی که خانه و کاشانه‌ی خود را رها کنند و بروند یا این که اعتراضات مردمی را آغاز کنند و زمینه‌ساز درگیری و برخورد مردم با نیروهای انتظامی و امنیتی شوند، زیرا که این دستگاه‌ها نمی‌توانند مسیر باد را تشخیص و یا تغییر دهند، انسان‌ها هم نمی‌توانند چنین دستگاه‌هایی را مرتباً تغییر موضع دهند تا این توده‌های عظیم ریزگرد به سوی ایران بروند و سر از جای دیگری در نیاورند!

بررسی این فیلم کوتاه نشان می‌دهد که مستندی است که احتمالاً در کشور پرتغال درست شده و برای تبلیغ این دستگاه و استفاده‌ی از آ« برای فیلمبرداری و ساخت فیلم‌های سینمایی است و این که چنین عملی به عراقی‌ها نسبت داده شود و بگویند آن‌ها از روی عمد می‌خواهند به این وسیله در ایران نارضایتی ایجاد کنند، تا حد زیادی غیرقابل باور و نپذیرفتنی است.

جالب این جاست که مخالفان از هر ترفندی ولو به این سادگی و با کمال حماقت و وقاحت هم که باشد، می‌خواهند در ایران جریان سازی کنند و به نحوی برای انقلاب و مردم ایران، دردسر ساز باشند.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.