دستگاه دردسرساز

02:30 - 1401/07/16
یک کارگردان پرتغالی و یا یک شخصی که به زبان پرتغالی حرف می‌زند و به فیلم و سینما و آثار مستند و هنری علاقه دارد، با تهیه و تأمین دستگاه‌هایی سعی می‌کند، در صحرا و درمیان رمل‌ها و ماسه‌ها، یک طوفان شن ایجاد و از آن فیلمبرداری می‌کند

به گزارش فرتاک نیوز، یک کارگردان پرتغالی و یا یک شخصی که به زبان پرتغالی حرف می‌زند و به فیلم و سینما و آثار مستند و هنری علاقه دارد، با تهیه و تأمین دستگاه‌هایی سعی می‌کند، در صحرا و درمیان رمل‌ها و ماسه‌ها، یک طوفان شن ایجاد و از آن فیلمبرداری می‌کند

این حرکت باعث دستمایه عناصر بیمار ضدانقلاب و معاندان شده، به نحوی که این فیلم را در فضای مجازی می‌گذارند و بسیار زیرکانه می‌نویسند و یا در فیلم می‌گویند که این دستگاه‌ها را عراقی‌ها آورده، در مرزهای بین عراق و ایران، مستقر کرده و با تولید توده‌های خیلی بزرگ گردو غبار، تلاشی دارند ایرانیان را اذیت کنند.

در وهله نخست، مشخص می‌شود که هدف دو ملت ایران و عراق است و آن‌ها سعی دارند به هر ترتیب و با هر وسیله و روشی بین این دو، اختلاف افکنی کنند.

راه‌پیمایی عظیم اربعین که همه ساله خیل عظیمی از عاشقان امام حسین (ع) و اهل بیت عصمت و طهارت سلام الله علیهم اجمعین به عتبات عالیات سرازیر می‌شوند، به خار چشمان دشمنان اسلام بدل شده و آن‌ها به هیچ وجه چشم ندارند که این جمعیت بسیار بزرگ را که از اکثر کشورها، به ویژه ایران به شکل یک مراسم سیاسی- مذهبی انجام می‌شود، ببینند و سعی می‌کنند به انحاء مختلف چنین مراسمی را کم رنگ جلوه داده و به روش‌های مختلف بگویند که این‌ها در واقع هیچ اتحاد و همدلی با یکدیگر ندارند و این سیاستی است که مثلاً تنها از سوی جمهوری اسلامی ایران، دنبال می‌شود و رنگ و جنبه‌ی مذهبی و معنوی ندارد.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.