ناخن/۱۰ مدل طرح ناخن پاییزی

۱۰ مدل طرح ناخن جدید شیک پاییزی که به دستتان برازنده است+ عکس

15:12 - 1401/07/09
طرح ناخن پاییزی: پاییز فصل رنگ و عشق است. رنگ های زرد و نارنجی و قرمز و شکلاتی واقعا گرما بخش زندگی هستند. در روزهای خنک پاییز می توانید با این رنگ ها زندگی را عاشقانه زندگی کنید. یکی از این عاشقانه های کوچک، امتحان طراحی های ناخن پاییزی است. در واقع شما می توانید زیبایی های شگفت انگیز این فصل را در ناخن های تان هم تجربه کنید.

۱۰ شیک ترین و جذاب ترین طرح ناخن که مخصوص پاییز امسال است، آورده شده. این طرح ها در عین شیک بودن آسان هم هستند. شما خودتان می توانید در خانه این طرح ها را برای روزهای عاشقانه پاییز امتحان کنید.

۱۰ مدل طرح ناخن جدید شیک پاییزی که به دستتان برازنده است+ عکس5

۱۰ شیک ترین طرح ناخن برای روزهای عاشقانه پاییز

۱.مانی فرانسوی با پیچ و تاب

طرح ناخن پاییزی، مانی فرانسوی کلاسیک را با رنگ مارونی نزدیک به رنگ پاییز امتحان کنید. این طرح زیبا با ظاهری خیره کننده و مینیمالیستی برای ماه های پاییز و سرد سال مناسب است

۱۰ مدل طرح ناخن جدید شیک پاییزی که به دستتان برازنده است+ عکس3

۲.سایه های قهوه ای

این طرح برجسته و زیبای ناخن، مطمئنا برای شما تعریف و تمجیدهایی را به همراه خواهد داشت. هر ناخن طراحی متفاوتی دارد، اما در کنار هم فوق العاده به نظر می رسند.

۱۰ مدل طرح ناخن جدید شیک پاییزی که به دستتان برازنده است+ عکس16

۳.ناخن خامه ای

طرح ناخن پاییزی، این رنگ های کرم گرم هم از نظر طرح و هم از نظر رنگ زیبا هستند. هرگز نمی توانید با رنگ های نارنجی و زرد در پاییز اشتباه کنید.

۱۰ مدل طرح ناخن جدید شیک پاییزی که به دستتان برازنده است+ عکس1

۴.خنثی های نرم

شاید رنگ های روشن واقعا سبک شما نباشند. شما می توانید همیشه از رنگ های خنثی استفاده کنید و همچنان از یک طرح متقاطع ساده و در عین حال موثر مانند این شکل الهام بگیرید.

۱۰ مدل طرح ناخن جدید شیک پاییزی که به دستتان برازنده است+ عکس13

۵.طرح الهام گرفته از هالووین

طرح ناخن پاییزی، آیا پاییز را به خاطر هالووین دوست دارید؟ پس ناخن‌های نارنجی را انتخاب کنید که انگار کدو تنبل فریاد می‌کشد و ماجراجویی‌های شبح‌آور را تجربه می‌کند.

۱۰ مدل طرح ناخن جدید شیک پاییزی که به دستتان برازنده است+ عکس19

۶.ناخن های فانکی پاییزی

از منطقه راحتی معمول خود خارج شوید و در این فصل کمی خلاق باشید! چرا برای هر مهمانی هالووین، هنرزیبای فانکی پاییزی را انتخاب نکنید.

۱۰ مدل طرح ناخن جدید شیک پاییزی که به دستتان برازنده است+ عکس13

۷.چرخش سبز

طرح ناخن پاییزی، رنگ های سبز جنگلی برای پاییز واقعا شیک و باسلیقه است. به علاوه استفاده از این سایه عمیق و تیره تر از سبز احساس خنکی به شما می دهد.

۱۰ مدل طرح ناخن جدید شیک پاییزی که به دستتان برازنده است+ عکس20

۸.چرخش های نامتقارن

بسیاری از ما هنر ناخن چرخشی خوب را می‌پسندیم. به خصوص هنگامی که در این سایه قرمز تیره ایجاد می شود، شما یک طراحی ناخن شیک و پیچیده دارید.

۱۰ مدل طرح ناخن جدید شیک پاییزی که به دستتان برازنده است+ عکس18

۹.طرح نارنجی فرانسوی

طرح کلاسیک فرانسوی را در نظر بگیرید اما با روحیه پاییز آنها را نارنجی کنید. ظاهری ساده و در عین حال خیره کننده که چشم ها را به آن جلب می کند.

۱۰ مدل طرح ناخن جدید شیک پاییزی که به دستتان برازنده است+ عکس12

۱۰.طرح گردان مشکی

طرح ناخن پاییزی، آیا می‌خواهید ناخن‌های مشکی داشته باشید اما در عین حال نمی‌خواهید کاملا رنگ مشکلی یک دست باشد؟ پس چند چرخ گردان سفید را در آن بکشید تا این ظاهر شیک را ایجاد کنید.

۱۰ مدل طرح ناخن جدید شیک پاییزی که به دستتان برازنده است+ عکس5