سلبریتی های معروف زن/ تزریق ژل /لب نازک سلبریتی ها/ هالیوود

سلبریتی های معروف زنی که اصلا تمایل به تزریق ژل ندارن+ عکس

17:18 - 1401/06/28
لب نازک سلبریتی ها: در هالیوود، تزریق ژل و پروتز لب بسیار مرسوم است. برای بسیاری از زنان، این چیزی است که آن ها را به شهرت می رساند.

 سلبریتی های معروف زنی که اصلا تمایل به تزریق ژل  ندارن+ عکس16

لب نازک سلبریتی ها: در هالیوود، تزریق ژل و پروتز لب بسیار مرسوم است. برای بسیاری از زنان، این چیزی است که آن ها را به شهرت می رساند. یعنی فقط به کایلی جنر نگاه کنید! چند سال پیش، همه ستاره‌ها شروع به عمل برای گرفتن لب‌های آنجلینا جولی کردند. خوشبختانه، برخی از زنان مشهور هستند که از تسلیم شدن به استانداردهای زیبایی مضحک این صنعت خودداری کرده اند و تصمیم گرفته اند لب های نازک خود را طبیعی نگه دارند.

لب نازک سلبریتی ها علت چیست؟

2. هایدی کلوم

 سلبریتی های معروف زنی که اصلا تمایل به تزریق ژل  ندارن+ عکس12

این مدرکی است که نشان می دهد برای سوپرمدل شدن نیازی به یک پوکه فوق جعلی ندارید! هایدی کلوم هرگز به زیبایی مصنوعی که لب های تقلبی می توانند ارائه دهند تسلیم نشد، و در عوض ظاهر طبیعی خود را حفظ کرده است، که فقط بر آن قفل های بلوند و چشم های زیبا تأکید می کند.

3. کارلی کلوس-لب نازک سلبریتی ها

 سلبریتی های معروف زنی که اصلا تمایل به تزریق ژل  ندارن+ عکس0

این موجود ماورایی چهره‌ای زاویه‌دار دارد که بسیاری به آن حسادت می‌کنند – او چهره بسیاری از برندهای پیشرو است، و هنوز کسی نتوانسته او را متقاعد کند که پرکننده لب دریافت کند، که ما از این بابت بسیار خوشحالیم. لب های معمولی او در واقع او را بسیار جذاب می کند!

حتما بخوانید: جذاب ترین بازیگران کره ای که اعتراف کردند جراحی زیبایی انجام داده اند

4. کیت میدلتون-لب نازک سلبریتی ها

 سلبریتی های معروف زنی که اصلا تمایل به تزریق ژل  ندارن+ عکس19

بله، حتی دوشس و پرنسس همه چیز شیک، لب‌های باریکی دارد، اما اصلاً آن را بد نمی داند. در واقع، حتی به نوعی به ظرافت اشرافی او می افزاید. با وجود اینکه رسانه ها گفته اند لب بالایی او خیلی کوچک است، او اجازه نمی دهد این شایعات او را تحریک کند.

6. دایان کروگر-لب نازک سلبریتی ها

 سلبریتی های معروف زنی که اصلا تمایل به تزریق ژل  ندارن+ عکس13

دایان ظاهر طبیعی خیره‌کننده‌ای دارد و کاملاً به اینکه ظاهر خود را بدون کمک روش‌های آرایشی شخص ثالث مانند پرکننده لب دوست دارد، می‌بالد. لب های او نیز کمی نامتقارن هستند که هر جراح پلاستیک را ناراحت می کند، اما ما فکر می کنیم که در واقع او را زیباتر می کند.

9. نینا دوبرو-لب نازک سلبریتی ها

 سلبریتی های معروف زنی که اصلا تمایل به تزریق ژل  ندارن+ عکس7

این دختر با رفتار کاریزماتیک خود برای جلب محبت مردم نیازی به تزریق لب ندارد. او ظاهر شیرینی دارد که به هیچ وجه نیاز به اصلاح ندارد. در یک نقطه، آیا شما رویای این را نداشتید که این عزیز از “خاطرات خون آشام” باشید؟