روانشناسی/جذابیت فیزیکی /چشم‌ها ی جذاب

روانشناسی: 6 ویژگی که یک زن را جدا از ظاهرش ،ارزشمند می کند.+ عکس

13:00 - 1401/06/19
جذابیت فیزیکی مهم است، اما فقط چشم‌ها را جذب می‌کند. وقتی کسی را بهترمی شناسید

او را بیشتر درک می کنید و تفاوت آن را با دیگران می بینید که هم می تواند خوب و هم بد باشد.

۱. او صبور است

هیچکس کامل نیست و بهترین روابط زمانی رشد می‌کنند که دو فرد ناقص یاد می‌گیرند که با صبر به رشد و یادگیری یکدیگرکمک کنند و یکدیگر را درک کنند. یک ازدواج عالی زمانی است که یک زوج ناقص یاد می گیرند از تفاوت هایشان لذت ببرند. یکی از چیزهایی که باعث فروپاشی یک رابطه می شود غرور است. وقتی فکر می کنید بهتر از شریک زندگیتان هستید، به راحتی از او ناامید میشوید و از یکدیگر میرنجید.

۲. مستقل است

حتی خوش‌تیپ‌ترین افراد نیز وقتی بیش از حد به دیگران وابسته میشوند ، خسته کننده میشوند. بسیاری از خانم ها به محض اینکه ازدواج میکنند، به سرعت شغل خودشان را رها میکنند و از همسرشان پول میگیرند. شاید در ابتدا همسرشان مشکلی نداشته باشد اما به مرور زمان احساس خفگی می کند.

روانشناسی: 6 ویژگی که یک زن را جدا از ظاهرش ،ارزشمند می کند.+ عکس20

زنان با این 6 ویژگی مانند الماس، کمیاب هستند

۳. حامی است

وقتی یک زن همیشه ازهمسرش حمایت می‌کنید و به او می‌گوید که چقدر او را قبول دارد، همسرش تمام تلاش خودش را میکند تا او را ناامید نکند. مردان موفق هم گاهی به خودشان شک می کنند و داشتن کسی که به شما ایمان داشته باشد بهترین انگیزه هر مردی برای تلاش کردن است.

یک زن حامی احساس خاص بودن به مرد می دهد که به راحتی به آن معتاد می شود.

۴. آرامش می دهد

آرامش دادن به این معنی نیست که وقتی همسرتان قلبش تند میزند به او آرامش بدهید. بلکه به این معنی است که پشتیبان خوبی برای او باشید. راه‌های زیادی وجود دارد که یک زن زندگی را برای همسرش آسان‌تر کند، بدون اینکه خودش اذیت بشود.

۵. از نظر عاطفی بالغ است

برخی افراد ترجیح می دهند به جای اینکه خودشان را اصلاح کنند، دیگران را سرزنش کنند. شما به بلوغ عاطفی نیاز دارید تا به درون خودتان نگاه کنید و خودتان را اصلاح کنید. انگشت را به سمت دیگران گرفتن بسیار راحت است. تفاوت بزرگی بین زنی که به همسرش احترام میگذارد و زنی که به همسرش توهین میکند، است .

تفاوت در شخصیت است و تشخیص اینکه کدام از این خانم ها شریک زندگی بهتری هستند، سخت نیست .

۶.او هدف دارد

افراد بی هدف نمی خواهند از رختخواب بلند شوند وهیچ انگیزه ای برای زندگی ندارند. شیوه زندگیتان با میزان انگیزه شما در زندگی مرتبط است. وقتی هدفمند هستید، زودتر از رختخواب بیدار می‌شوید، غذای سالم می‌خورید و از خودتان مراقبت می‌کنید. هدفمند بودن شما را جذاب‌تر می‌کند، زیرا زندگیتان را معنادار میکند.