مدل مانتو /امدل لباس / مدل کت و شلوار

شلوار بوت کات جذاب ۲۰۲۲/ مدل شلوار شیک زنانه بوت کات

10:00 - 1401/06/18
شلوار بوت کات به شلواری گفته می شود که راسته است اما از قسمت زانو به پایین کمی گشاد می شود. بیش از 50 شلوار بوت کات فوق العاده شیک و بسیار جذاب را در انواع مدل و طرح های بروز در اینجا برایتان آماده کردیم.

شلوار بوت کات زیپ دار | شلوار بوت کات با چه مانتویی ست میشه | شلوار بوت کات پارچه ای | شلوار بوت کات دخترانه چیست | شلوار بوت کات برای قد کوتاه | شلوار بوت کات مردانه | شلوار بوت کات ذغالی | شلوار بوت کات چاکدار شلوار بوت کات به شلواری گفته می‌شود که در قسمت بالا راسته و فیت است اما از زانو به بعد گشاد شده و به صورت دم پا گشاد به نظر می‌رسد

. طراحی این شلوار به دهه‌های 70 و 80 میلادی مربوط می‌شود. این شلوار بسیار انعطاف پذیر بوده و شما می توانید آن را با انواع لباس ها مثل شومیز، مانتو، تاپ، تیشرت و… ست کنید. در این مطلب مدل شلوار بوت کات در طرح های بسیار زیبا و جالب مد سال را می توانید مشاهده نمایید.شلوار بوت کات ۲۰۲۲؛ ژورنال دیدنی مدلهای شلوار زنانه بوت کات (لی/ پارچه ای/ کتان)

جدیدترین شلوار بوت کات

اگر قصد ست کردن شلوار بوت کات با بوت را دارید؛ می‌توانید از همه مدل‌های آن استفاده کنید. اما مدل‌های نوک تیز یا گرد بهترین گزینه می‌باشند. بسیاری از افراد تصور می‌کنند به دلیل اسم این نوع شلوار، صرفاً می‌توان آن را به همراه بوت پوشید اما باید بدانید که می‌توان آن را به همراه انواع بوت، کفش‌های پاشنه بلند، کفش‌های تخت و… ست کرد. اما در مورد شلوار بوت کات باید بگویم که مدل این شلوار باعث می شود پاها کشیده تر و صاف تر بنظر برسد و همه افراد با اندام های مختلف می توانند از آن استفاده کنند، اما برای افراد درشت اندام و سیبی شکل مناسب تر است. گشاد شدن در انتهای شلوار بوت کات باعث متعادل دیده شدن بدن می شود.

شلوار بوت کات جذاب ۲۰۲۲/ مدل شلوار شیک زنانه بوت کات 11

گالری از شلوار بوت کات 1401

بوت کات کراپ (این مدل شلوار بوت کات، قد کوتاهتری دارد و کمی بالاتر از مچ پا می ایستد که مناسب افراد کوتاه قد و بلند قر است.) بوت کات فاق کوتاه (این مدل برای پوشیدن با تاپ های کوتاه مدل دار مناسب است که باعث دیده شدن شکم و کمر می شود.) بوت کات فاق بلند (همانطور که از نامش مشخص است فاق بلندی دارد و برای پوشیده بودن ناحیه شکم و کمر مناسب است) بوت کات طرحدار (این مدل شلوار بوت کات با طرح هایی که دارد برای افراد توپر و به اصطلاح چاق مناسب است) بوت کات چاکدار ( که از قسمتی که شلوار گشاد شده دارای چاک است)

شلوار بوت کات جذاب ۲۰۲۲/ مدل شلوار شیک زنانه بوت کات 3

شلوار بوت کات جذاب ۲۰۲۲/ مدل شلوار شیک زنانه بوت کات 12

شلوار بوت کات جذاب ۲۰۲۲/ مدل شلوار شیک زنانه بوت کات 9

شلوار بوت کات جذاب ۲۰۲۲/ مدل شلوار شیک زنانه بوت کات 11

شلوار بوت کات جذاب ۲۰۲۲/ مدل شلوار شیک زنانه بوت کات 1

شلوار بوت کات جذاب ۲۰۲۲/ مدل شلوار شیک زنانه بوت کات 0

شلوار بوت کات جذاب ۲۰۲۲/ مدل شلوار شیک زنانه بوت کات 15

شلوار بوت کات جذاب ۲۰۲۲/ مدل شلوار شیک زنانه بوت کات 12

شلوار بوت کات جذاب ۲۰۲۲/ مدل شلوار شیک زنانه بوت کات 1

شلوار بوت کات جذاب ۲۰۲۲/ مدل شلوار شیک زنانه بوت کات 3

شلوار بوت کات جذاب ۲۰۲۲/ مدل شلوار شیک زنانه بوت کات 16

شلوار بوت کات جذاب ۲۰۲۲/ مدل شلوار شیک زنانه بوت کات 13