طناز طباطبایی | همسر طناز طباطبایی | اینستاگرام طناز طباطبایی

ببینید ، این زن لقب زیباترین بازیگر ایران را گرفت + عکس

11:53 - 1401/06/17
طناز طباطبایی با استایل های جنجالی خود لقب زیباترین زن سینمای ایران را به خود اختصاص داد.
طناز طباطبایی

بالاخره تصاویری از عوامل فیلم بی رویا، به کاگردانی آرین وزیردفتری و تهیه‌کنندگی سعید سعدی و هومن سیدی در ونیز منتشر شد. طناز طباطبایی، هومن سیدی، شادی کرمرودی و آرین وزیردفتری در فتوکال این فیلم در فستیوال ونیز حضور یافتند. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا نگاهی به استایل طناز طباطبایی در فتوکال این فیلم داشته باشیم. تصاویری که بار دیگر ثابت می‎‌کنند طناز طباطبایی به درست لقب «زیباترین بازیگر زن سینمای ایران» را از آن خود کرده است.

رسمی و در عین حال راحت متناسب با فتوکال

ببینید ، این زن لقب زیباترین بازیگر ایران را گرفت + عکس 4

حتما می‌‌دانید که مراسم فتوکال به اندازه فرش قرمز، رسمی نیست و به همین خاطر هم هنرمندانی که در فتوکال حاضر می‌شوند معمولا استایل‌های کژوال و راحت‌تری نسبت به فرش قرمز دارند. بازیگران و هنرمندان زن زیادی تاکنون برای فتوکال فیلم‌هایشان به سراغ کت و شلوارهای رسمی رفته‌اند. چند ماه پیش، ترانه علیدوستی هم برای فتوکال فیلم «برادران لیلا» در فستیوال کن، کت و شلواری صورتی‌رنگ را انتخاب کرده بود. حالا می‌بینید که طناز طباطبایی هم برای فتوکال فیلم بی رویا به سراغ کت و شلواری سفید رنگ رفته است.

اگرچه که کت و شلوار زنانه، انتخاب بسیار درست و مناسبی برای بانوان در مراسم فتوکال به حساب می‌آید، اما این نکته را هم باید در نظر داشته باشید که بازیگران زن ایرانی به دلیل وجود برخی محدودیت‌های پوششی، گزینه‌های چندان متنوعی هم برای حضور در مراسم خارجی ندارند.

هرچقدر که کت و شلوار انتخابی ترانه علیدوستی در فتوکال فستیوال کن، مناسب اندام او نبود و مورد انتقاد قرار گرفت، کت و شلوار طناز طباطبایی کاملا متناسب با اندام و استایل همیشگی او انتخاب شده بود.

بالاخره سفید پوشید!

ببینید ، این زن لقب زیباترین بازیگر ایران را گرفت + عکس 13

طناز طباطبایی از آن دسته بازیگرانی است که اکثر مواقع رنگ مشکی را به عنوان رنگ اصلی استایلش انتخاب می‌کند. مانتوهایی که تن او دیده‌ایم معمولا بلند و مشکی هستند و به همین خاطر هم استایل سفید او با کت کوتاه، بسیار متفاوت و جذاب به نظر می‌رسید. هرچند که طناز طباطبایی نتوانسته رنگ مشکی را مطلقا کنار بگذارد و شالی مشکی را انتخاب کرده است. البته تضاد رنگی بین سفید و مشکی هم به نوبه خود جذابیت خاصی به استایل طناز طباطبایی بخشیده است.