مانتو مشکی | ست کردن مانتو مشکی

جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس

01:07 - 1401/06/11
مانتوهای مخمل یکی از بهترین انتخاب ها به عنوان مانتو پاییزه به حساب می آیند که تنوع بالایی در طرح و مدل دارند، این مانتو ها با انواع پارچه های مخمل از جمله مخمل ساده، مخمل کبریتی، مخمل براق و… دوخته می شوند

مانتوهای مخمل یکی از بهترین انتخاب ها به عنوان مانتو پاییزه به حساب می آیند که تنوع بالایی در طرح و مدل دارند، این مانتو ها با انواع پارچه های مخمل از جمله مخمل ساده، مخمل کبریتی، مخمل براق و… دوخته می شوند و انتخاب مدل آنها کاملا سلیقه ایی است و به خود شما بستگی دارد. با این حال اگر قصد خرید یا دوخت مانتو با پارچه مخمل را دارید حتما این مطلب را تا پایان پیگیری نمایید و با انواع مدل مانتو مخمل جدید و شیک آشنا شده و سپس بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس10

مدل مانتو مخمل دخترانه و زنانه جدید و زیبا

با سردتر شدن هوا و شروع فصل پاییز مطمئنا برای شما نیز مهم است که مدل مانتوی جدید و مناسبی برای این فصل تهیه کنید، از جمله بهترین انتخاب ها برای فصل پاییز می توان به انواع مدل مانتو جین، مانتوهای مخمل، مانتو کتان و… اشاره نمود که دارای پارچه هایی با ضخامت نسبتا بالا هستند و پوشش مناسبی برای هوای پاییزی محسوب می گردند. همانطور که گفتیم ما قصد معرفی مانتوهایی با پارچه های مخمل را در این مطلب داریم که شامل انواع مانتوهای مجلسی مخمل، انواع مدل مانتو فانتزی مخمل، مانتوهای کوتاه و بلند و… می باشند و مطمئنا می توانید مانتو دلخواه و ایده آل خود را از بین مجموعه مانتوهای زیبا پیدا کنید.

جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس12جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس11جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس19جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس17جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس9جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس7

مانتوهای مخمل بلند نیز طرفداران خاص خود را دارند، این مانتوها را می توان به عنوان مانتو مجلسی، مانتو دخترانه پاییزه، مانتو دانشجویی و.. مورد استفاده قرار داد. تصاویر زیر نمونه های زیبایی از این سبک مانتوها را نشان می دهند که می توانند انتخاب فوق العاده ایی برای شما عزیزان باشند.

جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس1جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس13جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس3جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس12جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس17جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس14

با پارچه های مخمل می توان اقدام به دوخت انواع مانتو اسپرت و مانتو دانشجویی نمود و در فصل پاییز شیک تر از همیشه بود. عکس هایی که در ادامه مشاهده می فرمایید نمونه هایی از این سبک مانتو محسوب می گردند که برای دختران جوان و نوجوان مناسب می باشند.

جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس7جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس19جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس11جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس11جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس16جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس9جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس8

مانتوهای جدید با پارچه مخمل می توانند بهترین انتخاب برای بانوانی باشند که علاوه بر شیک و به روز بودن ترجیح می دهند انتخابی داشته باشند که مناسب فصل باشد و آنها را از هر پوششی بی نیاز نماید. تصاویری که در ادامه مشاهده می نمایید چند نمونه از جدیدترین مدل های مانتوی مخمل هستند که پیشنهاد می کنیم از آنها به سادگی نگذرید.

جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس18مانتو مخمل مجلسی

جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس17مدل مانتوی مخمل بلند

جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس19مانتو مخمل کبریتی

جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس8مدل مانتو اسپرت مخمل

جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس9مدل مانتو پاییزه جدید

جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس12مانتو و شلوار مخمل جدید

جدیدترین مانتوهای مخمل و جذاب برای خانومای شیک پوش + عکس13استایل با مانتو مخمل جدید

مانتوهای مخمل از جمله محبوب ترین مدل های مانتو برای پاییز و زمستان هستند که می توانند نقش مثبتی در بهتر شدن استایل شما داشته باشند، پس لازم است که هر خانمی یک مانتوی مخمل در کمد خود داشته باشد.