شومیز | مدل های شومیز زنانه | مدل شومیزهای جدید

مدل شومیزهای جدید مخصوص خانومای خوشگل 2022 +عکس

15:11 - 1401/05/18
اگر شما هم دوست دارید تنها با خرید یک محصول و اضافه کردن آن به کمد خود چند هدف را نشانه‌گیری کنید، نگران نباشید چون بعد از بررسی این مطلب بدون شک شومیزهای مختلفی را برای خود انتخاب و خریداری خواهید کرد که در خلق استایل‌های بی‌نظیر به شما کمک می‌کنند.

اگر شما هم دوست دارید تنها با خرید یک محصول و اضافه کردن آن به کمد خود چند هدف را نشانه‌گیری کنید، نگران نباشید چون بعد از بررسی این مطلب بدون شک شومیزهای مختلفی را برای خود انتخاب و خریداری خواهید کرد که در خلق استایل‌های بی‌نظیر به شما کمک می‌کنند. همراه ما باشید تا چند ست جذاب با یک شومیز را به شما نشان دهیم.

مدل شومیزهای جدید مخصوص خانومای خوشگل 2022 +عکس19

مدل شومیزهای جدید مخصوص خانومای خوشگل 2022 +عکس17

مدل شومیزهای جدید مخصوص خانومای خوشگل 2022 +عکس1

ترکیب شومیز و مانتو کتی

همانطور که اطلاع دارید چند سال است که مانتو کتی محبوبیت بسیار بالایی در بین خانم‌های شیک‌پوش به دست آورده‌اند و شما می‌توانید از انواع شومیزها در زیر آن‌ها استفاده کنید. در نتیجه ظاهر شیک و جذابی را برای خود خلق کنید. اگر دوست دارید گزینه مناسبی را برای در امان ماندن از گرمای هوای گرم روزهای تابستانی انتخاب کنید پیشنهاد ما خرید یا انتخاب انواع شومیزهای نخی برای استفاده در زیر مانتوهای کتی است.شما می‌توانید از انواع شلوارهای جین و پارچه‌ای با مدل‌های مختلف در کنار این ترکیب استفاده کنید و ظاهر مناسب و جذابی را برای فصل تابستان خلق کنید.

مدل شومیزهای جدید مخصوص خانومای خوشگل 2022 +عکس4

مدل شومیزهای جدید مخصوص خانومای خوشگل 2022 +عکس20

مدل شومیزهای جدید مخصوص خانومای خوشگل 2022 +عکس18

مدل شومیزهای جدید مخصوص خانومای خوشگل 2022 +عکس5

شومیزهای بلند مناسب برای مهمانی

علاوه بر این که شما می‌توانید از شومیز‌های بلند به عنوان مانتو استفاده کنید، ترکیب مناسب از آن‌ها سبب می‌شود تا به گزینه جذابی جهت استفاده در مهمانی‌ها و دورهمی‌های دوستانه تبدیل شوند. به این ترتیب شما می‌توانید یک شومیز ساده را علاوه بر محیط خارج از خانه در مهمانی‌ها هم استفاده کنید و اطرافیانتان از استایل شما لذت ببرند.

برای اینکه بتوانید شومیز بلند خود را به گزینه مناسب جهت مهمانی تبدیل کنید، کافی است از اکسسوری‌های متنوع مانند انواع زیورآلات طلایی به همراه کفش پاشنه بلند را به ترکیب خود اضافه کنید.

مدل شومیزهای جدید مخصوص خانومای خوشگل 2022 +عکس3

ترکیب شومیز و شلوارک برای دورهمی

شومیزها تنوع بسیار بالایی جهت ست کردن در اختیار شما قرار می‌دهند. یکی از ترکیب‌های خلاقانه جهت استفاده از شومیز استفاده از آن در کنار کت و شلوارک است که شما می‌توانید از انواع کفش‌ پاشنه بلند یا اسنیکر برای کامل کردن استایل خودتان بهره بگیرید. استفاده از این محصولات کنار یکدیگر به شما کمک می‌کند تا ظاهر جذابی در دورهمی‌های دوستانه و مهمانی‌های غیررسمی داشته باشید.

مدل شومیزهای جدید مخصوص خانومای خوشگل 2022 +عکس11

مدل شومیزهای جدید مخصوص خانومای خوشگل 2022 +عکس4

مدل شومیزهای جدید مخصوص خانومای خوشگل 2022 +عکس2

مدل شومیزهای جدید مخصوص خانومای خوشگل 2022 +عکس6

مدل شومیزهای جدید مخصوص خانومای خوشگل 2022 +عکس9مدل شومیزهای جدید مخصوص خانومای خوشگل 2022 +عکس3مدل شومیزهای جدید مخصوص خانومای خوشگل 2022 +عکس17

مدل شومیزهای جدید مخصوص خانومای خوشگل 2022 +عکس5

مدل شومیزهای جدید مخصوص خانومای خوشگل 2022 +عکس9

مدل شومیزهای جدید مخصوص خانومای خوشگل 2022 +عکس16

مدل شومیزهای جدید مخصوص خانومای خوشگل 2022 +عکس2

مدل شومیزهای جدید مخصوص خانومای خوشگل 2022 +عکس20

مدل شومیزهای جدید مخصوص خانومای خوشگل 2022 +عکس10