مدل مانتو زنانه | مدل مانتو دخترانه | مدل مانتو 1401

بهترین و جذاب ترین مدل مانتو برای خانوم های چاق و تپل + تصاویر

12:50 - 1401/05/13
پوشیدن لباس و مانتو برای خانم ها، میتواند اعتماد به نفس آنها را افزایش دهد و به داشتن یک استایل زنانه و اندام شیک کمک کند. قطعا اندام شما زیباست و بنابراین نباید از پوشیدن لباس و نشان دادن اندام خود ترس داشته باشید!
مدل مانتو برای خانوم های چاق

پاتوق آنلاین: پوشیدن لباس و مانتو برای خانم ها، میتواند اعتماد به نفس آنها را افزایش دهد و به داشتن یک استایل زنانه و اندام شیک کمک کند. قطعا اندام شما زیباست و بنابراین نباید از پوشیدن لباس و نشان دادن اندام خود ترس داشته باشید! شما می توانید با انتخاب مانتوهای که با شکل اندام شما متناسب است، بهترین ویژگی های خود را برجسته کنید. شاید برایتان سوال شده که بهترین مدل مانتو برای افراد چاق کدام است

آیا شما اندامی چاق دارید؟ آیا نمیدانید چه مدل و سبک مانتوهایی بیشتر برای شما مناسب است؟ نگران نباشید! زیرا بسیاری از مدل ها و طرح های لباس و مانتو، میتوانند ظاهر و فرم بدن شما را زیباتر نشان دهند. فقط باید نحوه پوشیدن لباس متناسب با تیپ بدنی خود را بشناسید و حتی اگر چاق هستید، بهترین مانتوی خود را بپوشید.

جدیدترین مانتوهای شیک و با کلاس ویژه خانوم های قد کوتاه + تصاویر

شناخت فرم بدن افراد چاق برای انتخاب مانتو

در ابتدا، شناخت فرم و شکل بدن، انواع فرم صورت، انواع استایل و روانشناسی رنگ، قطعا میتواند به ما در انتخاب بهترین مدل مانتو کمک کند. زیرا چاقی و اضافه وزن فقط در یکجا نیست و در قسمتهای مختلف بدن پخش شده است. بنابراین، در اینجا انواع فرم بدن افراد چاق و مانتوی مناسب برای هر یک از آنها مانند مانتو ساحلی یا همان پیراهن ساحلی را میگوییم.

بهترین و جذاب ترین مدل مانتو برای خانوم های چاق و تپل + تصاویر15 برای انتخاب بهترین مدل مانتو مهم است فرم بدن خود را بشناسید.

۱- مدل مانتو برای افراد چاق با فرم بدن مثلث معکوس

در مورد تکنیک های طلایی مدل مانتو برای افراد چاق؛ در صورتیکه قسمت بالایی بدن، بزرگتر از پایین تنه باشد (اندام مثلث معکوس) یعنی چاقی در شکم و سینه ها بیشتر است و پاهای لاغری دارید. بنابراین باید سعی کنید با پوشیدن یک مدل مانتوی مناسب، چاقی شکم و سینه های شما کمتر دیده شود. مانتو کرسپو، گزینه مناسب برای این فرم بدن است.

بهترین و جذاب ترین مدل مانتو برای خانوم های چاق و تپل + تصاویر4 مدل مانتو مناسب خانوم های چاق بهترین و جذاب ترین مدل مانتو برای خانوم های چاق و تپل + تصاویر0

افرادی با فرم ساعت شنی بهتر است مانتویی بپوشند که چاقی شکم و سینه کمتر دیده شود.

۲- مدل مانتو سایز بزرگ مناسب برای فرم بدن ساعت شنی

خانم های با اندام ساعت شنی؛ یعنی کمری باریک و سینه ها و باسن بزرگ و یکسان، بهتر است با بهره گیری از یک کمربند پهن، تمرکز دیگران را به ناحیه کمر باریک خود (برجسته کردن ویژگی مثبت بدن) جلب کنند. مانتوهای جلو دکمه‌دار؛ اندامی به خوبی میتواند، اضافه وزن موجود در باسن و سینه ها را کمتر کند.

بهترین و جذاب ترین مدل مانتو برای خانوم های چاق و تپل + تصاویر3 افرادی با فرم بدن ساعت شنی مانتوی جلوبسته کمربندار انتخاب کنند.

شیک ترین مدل مانتو برای افراد چاق با فرم بدن مثلثی

برای انتخاب بهترین مانتو برای فرم بدن مثلثی با پایین تنه چاق‌ نسبت به بالاتنه، مانتوهای تیره رنگ (مشکی، سورمه ای) خصوصا در قسمت پایین، می‌تواند اندام چاق ما را در این نواحی پنهان کند. برای مدل مانتو برای افراد چاق با فرم بدن مثلثی، باید فصل سال و آب و هوا را نیز در نظر داشته باشید. در این مورد بهتر است مطلب ۱۲ سبک از بهترین مدل مانتوی تابستانی زنانه! شیکترین مدل مانتو تابستانه ۱۴۰۱ را مشاهده کنید.

بهترین و جذاب ترین مدل مانتو برای خانوم های چاق و تپل + تصاویر19 افردی با فرم بدن مثلثی با انتخاب مانتو مشکی می‌توانند چاقی خود را پنهان کنند.

۴- مانتو مناسب فرم بدن سیبی برای افراد شکم دار

آیا اندام شما سیبی شکل است و نمی‌دانید چه مانتویی بپوشید؟! به عنوان یک یادآوری، بانوان چاقی با اندام سیبی شکل دارای شکم بزرگی هستند و کمر مشخصی ندارند. به همین دلیل این افراد برای مخفی کردن شکم خود باید تمرکز دیگران را به جای دیگری غیر از شکم معطوف کنند. بنابراین، مانتوهای تیره رنگ و یا با خطوط عمودی، جلو دکمه دار که مناسب پلاس سایزها باشد، گزینه خوبی می‌باشد.

بهترین و جذاب ترین مدل مانتو برای خانوم های چاق و تپل + تصاویر11 مانتوهای بلند و تیره رنگ مناسب بانوان سایز بزرگ یا چاق است.

۵- مدل مانتو فرم بدن مستطیلی در افراد چاق

دخترانی با اندام مستطیلی شکل که کمر و منحنی‌های مشخصی ندارند و فرم بدن آنها مستقیم و صاف است، بسیاری از مدل مانتو به آنها، می‌آید. اگر می‌خواهید به عنوان یک خانم با فرم بدن مستطیلی، منحنی‌های کمر و بدن خود را افزایش دهید، حتما به هنگام پوشیدن مانتو از یک کمربند در ناحیه کمر بهره بگیرید تا این انحنا ایجاد شود.

بهترین و جذاب ترین مدل مانتو برای خانوم های چاق و تپل + تصاویر10 اگر فرم بدن مستطیلی دارید در ناحیه کمر مانتو از کمربند استفاده کنید.

انواع بهترین مدل مانتو برای افراد چاق

در این بخش، انواع مدل‌ مانتو برای افراد چاق و شکم دار را به شما معرفی می‌کنیم تا در هنگام انتخاب آن ایده مشخصی داشته باشید.

بهترین و جذاب ترین مدل مانتو برای خانوم های چاق و تپل + تصاویر7 مدل مانتو مناسب بانوان توپر

۱- مانتو با راه راه عمودی، مدل مانتو برای افراد چاق

به طور کلی، مانتوهایی با طرح‌های افقی و بیش از حد شلوغ به هیچ وجه برای افراد چاق مناسب نیست. زیرا این سبک مانتوها توجه ناخواسته ای را به خود جذب می‌کنند. اگر می‌خواهید کمی لاغرتر به نظر برسید و شکم خود را پنهان کنید؛ لباس‌هایی با طرح عمودی انتخاب بهتری هستند. هر مانتویی با خطوط عمودی، می‌تواند تصور قدی بلندتر و کشیده تر را در ما ایجاد کند.

بهترین و جذاب ترین مدل مانتو برای خانوم های چاق و تپل + تصاویر16 اگر چاق هستید از مانتو با خط های عمودی استفاده کنید. بهترین و جذاب ترین مدل مانتو برای خانوم های چاق و تپل + تصاویر9 مدل مانتو وست زنانه مناسب خانوم های سایز بزرگ

۲- مانتو با رنگهای تیره؛ یکی از انواع مدل مانتو برای افراد چاق است

به عنوان یک قانون کلی و تجربه شده، لباس‌هایی به رنگ تیره و مشکی خصوصا یکدست؛ بسیار لاغر کننده کننده هستند و چاقی ما را کمتر نشان می‌دهند. زیرا رنگ‌های روشن‌تر توجه را به بدن ما جلب می‌کنند و در مخفی نمودن برخی نواحی چاق بدن، مؤثر نیستند. استفاده از لباس های با رنگ تیره، از تکنیک های مهم در انتخاب مدل مانتو برای افراد چاق است.

بهترین و جذاب ترین مدل مانتو برای خانوم های چاق و تپل + تصاویر1 مانتو یکدست تیره شما را لاغرتر نشان می‌دهد. بهترین و جذاب ترین مدل مانتو برای خانوم های چاق و تپل + تصاویر11 مانتو برای سایز بزرگ ها

۳- مدل مانتوهای کمربند‌‌دار

افراد چاق و تپل به هنگام پوشیدن مانتو از اکسسوری‌های مناسب برای برجسته کردن ویژگیهای مثبت و یا پنهان کردن خصوصیات منفی از جمله چاقی شکم استفاده نمایید. یکی از این اکسسوری‌های مهم و ضروری برای افراد چاق؛ استفاده از یک کمربند مشکی می‌باشد. همچنین، گوشواره های بزرگ و درخشان نیز می‌توانند، نگاه را به جای دیگری معطوف نمایند.

بهترین و جذاب ترین مدل مانتو برای خانوم های چاق و تپل + تصاویر18 مدل مانتو مناسب افراد توپر

۴- مدل مانتو با یقه های پهن

یکی از بهترین ترفندها برای استتار کردن و توجه نگاه به دیگر نواحی بدن، پوشیدن مانتو با یقه های پهن است که به طور خاصی در پنهان کردن چاقی نقش مهمی دارد. مدل مانتو با یقه انگلیسی پهن، یقه آرشال و یقه برگردان های بزرگ می‎توانند گزینه های خوبی به عنوان مدل مانتو برای افراد چاق باشند.

بهترین و جذاب ترین مدل مانتو برای خانوم های چاق و تپل + تصاویر15 مدل مانتوهای با یقه پهن در پنهان کردن چاقی نقش مهمی دارند.

۵- مدل مانتو شومیزی دکمه دار

مدل مانتوهای شومیزی از جلو دکمه دار مناسب خانوم های توپر و نسبتا چاق است. مانتو شومیزی دکمه دار راسته همراه با ست شلوارش ست شیک و جذابی می‌شود و در عین حال شما را خوش پوش و خوش استایل می‌کند.

بهترین و جذاب ترین مدل مانتو برای خانوم های چاق و تپل + تصاویر7 مانتوهای جلوبسته دکمه دار برای افراد سایز بزرگ و شکم دار مناسب است.

۵- مدل مانتوی پانچو برای بعضی از افراد چاق

مانتوهای مدل جلوباز گشاد، احتمالا چاقی و شکم افراد را بیشتر در معرض دید بگذارد. اما مانتوهای مدل پانچو برای برخی از افراد چاق مناسب هستند و اندام آنها را زیباتر و شیک‎تر نشان می‎دهد.

۶- مانتو جلو بسته دکمه دار

به طور کلی، مانتو جلوبسته و دکمه دار، تا حدود زیادی شکم و چاقی ما را می‌پوشاند و اندام شو شکل بدن را بدون هیچ نقصی نشان می‎دهد. فقط باید توجه داشته باشید که مانتوی مناسب سایز و اندازه خود (پلاس سایز) را انتخاب کنید تا بر روی بدن شما نامرتب و شلخته دیده نشود.