علیرضا نیکبخت واحدی / علیرضا نیکبخت واحدی و همسر جدیدش

زن کم سن و سال علیرضا نیکبخت واحدی + عکس

13:01 - 1401/04/11
علیرضا نیکبخت واحدی بازیکن سابق تیم ملی و همسرش

پاتوق آنلاین : علیرضا نیکبخت واحدی فوتبالیست و مدلینگ ایرانی در نهم تیر 1359 در مشهد متولد شده است. مهاجم اسبق تیم استقلال و بازیکن تیم ملی فوتبال ایران بوده است. او یک برادر و 3 خواهر دارد و یکی از آرزوهای کودکیش دکتر شدن بود که نرسید.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by (@bazigaran.30nama)

زن کم سن و سال علیرضا نیکبخت واحدی + عکس17

شروع فعالیت ورزشی در فوتبال

ورزش را از دوره نوجوانی با والیبال شروع کرده و به دلیل داشتن قد بلند و اندام و استایل به این ورزش روی آورد. اما بعد از مدتی علاقه اش کم شد و به سمت فوتبال گرایش پیدا کرد. از همان زمان بطور حرفه ای دنبال فوتبال رفت.

عکس اینستاگرام علیرضا نیکبخت واحدی

ابتدا در مسابقات آموزشگاهی شرکت کرده و بعد از مدتی به تیم راوند پیوست.

اولین مسابقه حرفه ایش مقابل ابومسلم بود که به دلیل بازی خوب و درخشش در این مسابقه از وی برای پیوستن به این تیم دعوت شد. سپس در سال ۱۳۷۷ به تیم ملی جوانان دعوت شد.

پیوستن به استقلال

با بازی های خوب و موفقی که در تیم ابومسلم خراسان انجام داد و تبدیل شدن به بازیکن مطرح در سال ۱۳۷۸ به عضویت تیم باشگاه استقلال درآمد.

زن کم سن و سال علیرضا نیکبخت واحدی + عکس0

عضویت در پرسپولیس

این فوتبالیست بعد از چند سال بازی در تیم آبی پوشان در سال۸۶-۸۵ بعد از ۶ سال توپ زدن در تیم استقلال تهران به باشگاه پرسپولیس پیوست. واحدی نیکبخت پس از جدایی از پرسپولیس در تیم‌های استیل‌آذین،صبا،پیکان تهران، گهر زاگرس و داماش گیلان در سال ۹۱ نیز بازی کرده است.

زن کم سن و سال علیرضا نیکبخت واحدی + عکس6

بازگشت دوباره استقلال تهران

بازیکن سابق فوتبال که قبلا در تیم های استقلال و پرسپولیس عضو بود بعد چند سال دوری دوباره به جمع آبی پوشان تهرانی برگشت.

زن کم سن و سال علیرضا نیکبخت واحدی + عکس0

موفقیت‌ها و امتیازات

قهرمانی در لیگ دسته اول ایران در سال ۱۳۸۰ با استقلال عنوان سومی جام باشگاه‌های آسیا ۲۰۰۲ با استقلال قهرمانی در جام حذفی ایران در سال ۱۳۸۱ به همراه تیم استقلال نایب قهرمانی در جام حذفی ایران در سال ۱۳۸۳ با استقلال قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۸۵-۸۴ به همراه تیم استقلال قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۸۷-۸۶ به همراه تیم پرسپولیس

زن کم سن و سال علیرضا نیکبخت واحدی + عکس12 مدلینگ و بازیگری نیکبخت واحدی

او در مدلینگ فعالیت دارد و به عنوان مدل تبلیغاتی با برندهای معروف همکاری دارد. وی تجربه بازیگری نیز دارد و از طریق خانم سپیده میرحسینی برای حضور در یک فیلم کوتاه به عنوان مدل و مانکن انتخاب شده بود که قرار بود در جشنواره کن به نمایش دربیاید.

عکس مدلینگ علیرضا نیکبخت واحدی

زن کم سن و سال علیرضا نیکبخت واحدی + عکس9

تفریحات و سرگرمی ها

به مطالعه علاقه ای ندارد و عاشق سینما و بازیگری است با مصطفی راد، جواد رضویان، مهران غفوریان و مجید صالحی رابطه دوستانه و نزدیکی و رفت و آمد دارد. عاشق عروسک ها و اسباب بازیهای دوران کودکی است و غذای مورد علاقه او قرمه سبزی و موز نیز دوست دارد. اهل قدم زدن بوده و عاشق موسیقی گوش کردن است.

زن کم سن و سال علیرضا نیکبخت واحدی + عکس5

حضور در مهمانی های پر حاشیه

واحدی در یک از زندگی به قول خودش اعمال و اشتباهات زیادی کرده و در یک مهمانی نامتعارف دیده شد که از چشم رسانه ها و روزنامه ها دور نماند و جنجال و حاشیه بدی را برایش رقم زد.

زندگی لاکچری فوتبالیست ایرانی

او با تصاویر متتشر شده از زندگی شخصیش وضع مالی خوبی دارد و انواع ماشین های لوکی و میلیاردی و خانه لوکس مجلل دارد و علاقه خاصی به خودرو با برند مازراتی دارد.

زن کم سن و سال علیرضا نیکبخت واحدی + عکس12

ماجرای طلاق

علیرضا نبکبخت واحدی بازیکن جنجالی و پر حاشیه ای بوده و در جدیدترین حرف هایش از همسر و ازدواجش پرده برداشته و راز زندگیش را افشا کرده است. وی گفت از طریق فیسبوک با همسرم آشنا شدم و اما بعد از سه سال کارمان به جدایی کشید. تمام زندگی اعم از خانه و ماشین و اقلام دیگر را به نام همسرم کرده بودم.

زن کم سن و سال علیرضا نیکبخت واحدی + عکس0

زن کم سن و سال علیرضا نیکبخت واحدی + عکس6

از زندگی خودت راضی هستی ؟

بله، زندگی خیلی خوبی دارم و از آن لذت می برم و هیچ شكایتی هم ندارم .

رمز موفقیت توچیست ؟

اعتماد به نفس ، من به آنچه اعتقاد دارم رسیده ام .

زن کم سن و سال علیرضا نیکبخت واحدی + عکس1

آیا واقعا” همین طور است؟

بله ، یك قانون نانوشته می گوید ، اگر اعتقاد به نفس داشته باشید برای هر آغازی باید خود را متقاعد كنید و من همان لحظه كه برای رسیدن به اهدافم تلاش كردم مطمئن بودم به رویاهایم خواهم رسید.

یعنی تنها شرط و راز موفقیت داشتن اعتماد به نفس بود؟

اعتقاد به نفس مهمترین عامل من برا ی رسیدن به اهدافم و موفقیتم بود اما تنها یك شرط كافی نبود.

زن کم سن و سال علیرضا نیکبخت واحدی + عکس14

پس چه چیزهای دیگری وجود داشت؟ ممارست و شكست خوردن و بلند شدن و دوباره تلاش كردن. شكست ؟! بله ، شكست خوردن مقدمه ای است برای پیروزی . پس همیشه اهداف بزرگ داشتی ؟ بله ، همیشه به فكر بهترین بودن هستم . سربازی كه به فكر ژنرال شدن نباشد به درد نمی خورد. رویایی هم هستی ؟ خیلی با رویاهایم زندگی می كنم و وقتی كه رنگ واقعیت می گیرند خیلی خوشحال می شوم.

عکس مادر علیرضا نیکبخت واحدی

زن کم سن و سال علیرضا نیکبخت واحدی + عکس20

این فوتبالیست بعد از حضور موفق در پرسپولیس برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرد 8 سال در استقلال بود و 4 سال در پرسپولیس اما خود را استقلالی میداند.

او بعد از خداحفظی از فوتبال دیگر در میادین ورزشی دیده نشد و حتی به دنیال مربیگری هم نرفت.

آخرین حضور او در تلویزیون برنامه دورهمی بود که مهران مدیری در 5 خرداد 99 از او دعوت کرد و گپ و گفت صمیمانه ای با یکدیگر انجام دادند.

3 سال است تاوان پس می‌دهم

اتفاقی چند سال پیش افتاد، خارج از دنیای فوتبال. نمی‌توانم تکذیبش کنم. آن ماجرا تمام شد و رفت. مربوط به سه سال پیش بود. جریمه‌اش را هم داده‌ام. از نظر خودم جریمه‌اش را دادم. به خاطر این اتفاق نتوانستم در صبا بازی کنم و من را کنار گذاشتند. سال بعد از آن به لیگ یک رفتم و در پیکان بازی کردم. ولی آن حادثه مثل بختک افتاده روی من و زندگی‌ام. الان سه سال است که دارم تاوان پس می‌دهم. سه سال است نمی‌توانم درست و حسابی فوتبال بازی کنم. دوباره امسال نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که یهو دوباره این پروند باز شد و از هفته سوم، گفتند دیگر نمی‌توانی فوتبال بازی کنی و باید دو سال محروم باشی.