مدل لباس / مدل مانتو / مدل کت و دامن

پیراهن نخی و خنک تابستانه / با این رنگ جادویی جذاب تر می شوید

14:12 - 1401/04/06
معمولا بهترین و مناسب‌ترین گزینه برای فصل گرما، انتخاب لباس با پارچه ای است که هوا از داخل آن براحتی عبور کند. برای دیدن مدل لباس با ما همراه باشید.

پاتوق آنلاین : با نزدیک شدن به فصل تابستان هوا رو به گرمی میرود و پیراهن های بلند و کوتاه نخی و خنک برای راحتی در منزل طرفداران بسیاری دارد. انواع پیراهن های تابستانه را ببینید و با ما همراه باشید .

پیراهن های تابستانه

در این مطلب قرار است دوباره از تابستان زیبا و رنگ های زیباترش بگویم.اگر این روزها به استایل های مردم در خیابان ها دقت کرده باشید لباس های زیبا در طرح هاو رنگ های مختلف ، چشم هایتان را نوازش می دهد .خود من عاشق رنگ ها و تنوع در طرح ها هستم ، مطمئنا شما هم حس خوبی به رنگ هایروشن و طرح های جذاب دارید .مجله ی vogue هم مانند من و شما علاقمند به این مدل ها بوده و مجموعه ای از این مدلها را جمع آوری کرده است .

پیراهن نخی و خنک تابستانه / با این رنگ جادویی جذاب تر می شوید11

رنگ مناسب برای لباس تابستان

در این مدل ها ، مدل فلورال ( گلدار ) بیشتر دیده می شود .در این طرح ها هم طرح گل رز بیشتر به چشم می خورد .سعی کنید در این تابستان با استفاده از این طرح ها و رنگ ها روحیه ی خود و اطرافیان خودرا شاد کنید .ایده های جذاب خود را با ما هم در میان بگذارید .در روزهای گرم تابستان همه به فکر پوشیدن لباس هایی هستند که باعث شود کمتر عرق بریزند و در اصطلاح لباس خنک تری بپوشند. به همین بهانه ویژگی هایی که باید در پوشیدن لباس های تابستانی رعایت کنید را معرفی می نماییم.

پیراهن نخی و خنک تابستانه / با این رنگ جادویی جذاب تر می شوید18

لباس تابستانی خنک برای تابستان

معمولا بهترین و مناسب‌ترین گزینه برای فصل گرما، انتخاب لباس با پارچه ای است که هوا از داخل آن براحتی عبور کند. علاوه بر این، الیاف طبیعی نسبت به الیاف مصنوعی اولویت دارند زیرا الیاف مصنوعی از موادشیمیایی تشکیل می‌شود و ممکن است حساسیت های پوستی در افراد مستعد ایجاد کند. برای انتخاب بهتر، باید به دنبال الیاف سبک وزن باشید.

پیراهن نخی و خنک تابستانه / با این رنگ جادویی جذاب تر می شوید11

تاثیر لباس در رفتار

پارچه‌ نخی از مناسب ترین پارچه ها در آب و هوای گرم و خشک و رطوبتی به شمار می رود؛ به همین دلیل از پرطرفدارترین الیاف در دنیا بویژه در فصل تابستان است. این الیاف که از گیاهان مشتق شده‌ است، قدرت جذب بالایی دارند و به راحتی هوا از بین الیاف آن عبور می کند.این پارچه ها دوام بالایی داشته، شست‌وشوی آن راحت، جنس آن نرم و ضد حساسیت است و بسرعت خشک می‌شود.

کیفیت پارچه لباس تابستانی

پارچه های کتانی، مناسب برای مرد و زن است و برای لباس های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. پارچه های پنبه ای برای لباس های سبک، پیراهن و دامن گزینه مناسبی است.پارچه های کتان هم گزینه مناسبی برای کنار آمدن با گرمای تابستان است. این الیاف که از گیاه کتان تولید می شود، علاوه بر این که به شما احساس خنکی می دهد، عرق بدن را نیز جذب می‌کند. بهترین پارچه های کتان در ایرلند و ایتالیا تولید می شود.

پیراهن نخی و خنک تابستانه / با این رنگ جادویی جذاب تر می شوید7

مدل پیراهن نخی زنانه خانگی

پیراهن نخی و خنک تابستانه / با این رنگ جادویی جذاب تر می شوید2

پیراهن نخی بلند خانگی

مواد کتان کشسانی کمی دارند و به دلیل بادوام بودن، گردش هوا در آن، مقاومت در برابر آسیب، ضدحساسیت، خشک شدن سریع و محکم بودن الیاف نخی، گزینه مناسبی برای روزهای گرم سال محسوب می‌شود.از برجسته ترین مزایای پارچه های کتان، جذب فوق العاده تعریق است. با این اوصاف پارچه های کتان براحتی چروکیده می‌شوند؛ اما به مرور زمان، چین و چروک‌ها کمتر و با شستن نرم تر می شوند.