رضا رویگری | رضا رویگری و همسرش | اینستاگرام رضا رویگری

خوشگذرونی رضا رویگری در استخر ویلایش | رضا رویگری یک شبه پولدار شد

15:39 - 1401/04/01
رضا رویگری را در استخر لاکچری خانه اش در ادامه مطلب ببینید.

پاتوق آنلاین: رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. رضا رویگری را در استخر لاکچری اش ببینید.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by فیگور (@fiigoor)

پاتوق آنلاین: رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون است. رضا رویگری چندی پیش توسط همسر جوانش تارا کریمی به آسایشگاه سالمندان کهریزک فرستاده شد. رضا رویگری روی تخت آسایشگاه طی مصاحبه ای از بی پولی خود حرف زد. رضا رویگری بعد از مصاحبه خانه دار شد و عده ای از هنرمندان پول جمع کردند و برای او خانه خریدند. در ادامه ویدیویی از رفتار خجالت آور شخصی را با رضا رویگری در خانه اش می بینید.

گل کوچیک: انتشار ویدئویی عجیب از رضا رویگری، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که چندی است به خاطر شرایط زندگی شخصی‌اش خبرساز شده در شبکه‌های اجتماعی پربازدید شده است. در این ویدیو امین آقا فرزانه گنده لات قدیمی تهران که دستی در کار خیر دارد کنار رضا رویگری دیده می شود و گفته میشود این ویدئو اصطلاحا گلریزانی که توسط جمعی از چهره‌های معروف جنوب شهر برای رضا رویگری گرفته شده است. رضا رویگری چندی پیش به علت بیماری توسط همسرش به آسایشگاه سالمندان کهریزک فرستاده شده بود.

 
 
 
 
 

عکسی دیده نشده از فرشته میرهاشمی همسر اول رضا رویگری در فضای مجازی منتشر شد که برای کاربران دلیل جدایی این زوج از هم جالب است که بدانند.انند.

خوشگذرونی رضا رویگری در استخر ویلایش | رضا رویگری یک شبه پولدار شد11

ماجرا ی آشنایی و طلاق فرشته میرهاشمی با رضا رویگری

رضا رویگری : از سال ۷۳ دور بازیگری را خط کشیدم و دوباره به نقاشی روی آوردم. مدتی به آمریکا رفتم، در آنجا با همسرم آشنا شدم و ازدواج کردم… حاصل این ازدواج ، پسرش کیارش رویگری متولد ۱۳۵۳ و یک نوه دختر 8 ساله است.اما این زوج در سال ۱۳۹۳ از همسر اول خود به دلیل مخالفت با کار فرشته میرهاشمی جدا شد.

رضا رویگری که حاشیه ازدواج اش هنوز هم تمامی ندارد، او که بعد از طلاق از همسر اولش، با تارا کریمی که 43 سال از وی کوچکتر بود ازدواج کرد چندین سال است با پسر خود ارتباطی نداشته است

خوشگذرونی رضا رویگری در استخر ویلایش | رضا رویگری یک شبه پولدار شد11

آشتی

تارا کریمی همسر رضا رویگری با اکانت اینستاگرام این بازیگر معروف خبر از آشتی پدر و پسرِ عاشق پس از سال ها کدورت و قهر را رسانه ای کرد

او در اینستاگرام رضا رویگری نوشت :

دیروز یه اتفاق خیلی قشنگ تو زندگی رضاجان افتاد… بعدازگذشت چندسال دیدار دو عاشق (پدروپسر) تازه شد، حضور خدای مهربون رو میشد حس کرد و اون لحظه برای من دوست داشتنی بود و دلم خواست شما عزیزان رو سهیم کنم… بیاییم توی این زندگی زیبا و کوتاه ببخشیم تا بخشیده بشیم

خوشگذرونی رضا رویگری در استخر ویلایش | رضا رویگری یک شبه پولدار شد2

بیوگرافی کوتاه‌از رضا رویگری

رضا رویگری دی ماه 1325 شمیران در تهران متولد شد، او بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و خواننده‌میباشد. رویگری علاوه‌بر بازیگری و خوانندگی در زمینه‌نقاشی نیز فعال بوده‌و در سالهای اخیر در نمایشگاه‌هایی در ایران و آمریکا، آثارش را به‌نمایش گذاشته‌است. نام او با خواندن سرود معروف ایران ایران (الله‌الله) دراول انقلاب بر سر زبان ها افتاد. رویگری همچنین آلبوم کازابلانکا را در سال 1392 منتشر کرد.

رضا رویگری تنها فرزند خانواده‌بوده‌و یک پسر و یک نوه‌دختر دارد. او با بعد از جدایی از همسر اولش با تارا کریمی ازدواج کرده‌است.

کیارش پسر فرشته میرهاشمی

کیارش پسر رضا رویگری و همسر اولش مهندس فرشته میرهاشمی می باشد

رضا رویگری بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون با انتشار عکسی از تنها نوه اش آوا در اینستاگرام تولد او را تبریک گفت.

رضا رویگری بازیگر بازیگر و خواننده‌خوب کشورمان به‌مناسبت تولد نوه‌اش آوا عکس و متنی را در اینستاگرامش به‌اشتراک گذاشت.

رضا رویگری که حاشیه ازدواج اش هنوز هم تمامی ندارد، او که بعد از طلاق از همسر اولش، با تارا کریمی که 43 سال از وی کوچکتر بود ازدواج کرد چندین سال است با پسر خود ارتباطی نداشته است