کات کردن تتلو با سحرقریشی +عکس

12:59 - 1401/03/03
حالا دیگه باید سحرقریشی تتوی صورت تتلو رو از دستش پاک کنه

پاتوق آنلاین : سحر قریشی بازیگر سینما است. سحر قریشی و همسر اولش از همدیگر طلاق گرفته اند. سحر قریشی و مهدی طارمی زمانی با هم دوست بودند. سحر قریشی و مادرش به ترکیه مهاجرت کرده اند.

سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون و مدل ایرانی، متولد ۶ دی ماه ۱۳۶۶ در تهران است. قریشی کار بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم سینمایی لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی شروع کرد و بعد از ایفای نقش یلدا در مجموعه تلویزیونی دلنوازان به شهرت رسید.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by hamrafigh (@hamrafigh__)

سحر قریشی یکی از بازیگران پر حاشیه است که در این بخش بیوگرافی کامل و عکس های او در کنار همسرش را آماده کرده ایم. در ادامه اطلاعات در مورد زندگی شخصی، ازدواج و طلاق و زندگی هنری او را آماده کرده ایم.

سحر قریشی در ششمین روز از دی ماه سال ۶۶ در تهران متولد شد. او بازیگر سینما و تلویزیون است. سحر قریشی بازیگری را با فیلم سینمایی لج و لج بازی آغاز کرد. و با بازی در سریال دلنوازان به شهرت رسید. سحر قریشی تنها یک برادر دارد و طرفدار دو آتیشه استقلال است. سحر قریشی سابقا همسر مهران اخوان ذاکری بود، که طلاق گرفتند ورابطه اش با امید علومی و مهدی طارمی فوتبالیست معروف جنجالی شد. سحر قریشی با انتشار این عکس نوشت: در زندگی گاهی اوقات برای اینکه به موفقیت برسی باید چیزی را از دست بدهی؛ پس برنده ها قمار بازانی حرفه ای هستند

کات کردن تتلو با سحرقریشی  +عکس14