جانی دپ

جانی دپ رسما رسوا شد | خواهر زن جانی دپ ذات کثیف او را فاش کرد

01:45 - 1401/03/01
 آخرین اخبار در مورد محاکمه طلاق جانی دپ و امبر هرد منتشر شده است و دیده می شود که خواهر امبر هرد، ویتنی هنریکز علیه جانی دپ موضع گرفته است. او در مورد اینکه جانی دپ چهار سال متوالی خواهرش را زمانی که در یک رابطه بودند کتک زد صحبت کرد.

پاتوق آنلاین: آخرین اخبار در مورد محاکمه طلاق جانی دپ و امبر هرد منتشر شده است و گفته می شود که خواهر امبر هرد، ویتنی هنریکز علیه جانی دپ موضع گرفته است. او در مورد اینکه جانی دپ چهار سال متوالی خواهرش را زمانی که در یک رابطه بودند کتک زد صحبت کرد. خواهر هرد ماجرایی را شرح داد که در آن جانی دپ و امبر در حالی که در خانه بودند با یکدیگر دعوا می کردند و جانی دپ خواهرش را کتک می زد.

عکس خواهر امبر هرد / خواهر زن جانی دپ

جانی دپ رسما رسوا شد | خواهر زن جانی دپ ذات کثیف او را فاش کرد15

طرفدار دیوانه جانی دپ

طرفدار جانی دپ بیش از 23 لک برای حضور در دادگاه او هزینه کرد محاکمه زوج سابق جانی جانی دپ و امبر هرد توجه رسانه های سراسر جهان را به خود جلب کرده است.

جانی دپ رسما رسوا شد | خواهر زن جانی دپ ذات کثیف او را فاش کرد19

اخیراً، مجله People گزارش داده است که طرفداران جانی دپ بیش از 23 میلیون روپیه هزینه می کنند تا شخصاً در دادگاه او شرکت کنند. ممکن است برای بسیاری دیوانه به نظر برسد، اما این عشق به جانی دپ است که باعث شده چنین طرفدارانی به دنبال ستاره مورد علاقه خود پرواز کنند.

جانی دپ رسما رسوا شد | خواهر زن جانی دپ ذات کثیف او را فاش کرد3

در واقع، همه این شانس را نداشتند که وارد دادگاه شوند و این باعث نشد که طرفداران حمایت خود را به اشتراک بگذارند. بسیاری از هواداران در حال گذراندن وقت خود در خارج از دادگاه یا داخل اتومبیل خود در انتظار دریافت به روز رسانی در مورد پرونده هستند. دادگاه محاکمه جانی دپ و امبر هرد در 11 آوریل 2022 آغاز شد طرفدار 59 ساله، ایوان دی بوئر، ادعا کرد که می‌خواست شخصا شاهد پیروزی دپ در دادگاه باشد و ادعا می‌کند که پشیمان نیست.

اگرچه بسیاری از طرفداران در حال سفر به ویرجینیا بودند تا از ستاره دزدان دریایی کارائیب حمایت کنند. حتی برخی برای صرفه جویی در هزینه های اقامت، یک شب را در اتومبیل خود می خوابیدند. با این حال، این طرفدار تمام تلاش خود را کرده است و مطمئناً بسیاری را شگفت زده کرده است.

ایوان با جسارت گفت: «تمام تعطیلات سال را گرفتم تا بتوانم برای جانی اینجا باشم»، «من همسن جانی هستم. من مجرد هستم، و و دوست دارم کاری را که می خواهم انجام می دهم.» و در ادامه افزود: «پشیمان نیست. اگر اینجا نبودم بیشتر پشیمان می شدم.»

جانی دپ رسما رسوا شد | خواهر زن جانی دپ ذات کثیف او را فاش کرد8

به نظر می رسد که حتی جانی پس از دیدن عشق فراوانی که از طرفدارانش دریافت می کند، احساساتی می شود.

با این حال، او تنها کسی نیست که چنین مقدار زیادی پول خرج کرده است. شارون اسمیت، یک زن 52 ساله پس از پایان دادن به رابطه 12 ساله خود در بریتانیا، به خارج از کشور پرواز کرده است. در حال حاضر، وسایل او در انبار است و او مقدار زیادی را در این سفر خرج کرد.

جانی دپ رسما رسوا شد | خواهر زن جانی دپ ذات کثیف او را فاش کرد2

اختصاصی پاتوق آنلاین: عکسی جنجالی از جانی دپ و وکیلش کامیل واسکوئزدر دادگاه طلاق امبرهرد و جانی دپ می بینید. این عکس در دنیا وایرال شده است و از رابطه عاشقانه جانی دپ و وکیلش در داداگاه صحبت می شود. عکسی از واسکزوکیل جانی دپ که او را در آغوش گرفته بود در حالی که چشمانش را بسته بود و با رضایت لبخند می زد در سراسر جهان پخش شد.جانی دپ و امبر هرد بازیگران مشهور هالیوود مدتی است مشغول رفت و آمد به دادگاه برای طلاق هستند. جانی دپ 6 سال با امبر هرد زندگی کرد که در این 6 سال همیشه با هم در حال درگیری و جدال بودند. امبرهرد دومین همسر جانی دپ است. جانی دپ از همسر اولش سالهاست طلاق گرفته و یک دختر بزرگ به نام لی لی و یک پسر دارد.

جانی دپ رسما رسوا شد | خواهر زن جانی دپ ذات کثیف او را فاش کرد19

کامیل واسکوئز، وکیل پر زرق و برق جانی دپ، در روزهای اخیر به دلیل بازجویی متقابل همسر سابق این بازیگر، امبر هرد، در دادگاه هتک حرمت آنها در ویرجینیا، به یک نام آشنا تبدیل شده است. یک کارشناس زبان بدن بعد از بررسی تصاویر آنها در دادگاه می گوید نحوه بغل کردن وکیل جانی دپ مانند کسی است که قهرمان زندگی اش را در آغوش گرفته است. در مراحل مختلف دادگاه، واسکوئز دیده شده است که به طور حمایتی به دپ لبخند می زند و حتی او را در داخل دادگاه در آغوش گرفته است.

برخی در رسانه های اجتماعی حدس می زنند که این جفت یک آیتم هستند و واسکوئز در هنگام خروج از دادگاه در روز چهارشنبه در مورد شایعات عاشقانه صحبت می کند.

جانی دپ رسما رسوا شد | خواهر زن جانی دپ ذات کثیف او را فاش کرد1

اما یکی ازکارشناسان زبان بدن می گوید که مبادلات محبت آمیز بین این جفت احتمالاً در تلاشی انجام می شود تا دپ نرم تر و دوست داشتنی تر به نظر برسد - تقریباً مانند یک "قهرمان رمانتیک" از یکی از فیلم های قدیمی تر.

یک کارشناس زبان بدن می‌گوید که مبادلات محبت آمیز بین جانی دپ و وکیلش کامیل واسکوئز احتمالاً در تلاشی انجام شده است تا دپ نرم‌تر و دوست‌داشتنی‌تر به نظر برسد - تقریباً مانند یک «قهرمان رمانتیک» در یکی از فیلم‌های قدیمی‌اش.

عکسی از واسکز که دپ را در آغوش گرفته بود در حالی که چشمانش را بسته بود و با رضایت لبخند می زد در سراسر جهان پخش شد. اما جیمز معتقد است که همه اینها برای دوربین‌ها تکرار شده است و آن را به عنوان یک «تئاتر متحرک از زبان بدن» توصیف می‌کند.

جانی دپ رسما رسوا شد | خواهر زن جانی دپ ذات کثیف او را فاش کرد8

در طول مراحل قانونی، واسکوئز دیده شده است که نزدیک دپ نشسته و در گوش او زمزمه می کند و می خندد. در همین حین، دپ در حال واکنش متقابل به نمایش های محبت آمیز واسکز، بیرون آوردن صندلی و زمزمه کردن در گوش او دیده شده است.این اقدامات باعث می شود که بازیگر ملایم و جذاب به نظر برسد - تضادی با فرد خشن و نامنظم که همسر سابق هرد در غرفه توصیف کرده است.

واسکز در سال 2010 از دانشکده حقوق جنوب غربی لس آنجلس و در سال 2006 از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی فارغ التحصیل شد. او توسط بهترین وکلا در آمریکا برای سال های 2021 تا 2022 انتخاب شد. طرفداران جانی دپ برای ملاقات با وکیل او کامیل واسکز بیرون از دادگاه صف کشیده اند.

جانی دپ رسما رسوا شد | خواهر زن جانی دپ ذات کثیف او را فاش کرد12

جانی دپ از امبر هرد به دلیل افترا به خاطر مقاله ای در واشنگتن پست در سال 2018 که این بازیگر نوشته بود، شکایت می کند که در آن گفته بود قربانی خشونت جنسی بوده است.

او در این مقاله به طور مشخص نامی از دپ نبرده است، اما پس از آن نوشته شده است که هرد در سال 2016 به دلیل اتهامات سوءاستفاده علیه همسر سابقش دستور منع تعقیب صادر کرد. جانی دپ به دنبال غرامت 50 میلیون دلاری است. و می گوید امبر هرد 100 میلیون دلار تقلب کرده است امبر هرد در جریان بازجویی متقابل دپ با وکیل دپ، کامیل واسکز، دعوا کرد.

گزارشگر: مرضیه عزتی