این لباس های زنانه شما را ده سال پیر تر می‌کند+ عکس

17:08 - 1401/02/20
انتخاب در لباس می‌تواند شما را پیرتر و جوان‌تر از انچه هستید نشان دهد. در این مقاله قصد داریم به شما لباس‌هایی را معرفی کنیم که می‌تواند شما را 10 سال پیرتر از سن واقعی‌تان نشان دهد.

سبک لباس پوشیدن هم به اندازه آرایش در ظاهر شما مهم است. لباسی که در ۱۸ سالگی علاقه زیادی به آن داشتید اکنون دیگر مناسب شما نیست چون پوشیدن آن فقط سنتان را بیشتر نشان میدهد. مواردی که در زیر به آن ها اشاره شده است را از کمد دور بریزید و یا حداقل کمتر استفاده کنید تا ظاهری جوان تر و زیباتر داشته باشید.

این لباس های زنانه شما را ده سال پیر تر می‌کند+ عکس12

ساپورت های طرح دار فقط برای نمایش مدلینگ ها در عکس ها زیباست. استفاده روزانه از آن ها نه تنها زیبایی ندارد بلکه سنتان را بیشتر می کند. پس بهتر است فقط از ساپورت های ساده یا نازک استفاده کنید.

آستین خفاشی

این لباس های زنانه شما را ده سال پیر تر می‌کند+ عکس3

آستین خفاشی فقط برای اندام های لاغر مناسب هستند. اگر اندام لاغر ندارید این مدل لباس ها شما را چاق تر نشان می دهد.

پیراهن کیسه ای

این لباس های زنانه شما را ده سال پیر تر می‌کند+ عکس20

لباس های حالت کیسه ای تعادل فرم بدن را به هم می ریزد. برجستگی های بدن را نشان نمی دهد و باعث می شود سن بیشتر نشان داده شود. بنابراین بهتر است از لباس های تنگ استفاده کنید تا اندام زیباتر نشان داده شود.

پارچه های خشک

این لباس های زنانه شما را ده سال پیر تر می‌کند+ عکس14

پوشیدن لباس از جنس پارچه خشک با شلوار از جنس پارچه نرم بدترین انتخاب است. در کل ست کردن لباس های خشک کار سختی است پس بهتر است در لباس های روزانه خودتان از آن ها استفاده نکنید.

رنگ های طیف زمینی

این لباس های زنانه شما را ده سال پیر تر می‌کند+ عکس18

رنگ های خاکستری، سبز، زیتونی، سبز تیره، پسته ای و قهوه ای مناسب هر کسی نیست. این رنگ ها چهره شما را پیرتر نشان می دهد.

طرح هایی که شبیه پارچه پرده یا مبل هستند

این لباس های زنانه شما را ده سال پیر تر می‌کند+ عکس10

خیلی ها به سختی می توانند از مدهای گذشته دست بردارند و با پوشیدن کت طرح دار پشمی یا فاستونی ظاهری قدیمی برای خودشان می سازند. بنابراین بهتر است از لباس های ساده و کلاسیک بدون طرح بیشتر استفاده کنید.

کلاه های حجیم بیش از حد گرم

این لباس های زنانه شما را ده سال پیر تر می‌کند+ عکس5

حتما لازم نیست بین زیبایی و آرامش یکی را انتخاب کنید. می توانید هر دو را کنار هم داشته باشید. بنابراین از کلاه های ساده و بدون طرح استفاده کنید.

گردنبندهای مرواریدی و سنگ درشت

این لباس های زنانه شما را ده سال پیر تر می‌کند+ عکس11

مروارید از جواهرات کلاسیکی است که کمتر کسی می داند چگونه باید از آن ها استفاده کند. مهم ترین نکته ای که باید رعایت کرد این است که مروارید درشت هرگز استفاده نکنید. به علاوه گردنبند درشتی که چند زنجیر بلند دارد هم ظاهر خوبی به شما نمی دهد. به خصوص اگر آن ها را همراه با ژاکت جین استفاده کنید.

لباس هایی که از تزئینات زیادی در آن استفاده شده است

این لباس های زنانه شما را ده سال پیر تر می‌کند+ عکس10

لباس هایی که بند و دکمه و جیب زیاد دارند خیلی سال پیش مد بودند. امروزه این لباس ها نه تنها زیبایی ندارند بلکه سن را بیشتر از آن چیزی که هست نشان می دهند.